MMKS Concordia Elbląg informuje, iż biuro klubu czynne jest w następujących godzinach:

więcej »

Skromne zwycięstwo nad outsiderem z Ornety
Data dodania: 16.10.2017

W niedzielnym meczu 11 kolejki IV ligi piłkarze Concordii Elbląg pokonali na stadionie przy ul. Krakusa Błękitnych Orneta 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo elbląskiemu zespołowi zdobył na początku meczu Kacper Łazaj. Zwycięstwo, które dało pomarańczowo-czarnym awans na 6 miejsce w tabeli cieszy, styl już mniej. Gdyby gospodarzom dopisywała skuteczność, mecz spokojnie mógł się zakończyć kilkubramkową wygraną Concordii.

więcej »

Zmiany, zmiany, zmiany...
Data dodania: 13.10.2017

Spore zmiany nastąpiły w Concordii Elbląg. Elbląski IV-ligowiec podziękował za grę Michałowi Pietroniowi i Kamilowi Kuczkowskiemu. Rezygnację złożył pierwszy trener Krzysztof Machiński.

więcej »

Wyjazdowa porażka z liderem
Data dodania: 09.10.2017

Przewodzący stawce czwartoligowców Znicz Biała Piska okazał się za mocny. W meczu 10 kolejki IV ligi piłkarze Concordii Elbląg ulegli na wyjeździe liderowi tabeli 1:3. Jedyne trafienie dla elblążan zanotował Kuba Szymanowski, który tuż przed przerwą doprowadził do remisu 1:1. W drugiej części meczu skuteczniejsi byli gospodarze i zdobywając dwie kolejne bramki zainkasowali komplet punktów.

więcej »

Concordia nadal niepokonana u siebie
Data dodania: 02.10.2017

Piłkarze Concordii udowodnili, że w meczach rozgrywanych w Elblągu nie ma na nich mocnych. W rozegranym w sobotę (30 września) spotkaniu 9 kolejki IV ligi, pomarańczowo-czarni zgarnęli kolejne 3 punkty. Elblążanie tym razem pokonali na stadionie przy Krakusa MKS Korsze 3:2. Wygrana nie przyszła im jednak łatwo. Elbląski zespół dwukrotnie przegrywał w tym pojedynku, ale ostatecznie w drugiej połowie zdołał odmienić losy meczu.