MMKS Concordia Elbląg informuje, iż biuro klubu czynne jest w następujących godzinach:

więcej »

Wygrana na inauguracje ligi
Data dodania: 13.08.2017

Piłkarze Concordii Elbląg udanie zainaugurowali nowy sezon w IV lidze. Pomarańczowo-czarni w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe Unię Susz 2:1, po dwóch bramkach Kamila Kuczkowskiego.

więcej »

Porażka w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski
Data dodania: 22.06.2017

Porażką 1:3 zakończył się dla piłkarzy Concordii Elbląg środowy mecz finału Wojewódzkiego Pucharu Polski z Sokołem Ostróda. Rozegrane w Biskupcu spotkanie rozstrzygnęło się praktycznie już w pierwszej połowie, po której ostródzianie po dwóch bramkach Sebastiana Pączko i golu z rzutu karnego Roberta Hirsza wygrywali 3:0. W drugiej połowie pomarańczowo-czarni starali się odrobić stratę, ale stać ich było tylko na zdobycie jednej bramki, której autorem był Edil de Souza Barros.

więcej »

Przegrana z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie
Data dodania: 12.06.2017

Nie udało się piłkarzom Concordii Elbląg wywalczyć punktów w sobotnim meczu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Pomarańczowo-czarni przegrali na wyjeździe z liderem III ligi 1:4 i po wygranej Ursusa z Jagiellonią II spadli na 15 miejsce w tabeli.

więcej »

Concordia w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski
Data dodania: 08.06.2017

W meczu półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski Concordia Elbląg pokonała na wyjeździe Jezioraka Iława 4:0. Bramki dla elbląskiego zespołu strzelali dziś w Iławie: Kamil Kuczkowski (dwie), Kazuya Watanabe i Hubert Otręba. Pomarańczowo-czarni nie mieli problemów z wyeliminowaniem grającego w A-klasie rywala i za dwa tygodnie (21 czerwca) zagrają w finale w Biskupcu z Sokołem Ostróda, który w drugiej półfinałowej parze pokonał Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 3:1.