Aktualności

Wyjazdowa porażka z Orlętami Reszel
Data dodania: 26.09.2017

W meczu 8. kolejki IV ligi Concordia Elbląg przegrała na wyjeździe z Orlętami Reszel 0:1 (0:1).

więcej »

Elblążanie pokonali Zatokę Braniewo
Data dodania: 20.09.2017

W meczu 7 kolejki IV ligi Concordia Elbląg pokonała na stadionie przy Agrykola Zatokę Braniewo 3:1. Pomarańczowo-czarni przegrywali od 23 minuty po bramce Rafała Jakimczuka. Jeszcze przed przerwą po trafieniu Mariusza Pelca doprowadzili do remisu. Przez większą część drugiej połowy elblążanie musieli radzić sobie w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył M. Pelc. Mimo to piłkarze Concordii potrafili odmienić losy meczu i po bramkach Tomasza Bejuka i Michała Pietronia zdobyli 3 punkty.

więcej »

Fatalny mecz Concordii i porażka w Kętrzynie
Data dodania: 11.09.2017

Po raz kolejny w tym sezonie piłkarze Concordii mierzyli się z outsiderem tabeli i kolejny raz nie zdobyli ani jednego punktu. Pomarańczowo-czarni tym razem nie sprostali ostatniej w tabeli IV ligi Granicy Kętrzyn, przegrywając na wyjeździe 1:3. Honorowego gola dla elbląskiej drużyny strzelił Michał Pietroń.

więcej »

Niespodzianki nie było. Concordia awansowała do III rundy ...
Data dodania: 02.09.2017

Piłkarze elbląskiej Concordii zrobili kolejny krok w kierunku przynajmniej powtórzenia sukcesu z ubiegłego sezonu, jakim był występ w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. W środę (30 sierpnia) pomarańczowo-czarni pokonali na wyjeździe Victorię Rychliki 4:1 i zameldowali się w III rundzie tych rozgrywek.