Treningi Trampkarz 2004/2005

    Terminarz meczów Concordii w rundzie jesiennej:
    II liga wojewódzka C1 trampkarza – grupa 2

    1. kolejka – 26.8 (niedziela): Concordia – Dąb Kadyny (godz. 14:00)
    2. kolejka – 2.9 (niedziela): Concordia – Zatoka Braniewo (godz. 14:00)
    3. kolejka – 9.9 (niedziela): Agat Jegłownik – Concordia (godz. 11:00)
    4. kolejka – 16.9 (niedziela): Concordia – Polonia Pasłęk (godz. 14:00)
    5. kolejka – 22.9 (sobota): Polonia Markusy – Concordia (godz. 11:00)
    6. kolejka – 29.9 (sobota): Dąb Kadyny – Concordia (godz. 11:00)
    7. kolejka – 6.10 (sobota): Zatoka Braniewo – Concordia (godz. 11:00)
    8. kolejka – 14.10 (niedziela): Concordia – Agat Jegłownik (godz. 14:00)
    9. kolejka – 21.10 (niedziela): Polonia Pasłęk – Concordia (godz. 11:00)
    10. kolejka – 28.10 (niedziela): Concordia – Polonia Markusy (godz. 14:00)

    Wszystkie mecze Concordii w roli gospodarza odbędą się na stadionie przy ul. Krakusa.

    MPZRPB
    KS Polonia Pasłęk102790167:23
    MMKS Concordia Elbląg102163159:23
    MKS Zatoka Braniewo101651426:25
    KS Dąb Kadyny101442428:25
    KS Polonia Markusy10930727:42
    LKS Agat Jegłownik10000104:73
    POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2018.10.27 - nd. 2018.10.28)
    2018-10-27 11:00KS Dąb Kadyny7 : 0LKS Agat JegłownikBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-10-27 11:00MKS Zatoka Braniewo1 : 3KS Polonia PasłękStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-10-28 14:00MMKS Concordia Elbląg7 : 4KS Polonia MarkusyStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    Kolejka 1 (so. 2018.08.25 - nd. 2018.08.26)
    2018-08-25 11:00MKS Zatoka Braniewo6 : 2KS Polonia MarkusyStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-08-26 11:00LKS Agat Jegłownik0 : 13KS Polonia PasłękBoisko Gminne (Jegłownik, Nogatu 15)Jegłownik, Nogatu 15
    2018-08-26 14:00MMKS Concordia Elbląg3 : 3KS Dąb KadynyStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    Kolejka 2 (so. 2018.09.01 - nd. 2018.09.02)
    2018-09-01 11:00KS Dąb Kadyny3 : 6KS Polonia PasłękBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-09-01 11:00KS Polonia Markusy6 : 1LKS Agat JegłownikBoisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2018-09-02 14:00MMKS Concordia Elbląg2 : 2MKS Zatoka BraniewoStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    Kolejka 3 (nd. 2018.09.09)
    2018-09-09 11:00LKS Agat Jegłownik2 : 7MMKS Concordia ElblągBoisko Gminne (Jegłownik, Nogatu 15)Jegłownik, Nogatu 15
    2018-09-09 11:00KS Polonia Pasłęk10 : 0KS Polonia MarkusyStadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)Pasłęk, Kraszewskiego 2
    2018-09-09 14:00MKS Zatoka Braniewo3 : 2KS Dąb KadynyStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 4 (so. 2018.09.15 - nd. 2018.09.16)
    2018-09-15 11:00KS Dąb Kadyny2 : 1KS Polonia MarkusyBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-09-15 11:00MKS Zatoka Braniewo6 : 0LKS Agat JegłownikStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-09-16 14:00MMKS Concordia Elbląg7 : 1KS Polonia PasłękStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    Kolejka 5 (so. 2018.09.22 - nd. 2018.09.23)
    2018-09-22 11:00KS Polonia Markusy1 : 7MMKS Concordia ElblągBoisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2018-09-23 11:00LKS Agat Jegłownik0 : 4KS Dąb KadynyBoisko Gminne (Jegłownik, Nogatu 15)Jegłownik, Nogatu 15
    2018-09-23 11:00KS Polonia Pasłęk5 : 0MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)Pasłęk, Kraszewskiego 2
    Kolejka 6 (so. 2018.09.29 - nd. 2018.09.30)
    2018-09-29 11:00KS Dąb Kadyny2 : 2MMKS Concordia ElblągBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-09-29 11:00KS Polonia Markusy2 : 4MKS Zatoka BraniewoBoisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2018-09-30 11:00KS Polonia Pasłęk11 : 1LKS Agat JegłownikStadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)Pasłęk, Kraszewskiego 2
    Kolejka 7 (so. 2018.10.06 - nd. 2018.10.07)
    2018-10-06 11:00MKS Zatoka Braniewo2 : 8MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-10-07 11:00KS Polonia Pasłęk7 : 4KS Dąb KadynyStadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)Pasłęk, Kraszewskiego 2
    2018-10-07 11:00LKS Agat Jegłownik0 : 5KS Polonia MarkusyBoisko Gminne (Jegłownik, Nogatu 15)Jegłownik, Nogatu 15
    Kolejka 8 (so. 2018.10.13 - nd. 2018.10.14)
    2018-10-13 11:00KS Dąb Kadyny1 : 0MKS Zatoka BraniewoBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-10-13 11:00KS Polonia Markusy3 : 5KS Polonia PasłękBoisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2018-10-14 14:00MMKS Concordia Elbląg12 : 0LKS Agat JegłownikStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    Kolejka 9 (so. 2018.10.20)
    2018-10-20 11:00KS Polonia Markusy3 : 0KS Dąb KadynyBoisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2018-10-20 11:00KS Polonia Pasłęk6 : 4MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2)Pasłęk, Kraszewskiego 2
    2018-10-20 11:00LKS Agat Jegłownik0 : 2MKS Zatoka BraniewoBoisko Gminne (Jegłownik, Nogatu 15)Jegłownik, Nogatu 15
    Kolejka 10 (so. 2018.10.27 - nd. 2018.10.28)
    2018-10-27 11:00KS Dąb Kadyny7 : 0LKS Agat JegłownikBoisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2018-10-27 11:00MKS Zatoka Braniewo1 : 3KS Polonia PasłękStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-10-28 14:00MMKS Concordia Elbląg7 : 4KS Polonia MarkusyStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25

    Zobacz stronę drużyny

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl
    Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
    tel. kom. 507 068 507

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony