To już ostatni jesienny weekend, w którym zobaczymy na boiskach zespoły wchodzące w skład szkółki piłkarskiej Concordii. Decydujące o zwycięstwie w grupie i awansie do wyższej ligi mecze, rozegrają dwa zespoły młodzików z rocznika 2006 i z rocznika 2007. Szczególnie intensywny weekend będą mieli podopieczni trenera Bartłomieja Florka, którzy oprócz sobotniego wyjazdu do Ostródy, w poniedziałek zagrają zaległy mecz ze Stomilem II. Nie odbędzie się zaplanowany na niedzielę mecz juniorów młodszych z Gminą Kozłowo (goście zrezygnowali z przyjazdu). Trudny mecz w IV lidze czeka z kolei seniorów, którzy zmierzą się w Biskupcu z Tęczą. W ten weekend po raz pierwszy w Elblągu zobaczymy także futsalowców Concordii, który w hali sportowej przy Grunwaldzkiej spotkają się z Mieszkiem Gniezno.
Pełną rozpiskę wszystkich meczów naszych drużyn znajdziecie poniżej.
Terminarz na 26–29 październik:
I liga futsalu, grupa północna – 6 kolejka
niedziela, 28 październik, godz. 17:00, Hala Sportowo-Widowiskowa al. Grunwaldzka
Concordia Elbląg – Mieszko Gniezno
IV liga seniorów - 13 kolejka
sobota, 27 październik, godz. 15:00, Biskupiec, stadion miejski ul. Wiosenna 1A
Tęcza Biskupiec – Concordia
II liga wojewódzka trampkarza (grupa 2) - 10 kolejka
niedziela, 28 październik, godz. 14:00, stadion ul. Krakusa
Concordia – Polonia Markusy
I liga wojewódzka młodzika (grupa 2) - 10 kolejka
sobota, 27 październik, godz. 11:00, Ostróda, boisko ul. 3 Maja 19
AP Ostróda – Concordia I (rocznik 2007)
I liga wojewódzka młodzika (grupa 2) - 2 kolejka (zaległa)
poniedziałek, 29 październik, godz. 18:00, Elbląg, boisko ul. Skrzydlata
Stomil II Olsztyn – Concordia I (rocznik 2007)
II liga wojewódzka młodzika (grupa 2) - 10 kolejka
sobota, 27 październik, godz. 11:00, stadion ul. Krakusa
Concordia II (rocznik 2006) – Pomowiec Gronowo Elbląskie
1 | Pogoń Grodzisk Mazow. | 27 | 57 | |
2 | Legia II Warszawa | 27 | 55 | |
3 | Unia Skierniewice | 28 | 52 | |
4 | Pelikan Łowicz | 27 | 46 | |
5 | GKS Bełchatów | 28 | 46 | |
6 | Świt Nowy Dwór M. | 28 | 44 | |
7 | Lechia Tomaszów Mazow. | 28 | 44 | |
8 | Broń Radom | 28 | 39 | |
9 | Victoria Sulejówek | 27 | 34 | |
10 | ŁKS Łomża | 27 | 33 | |
11 | Mławianka Mława | 28 | 32 | |
12 | Warta Sieradz | 28 | 32 | |
13 | GKS Wikielec | 27 | 31 | |
14 | Olimpia Zambrów | 27 | 30 | |
15 | Jagiellonia II Białystok | 27 | 30 | |
16 | Concordia Elbląg | 28 | 30 | |
17 | Legionovia Legionowo | 28 | 25 | |
18 | Pilica Białobrzegi | 28 | 19 |
Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg
Bramki: Pilica Białobrzegi
Bramki: Concordia Elbląg
Joao Augusto (61')