Ze zmiennym szczęściem radziły sobie w miniony weekend obie drużyny Concordii występujące w grupie drugiej I ligi trampkarza. Pierwszy zespół pomarańczowo-czarnych prowadzony przez trenera Bartłomieja Florka pokonał u siebie Białe Orły Działdowo 3:1 (bramki: Lauryn, Budziwojski, Bogusławski), z kolei druga drużyna Concordii trenowana przez Kamila Kowalskiego musiała uznać wyższość Czereś Sport Olsztyn przegrywając 0:2.
W niedzielnym pojedynku na stadionie przy Skrzydlatej zespół Concordii z rocznika 2007, po trudnym meczu pokonał składającą się głównie z zawodników z rocznika 2006 drużynę Białych Orłów Działdowo.
Concordia I Elbląg – Białe Orły Działdowo 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Lauryn (40'), 1:1 Kacper Szostek (54'), 2:1 Tymoteusz Budziwojski (67'), 3:1 Aleksay Bogusławski (74'-k.)
Concordia I: Adrian Jasieniecki – Brian Raburski, Hubert Fercho, Wiktor Nowicki, Mateusz Lauryn, Tymoteusz Budziwojski, Adam Kopczak, Dawid Czerniec, Dominik Chwoszcz, Igor Graczyk, Aleksay Bogusławski.
Zagrali także: Dawid Kruszyński, Dawid Kiełek, Szymon Krakowiak.
Dzień wcześniej, w sobotę swój mecz na Skrzydlatej rozegrała Concordia II. Niestety pomarańczowo-czarni doznali pierwszej porażki na wiosnę, przegrywając 0:2. Obie bramki padły w końcówce pierwszej połowy.
Concordia II Elbląg – Czereś Sport Olsztyn 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Dąbrowski (35'), 0:2 Adam Tokarzewski (39')
Concordia II: Alan Żmijewski – Dominik Kalkowski, Olivier Rabaziński, Karol Jakubowski, Kacper Wójcik, Hubert Rowiński, Mateusz Prusik, Maksymilian Materek, Piotr Seroczyński, Jakub Kulesza, Fabian Ostaszewski.
Zagrali także: Sergiusz Sułkowski, Mateusz Jurkiewicz, Patryk Witkowski, Krzysztof Samol, Konrad Żyhałko, Przemysław Dębecki.
Pozostałe wyniki 4 kolejki I ligi trampkarza w grupie 2: Motor Lubawa – GKS Wikielec 2:2.
Po dwóch kolejkach na czele tabeli z kompletem punktów znajduje się Concordia I. Drugi zespół Słoników, z dorobkiem jednego punktu znajduje się na miejscu szóstym.
W 5 kolejce oba nasze zespoły zagrają na wyjazdach. Concordia I zmierzy się 8 maja o godz. 13 z Czereś Sport Olsztyn, a Concordia II z GKS Wikielec (9 maja, godz. 11).
Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”
1 | Pogoń Grodzisk Mazow. | 22 | 47 | |
2 | Legia II Warszawa | 22 | 45 | |
3 | Pelikan Łowicz | 22 | 41 | |
4 | GKS Bełchatów | 22 | 41 | |
5 | Lechia Tomaszów Mazow. | 22 | 36 | |
6 | Świt Nowy Dwór M. | 22 | 35 | |
7 | Unia Skierniewice | 22 | 34 | |
8 | Broń Radom | 22 | 33 | |
9 | Victoria Sulejówek | 22 | 30 | |
10 | Jagiellonia II Białystok | 22 | 27 | |
11 | GKS Wikielec | 22 | 27 | |
12 | Olimpia Zambrów | 22 | 26 | |
13 | Mławianka Mława | 22 | 24 | |
14 | Warta Sieradz | 22 | 21 | |
15 | ŁKS Łomża | 22 | 20 | |
16 | Concordia Elbląg | 22 | 20 | |
17 | Pilica Białobrzegi | 22 | 18 | |
18 | Legionovia Legionowo | 22 | 17 |
Concordia Elbląg
Legia II Warszawa
Bramki: Concordia Elbląg
Kacper Sionkowski (21')
Joao Augusto (54' - k.)
Łukasz Makarski (87')
Bramki: Legia II Warszawa
Michał Kucharczyk (47')
Maciej Rosołek (56')
Maciej Rosołek (74' - k.)