Dokończyli przerwany przez burzę mecz. Młodzicy Concordii z rocznika 2006 walczyli z Pomowcem

2018-06-07

W zaległym meczu 6 kolejki II ligi młodzicy Concordii z rocznika 2006 ulegli na wyjeździe Pomowcowi Gronowo Elbląskie 1:2. Spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsze nastąpiło 11 maja, gdy udało się rozegrać tylko 17 minut i przy stanie 1:0 dla gospodarzy, mecz z powodu burzy przerwano. Pojedynek udało się dokończyć we wtorek (5 czerwca). Tego dnia padł remis 1:1, ale po zaliczeniu rezultatu z pierwszych 17 minut mecz wygrał Pomowiec 2:1. Bramkę dla Concordii zdobył w tym meczu Fabian Ostaszewski.

Chłopcy, tak jak w ostatnich dwóch wygranych meczach, podeszli do tego spotkania z zaangażowaniem. Byli troszkę zawiedzeni porażką, gdyż na boisku we wtorek było 1:1, ale 17 minut gry z poprzedniego meczu spowodowało, że ogólny wynik meczu to 2:1 dla Pomowca. Na szczególne wyróżnienie w tym meczu zasłużył bramkarz Adrian Jasieniecki, grający na co dzień w drużynie Concordii z rocznika 2007 – podsumował wtorkowy mecz trener rocznika 2006 Concordii Łukasz Budziwojski.

Pomowiec Gronowo Elbląskie – Concordia II Elbląg 2:1 (1:1)
    Bramka dla Concordii: Fabian Ostaszewski

Concordia II: Kacper Gepchard - Jan Boruszka, Igor Klepacki, Fabian Ostaszewski, Karol Jakubowski, Michał Jankowski, Michał Kamieniak, Antoni Marcinkiewicz, Brian Raburski.
    Zagrali również: Adrian Jasieniecki - Maciej Bednarczuk, Maksymilian Materek, Przemysław Dębecki.

Po 9 meczach Concordia II zajmuje przedostatnie, piąte miejsce w tabeli grupy szóstej II ligi. Nasi młodzicy w ostatnim w rundzie wiosennej pojedynku ligowym zmierzą się u siebie z wiceliderem Polonią Markusy. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższy piątek, 8 czerwca o godz. 17:45 na stadionie przy ul. Krakusa.