Piłkarski rozkład jazdy z Concordią. Zobacz weekendowy terminarz naszych drużyn (16-20 września)

    2022-09-16

    W najbliższy weekend swoje mecze w Elblągu rozegrają tylko trampkarze starsi (rocznik 2008) oraz drugi zespół młodzika Concordii (rocznik 2011). Swoje turnieje w ligach orlika i żaka rozegrają „na miejscu” także zespoły z rocznika 2012-2013 oraz rocznik 2015. Pozostałe drużyny czekają mecze wyjazdowe. Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz juniorów z Polonią Pasłęk (rywal zawnioskował o przełożenie spotkania). Natomiast młodzicy z pierwszego zespołu w weekend będą pauzować. Pełną rozpiskę naszych drużyn znajdziecie poniżej.

    Terminarz na 16–20 września:

    III liga seniorów - 8 kolejka
    sobota, 17 września, godz. 16:00, Ostróda, stadion 3 Maja 19
    Sokół Ostróda Concordia

    Ekstraklasa wojewódzka C1 trampkarza - 5 kolejka
    niedziela, 18 września, godz. 11:00, Elbląg, stadion ul. Krakusa
    Concordia (rocznik 2008) – DKS Dobre Miasto

    I liga wojewódzka C2 trampkarza - 3 kolejka
    niedziela, 18 września, godz. 11:00, Górowo Iławeckie, stadion ul. Sikorskiego 11
    Cresovia Górowo Iławeckie – Concordia (rocznik 2009-10)

    I liga wojewódzka D2 młodzika - 4 kolejka
    piątek, 16 września, godz. 16:30, Elbląg, boisko ul. Skrzydlata
    Concordia II (rocznik 2011) – AP Ostróda

    Liga Orlik 2012 Niebieski (grupa 1) – 2 turniej
    wtorek, 20 września, godz. 18:30, Gronowo Górne, boisko orlik
    Concordia Elbląg (rocznik 2012-2013), EL-Futbol Elbląg, ESP I Elbląg, ESP II Elbląg

    Liga Żak 2014 Zielony (grupa 1) – 1 turniej
    niedziela, 18 września, godz. 8:30, Elbląg, stadion ul. Krakusa
    Concordia I Elbląg (rocznik 2014-2015), Concordia II Elbląg (rocznik 2014-2015), Zatoka Braniewo, Zatoka II Braniewo, Polonia 2018 Pasłęk, Barkas Tolkmicko.

    Liga Żak 2015 Zielony (grupa 1) – 2 turniej
    sobota, 17 września, godz. 10:00, Pasłęk, stadion ul. Kraszewskiego 2
    Concordia I Elbląg (rocznik 2015), Concordia II Elbląg (rocznik 2015), Olimpia I Elbląg, Olimpia II Elbląg, Polonia 2018 Pasłęk, Polonia Lidzbark Warmiński.
     

    Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

    1Świt Nowy Dwór M.922
    2Legionovia Legionowo920
    3Mławianka Mława920
    4Pogoń Grodzisk Mazow.919
    5Unia Skierniewice915
    6Legia II Warszawa914
    7Pelikan Łowicz914
    8Lechia Tomaszów Mazow.914
    9Broń Radom912
    10Olimpia Zambrów911
    11Jagiellonia II Białystok910
    12Sokół Ostróda910
    13Ursus Warszawa99
    14ŁKS II Łódź98
    15Pilica Białobrzegi97
    16Warta Sieradz97
    17Błonianka Błonie94
    18Concordia Elbląg92

    OSTATNI MECZ

    Concordia Elbląg

    1:1

    Ursus Warszawa

    Bramki: Concordia Elbląg

    Mateusz Szmydt (62')

    Bramki: Ursus Warszawa

    Maciej Prusinowski (14')

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 12-16, śr. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony