Aktualności

Concordia pokonała Mamry i uczciła 30-lecie klubu
Data dodania: 27.08.2017

W rozegranym w sobotę meczu 4 kolejki IV ligi piłkarze Concordii Elbląg pokonali na stadionie przy Agrykola Mamry Giżycko 1:0. Zwycięską bramkę dla elbląskiego zespołu zdobył w 68 minucie Tomasz Bejuk.

więcej »

Concordia Elbląg obchodzi 30-lecie
Data dodania: 23.08.2017

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg obchodzi w tym roku swoje trzydziestolecie. Główne obchody święta klubu zaplanowano na sobotę, 26 sierpnia, podczas ligowego meczu z Mamrami Giżycko. Z tej okazji rozegrany zostanie także Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Piekarczyk Cup 2017.

więcej »

Wpadka w Pasymiu
Data dodania: 21.08.2017

Sporą niespodzianką zakończył się sobotni mecz wyjazdowy Concordii Elbląg z Błękitnymi Pasym. Pomarańczowo-czarni po fatalnym meczu przegrali z beniaminkiem IV ligi 2:3, przegrywając do przerwy 0:1. W drugiej połowie elblążanie zdołali wyjść na prowadzenie 2:1 po bramkach Tomasza Bejuka i Przemysława Kussa. Chwilę później po bramce samobójczej Edila był remis, a zwycięską bramkę gospodarze zdobyli w ostatniej minucie, wykorzystując nieporozumienie bramkarza i obrońcy Concordii.

więcej »

Spadkowicze podzielili się punktami
Data dodania: 17.08.2017

W meczu 2 kolejki IV ligi Concordia Elbląg zremisowała bezbramkowo z Motorem Lubawa. Niemal cały mecz minął pod dyktando pomarańczowo-czarnych, którzy nie potrafili zamienić sporej przewagi na choćby jedną bramkę. Tym samym rozgrywany na stadionie przy ul. Agrykola pojedynek zakończył się podziałem punktów.

więcej »

Wygrana na inauguracje ligi
Data dodania: 13.08.2017

Piłkarze Concordii Elbląg udanie zainaugurowali nowy sezon w IV lidze. Pomarańczowo-czarni w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe Unię Susz 2:1, po dwóch bramkach Kamila Kuczkowskiego.