Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Pogoń Grodzisk Mazow.245653-2118-2-410-1-28-1-2
    2Świt Nowy Dwór M.244645-2614-4-67-1-47-3-2
    3Legionovia Legionowo244638-2413-7-46-4-27-3-2
    4Unia Skierniewice244245-2913-3-88-1-45-2-4
    5Legia II Warszawa244045-3012-4-85-4-27-0-6
    6Znicz Biała Piska244041-3111-7-64-4-47-3-2
    7Polonia Warszawa243941-2811-6-77-1-34-5-4
    8Sokół Aleksandrów Ł.253740-2410-7-84-4-36-3-5
    9Błonianka Błonie253748-3711-4-107-2-54-2-5
    10Pelikan Łowicz253738-3610-7-85-5-35-2-5
    11KS Kutno253736-3511-4-108-1-43-3-6
    12Jagiellonia II Białystok243641-3610-6-85-4-35-2-5
    13RKS Radomsko253337-349-6-106-3-43-3-6
    14Lechia Tomaszów Mazow.253336-5210-3-125-2-75-1-5
    15Concordia Elbląg253129-338-7-105-3-43-4-6
    16Broń Radom253130-388-7-104-3-54-4-5
    17GKS Wikielec242934-488-5-116-5-22-0-9
    18Ursus Warszawa242831-358-4-123-1-65-3-6
    19Olimpia Zambrów252235-486-4-155-1-71-3-8
    20Ruch Wysokie Mazow.251924-513-10-123-4-50-6-7
    21Huragan Morąg251826-483-9-130-5-73-4-6
    22KS Wasilków251418-674-2-192-0-102-2-9
    Ostatnia kolejkaNastępna kolejka
    15:00
    Lechia T.
    3-1
    Ruch W.
    17:00
    Concordia E.
    1-0
    KS W.
    17:00
    Broń R.
    0-1
    Ursus W.
    17:00
    GKS W.
    2-1
    Olimpia Z.
    17:00
    Sokół A.
    3-1
    RKS R.
    17:00
    Błonianka B.
    2-2
    Pelikan Ł.
    17:00
    Huragan M.
    1-1
    KS K.
    12:00
    Legia I.
    -
    Jagiellonia I.
    14:00
    Legionovia L.
    -
    Znicz B.
    15:00
    RKS R.
    -
    Pelikan Ł.
    15:00
    Concordia E.
    -
    Ursus W.
    16:00
    KS W.
    -
    KS K.
    17:00
    Pogoń G.
    -
    Unia S.
    17:00
    Sokół A.
    -
    Lechia T.
    19:11
    Polonia W.
    -
    Świt N.
    12:00
    Ruch W.
    -
    GKS W.
    12:00
    Broń R.
    -
    Olimpia Z.
    15:00
    Huragan M.
    -
    Błonianka B.
    Strzelcy
    Giełażyn (Znicz)
    Zalewski (Olimpia)
    Gregorowicz (Błonianka)
    Ciach (Świt)
    Warchoł (Legia II)
    Bojas (Concordia)
    Trubeha (Legionovia)
    Włodarczyk (Legia II)
    Strzałkowski (Pogoń)
    Kamiński (Ursus Warszawa)
    12:00
    Jagiellonia II Białystok Twarowski 64
    1-3
    Znicz Biała Piska Famulak 37, Giełażyn 47, Furman 60
    14:00
    GKS Wikielec Kacperek 31, Bartkowski 45, Suchocki 62, Jajkowski 69, Wacławski 80
    5-1
    KS Wasilków Makal 85
    16:00
    KS Kutno Rokosz 41, Marcioch 58 (k)
    2-1
    Polonia Warszawa Piątek 18
    16:00
    Olimpia Zambrów Shibata 17, Zalewski 45
    2-0
    Unia Skierniewice
    16:00
    Świt Nowy Dwór M. Wiśniewski 5, 44, Drewnowski 34, Maciejewski 90 (k), Tkaczyk 90
    5-1
    Concordia Elbląg Danowski 13
    17:00
    Błonianka Błonie Jarczak 5, 60, Gregorowicz 65
    3-2
    Ursus Warszawa Kamiński 11, 82
    11:15
    Pelikan Łowicz Piekarski 21
    1-1
    Broń Radom Jagieła 90
    16:15
    Ruch Wysokie Mazow. Brokowski 13 (k), Grochowski 41
    2-0
    Huragan Morąg
    17:00
    RKS Radomsko Kwiencer 60
    1-4
    Legia II Warszawa Warchoł 45, 70, Mosór 75, Łakomy 90
    17:00
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    0-1
    Legionovia Legionowo Kluska 52
    17:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-2
    Sokół Aleksandrów Ł. Przezak 15, Dziuba 65
    16:00
    KS Kutno Marcioch 14, 37, Kralkowski 22, Bujalski 45 (k)
    4-2
    Olimpia Zambrów Zalewski 57 (k), 78
    17:00
    Ursus Warszawa Kamiński 62 (k)
    1-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Jaroń 36, Szymański 73
    17:00
    Broń Radom Śliwiński 29 (k), Kielak 38
    2-0
    Błonianka Błonie
    17:00
    KS Wasilków Zieniewicz 87
    1-3
    Pelikan Łowicz Piekarski 47 (k), Białas 86, 90
    17:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Przezak 50, Gieraga 55, Bartosiński 90
    3-1
    GKS Wikielec Bartkowski 72 (k)
    17:00
    Znicz Biała Piska Giełażyn 86
    1-2
    Lechia Tomaszów Mazow. Radaszkiewicz 57, Przedbora 90
    17:00
    Huragan Morąg Lisiecki 85
    1-1
    RKS Radomsko Rozwandowicz 61
    19:00
    Polonia Warszawa Wełna 10, Paczuk 45
    2-0
    Concordia Elbląg
    11:00
    Legia II Warszawa Włodarczyk 41
    1-1
    Jagiellonia II Białystok Pankiewicz 5
    17:00
    Legionovia Legionowo
    0-3
    Świt Nowy Dwór M. Drewnowski 9, Kamiński 43, Długołęcki 90
    15:30
    Unia Skierniewice Dzięgielewski 5, Pieńkowski 41, 60, Stępień 49, Kowalczyk 65
    5-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    12:00
    Błonianka Błonie Arak 16, 34, Panek 40 (s), Jarczak 46, Skowron 69, Krawczyk 78, Wasilewski 90
    7-0
    KS Wasilków
    14:00
    GKS Wikielec Bartkowski 20, Wacławski 55, Wójcik 76
    3-3
    Znicz Biała Piska Giełażyn 29, 64 (k), Furman 75
    16:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 90 (k)
    1-2
    Polonia Warszawa Andrzejewski 14, 63
    16:00
    Świt Nowy Dwór M. Cuch 29, Drewnowski 31, 87
    3-2
    Ursus Warszawa Kamiński 44, Szerszeń 90
    17:00
    Jagiellonia II Białystok
    0-1
    Huragan Morąg Łysiak 59 (k)
    17:00
    Concordia Elbląg
    0-2
    Legionovia Legionowo Trubeha 17, Koziara 90
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Szymczak 26
    1-4
    Legia II Warszawa Włodarczyk 20, 34, Łakomy 48, 67
    11:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 70, 73
    5-0
    Broń Radom
    11:15
    Pelikan Łowicz
    0-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Grzybowski 7
    1-1
    KS Kutno Kacela 37
    17:00
    RKS Radomsko Kraska 20
    1-1
    Unia Skierniewice Czarnecki 32 (k)
    16:30
    Olimpia Zambrów Zalewski 26, 32, 40, 72
    4-1
    Ruch Wysokie Mazow. Jackiewicz 43
    11:00
    Ursus Warszawa Kamiński 54, Neuman 70, Kabala 80
    3-1
    Concordia Elbląg Bojas 52
    15:00
    Znicz Biała Piska Giełażyn 88
    1-1
    Pelikan Łowicz Wyszogrodzki 29 (k)
    16:00
    KS Wasilków
    0-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Łoś 78, Jaroń 87
    16:00
    KS Kutno
    0-0
    RKS Radomsko
    17:00
    Broń Radom Machajek 81
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 69
    17:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Przezak 3, 77, Sołtysiński 11
    3-1
    Błonianka Błonie Włodarczyk 47
    17:00
    Huragan Morąg Grzybowski 10, Łysiak 38 (k)
    2-4
    Lechia Tomaszów Mazow. Radaszkiewicz 7, Jakubczyk 45 (k), Szymczak 48, Żyznowski 90
    17:00
    Unia Skierniewice Pankiewicz 86 (s)
    1-2
    Jagiellonia II Białystok Toporkiewicz 3, Matus 54
    19:00
    Polonia Warszawa
    0-1
    Legionovia Legionowo Kluska 90
    12:00
    Legia II Warszawa Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54
    6-1
    GKS Wikielec Bartkowski 33 (k)
    15:00
    Jagiellonia II Białystok Mas 40
    1-0
    KS Kutno
    16:00
    Błonianka Błonie Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Jarczak 26, Władyka 38
    6-3
    Znicz Biała Piska Famulak 54, Giełażyn 81 (k), Kalinowski 83
    16:00
    Świt Nowy Dwór M. Kamiński 2, Ciach 66
    2-0
    KS Wasilków
    16:30
    Pogoń Grodzisk Mazow. Jaroń 69
    1-3
    Sokół Aleksandrów Ł. Przezak 52, Sołtysiński 80, Szarpak 83
    17:00
    GKS Wikielec Jankowski 32, Rosoliński 87, Jajkowski 90
    3-1
    Huragan Morąg Łysiak 57
    17:00
    Concordia Elbląg Kopka 45, Maciążek 57 (k)
    2-0
    Broń Radom
    11:15
    Pelikan Łowicz Wyszogrodzki 2 (k), Kieplin 45, Białas 71
    3-1
    Legia II Warszawa Warchoł 62
    16:00
    RKS Radomsko Szczepaniak 44 (k), Warczyk 83
    2-1
    Olimpia Zambrów Kalinowski 63
    16:00
    Legionovia Legionowo Trubeha 30
    1-1
    Ursus Warszawa Baranowski 44
    17:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Radaszkiewicz 11, 87
    2-1
    Unia Skierniewice Łojszczyk 64
    18:00
    Ruch Wysokie Mazow. Grochowski 63, Łukaszczyk 66, Grzybowski 90 (k)
    3-3
    Polonia Warszawa Smuga 1, Radziński 79, Piątek 81
    11:00
    Unia Skierniewice Dzięgielewski 10, Łojszczyk 30 (k), Karasek 46, Kowalczyk 82
    4-1
    GKS Wikielec Sobociński 90 (k)
    15:00
    Znicz Biała Piska
    0-1
    Pogoń Grodzisk Mazow. Kołaczek 32
    16:00
    KS Wasilków
    0-3
    Concordia Elbląg Bojas 44 (k), 50 (k), Kołosow 60
    16:00
    KS Kutno Dynel 5, 11, Szczepański 9, Świątkiewicz 77
    4-1
    Lechia Tomaszów Mazow. Cyran 52
    16:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 42
    1-2
    Jagiellonia II Białystok Matus 29, Mas 40
    17:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Nowacki 58
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 28 (k)
    17:00
    Huragan Morąg Tomasz 87
    1-2
    Pelikan Łowicz Kowalczyk 27, Białas 82
    18:00
    Polonia Warszawa Mosiejko 4, Wojdyga 29
    2-1
    Ursus Warszawa Neuman 40
    11:00
    Legia II Warszawa Włodarczyk 38
    1-1
    Błonianka Błonie Gregorowicz 72
    19:00
    Broń Radom
    0-2
    Legionovia Legionowo Bajdur 18, Trubeha 51
    18:00
    Ruch Wysokie Mazow. Grochowski 71
    1-2
    RKS Radomsko Szczepaniak 50, Kolasa 82
    13:00
    GKS Wikielec Kacperek 16, Bartkowski 19 (k)
    2-0
    KS Kutno
    13:00
    Świt Nowy Dwór M.
    0-1
    Znicz Biała Piska Kossyk 49
    14:30
    Concordia Elbląg
    0-3
    Sokół Aleksandrów Ł. Gieraga 7, Bogołębski 35, Sołtysiński 90 (k)
    15:00
    Ursus Warszawa
    0-2
    Broń Radom Kielak 18, Leśniewski 35
    16:00
    Unia Skierniewice Karasek 33, Dzięgielewski 39, Łojszczyk 65 (k), Kowalczyk 90
    4-2
    Pelikan Łowicz Białas 18 (k), Piekarski 86
    16:00
    Błonianka Błonie Jarczak 43, Gregorowicz 90 (k)
    2-3
    Huragan Morąg Łysiak 61, Michałowski 78, Kasprzyk 88
    16:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 25, Kołaczek 44, Szymański 68, Kobiera 71
    4-0
    Legia II Warszawa
    16:00
    Legionovia Legionowo Szeliga 77, Koziara 90 (k)
    2-0
    KS Wasilków
    15:00
    RKS Radomsko
    0-4
    Polonia Warszawa Piątek 21, Paczuk 51, Wojdyga 54, Mosiejko 64
    15:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Cieślik 45
    1-0
    Olimpia Zambrów
    12:00
    Jagiellonia II Białystok Matysik 84
    1-1
    Ruch Wysokie Mazow. Mackiewicz 56
    14:00
    Huragan Morąg Ziemak 62
    1-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Szymański 21, Kołaczek 88
    15:00
    KS Wasilków
    0-2
    Ursus Warszawa Dziełak 33, 70
    15:00
    Olimpia Zambrów Shibata 2, Steć 19, 50, Jastrzębski 90
    4-1
    GKS Wikielec Rosoliński 23
    16:00
    Sokół Aleksandrów Ł.
    0-0
    Legionovia Legionowo
    16:00
    Znicz Biała Piska Furman 13
    1-1
    Concordia Elbląg Pawłowski 23
    16:00
    Unia Skierniewice Berłowski 19
    1-0
    Błonianka Błonie
    18:00
    Polonia Warszawa Pazio 14, Paczuk 47, Smuga 51, Wyszkowski 65
    4-1
    Broń Radom Dias 71 (k)
    11:00
    Legia II Warszawa
    0-3
    Świt Nowy Dwór M. Michalik 27, Sosnowski 57, Drewnowski 68
    11:15
    Pelikan Łowicz
    0-2
    KS Kutno Dynel 52, 90
    15:00
    RKS Radomsko Niedzielski 10, Szczepaniak 25, Kraska 90
    3-0
    Jagiellonia II Białystok
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Grzybowski 37
    1-4
    Lechia Tomaszów Mazow. Szymczak 9, 79, Przygoda 53, 57
    13:00
    Świt Nowy Dwór M. Drewnowski 20, Ciach 26, 45 (k), 90 (k)
    4-3
    Huragan Morąg Łysiak 39 (k), Patrzykąt 55, Kpassa 69
    14:00
    Ursus Warszawa Możdżonek 53
    1-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    15:00
    Błonianka Błonie
    0-2
    KS Kutno Wielgus 5, Szczepański 12
    15:00
    Broń Radom Smuczyński 70
    1-1
    KS Wasilków Saavedra 44 (s)
    15:30
    Pogoń Grodzisk Mazow. Wrzesiński 44
    1-0
    Unia Skierniewice
    15:30
    Legionovia Legionowo Koziara 2
    1-2
    Znicz Biała Piska Kalinowski 35, Ruszczyk 90
    16:00
    Concordia Elbląg
    0-1
    Legia II Warszawa Mosór 58
    17:00
    GKS Wikielec
    0-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    11:15
    Pelikan Łowicz Piekarski 55, 61
    2-1
    Olimpia Zambrów Zalewski 45
    15:00
    Jagiellonia II Białystok Goliński 21 (s)
    1-1
    Polonia Warszawa Piątek 81 (k)
    15:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Żyznowski 87
    1-4
    RKS Radomsko Babul 2, 68, Kwiencer 32, Kolasa 51
    14:00
    Znicz Biała Piska Jambrzycki 19, Kalinowski 41, Giełażyn 90
    3-1
    Ursus Warszawa Możdżonek 28
    15:00
    Sokół Aleksandrów Ł.
    0-1
    Broń Radom de la Nuez 90
    15:00
    Huragan Morąg
    0-3
    Concordia Elbląg Bojas 68, Kołosow 80, Szmydt 89
    15:00
    Unia Skierniewice
    0-3
    Świt Nowy Dwór M. Michalik 10, Stępień 14 (s), Ciach 87
    15:00
    KS Kutno Szczepański 52, Wielgus 79, Bujalski 88
    3-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Wrzesiński 23, Jaroń 68 (k)
    15:00
    Olimpia Zambrów Steć 27
    1-3
    Błonianka Błonie Jarczak 44 (k), 45, Władyka 90
    15:00
    Jagiellonia II Białystok Pankiewicz 55, Ferreiroa 56, Sobczak 59 (k), Toporkiewicz 62 (k), 68, Wyjadłowski 81
    6-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    18:00
    Polonia Warszawa Paczuk 13, Kujawa 35, Wyszkowski 66
    3-0
    KS Wasilków
    14:00
    RKS Radomsko Kwiencer 58, Kraska 90
    2-0
    GKS Wikielec
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow.
    0-3
    Pelikan Łowicz Wardzyński 37, Wyszogrodzki 42, Białas 56
    13:00
    Legia II Warszawa
    0-1
    Legionovia Legionowo Choroś 30
    13:00
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 37, Sosnowski 68, Bykowski 89
    3-0
    KS Kutno
    14:00
    Ursus Warszawa
    0-1
    Legia II Warszawa Skibicki 59
    14:00
    KS Wasilków Panek 3
    1-8
    Sokół Aleksandrów Ł. Szarpak 16, 64, Sołtysiński 45 (k), Dziuba 69, Pecyna 71, Pióro 74, Horoszkiewicz 78, Zieniewicz 90 (s)
    14:30
    Broń Radom Stefański 63
    1-2
    Znicz Biała Piska Giełażyn 23 (k), 45
    15:00
    Błonianka Błonie
    0-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    15:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Wrzesiński 61, Strzałkowski 83
    2-1
    Olimpia Zambrów Steć 33
    15:00
    Concordia Elbląg
    0-1
    Unia Skierniewice Stępień 18
    15:00
    Legionovia Legionowo Trubeha 8
    1-1
    Huragan Morąg Łysiak 45 (k)
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Cieślik 76 (k)
    1-2
    Polonia Warszawa Pazio 33, Kujawa 57
    11:15
    Pelikan Łowicz Żółtowski 32, Białas 81
    2-0
    RKS Radomsko
    13:00
    GKS Wikielec Jankowski 16 (k), Jajkowski 44
    2-2
    Jagiellonia II Białystok Bortniczuk 39, Pawłowski 84
    11:00
    RKS Radomsko Babul 5
    1-3
    Błonianka Błonie Włodarczyk 25, Jarczak 36, Gregorowicz 76 (k)
    14:00
    Znicz Biała Piska Fiedorowicz 8, Giełażyn 18, Kalinowski 36, Dzienis 71, Rybacki 84
    5-1
    KS Wasilków Kozłowski 52
    14:00
    Huragan Morąg
    0-0
    Ursus Warszawa
    14:00
    Unia Skierniewice Kowalczyk 11, 60, Czarnecki 53 (k), Kłąb 75
    4-2
    Legionovia Legionowo Dąbrowski 29, Czarnecki 77 (s)
    14:00
    Olimpia Zambrów Shibata 1
    1-2
    Świt Nowy Dwór M. Kuźma 83, Cuch 90
    15:00
    KS Kutno Szczepański 21, Rokosz 69
    2-1
    Concordia Elbląg Bojas 54
    11:00
    Legia II Warszawa Włodarczyk 47, 76
    2-2
    Broń Radom Pociecha 13, Leśniewski 90
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Leszczuk 90
    1-2
    GKS Wikielec Jankowski 10 (k), Szypulski 85
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Jackiewicz 50
    1-4
    Pogoń Grodzisk Mazow. Wrzesiński 24, 42, Szymański 31, Strzałkowski 45
    13:00
    Jagiellonia II Białystok Twarowski 24, Sobczak 58
    2-1
    Pelikan Łowicz Kieplin 56
    18:00
    Polonia Warszawa Mosiejko 77 (k)
    1-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    11:00
    Broń Radom
    0-2
    Huragan Morąg Galik 59, Bucio 69
    12:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 60, Kołaczek 73, Wrześniewski 90
    3-2
    RKS Radomsko Babul 20, Niedzielski 56
    13:00
    Błonianka Błonie Majsterek 22 (s), Brewczyński 37 (k), Zalewski 82
    3-2
    Jagiellonia II Białystok Bortniczuk 19, Huczko 81
    13:00
    Ursus Warszawa
    0-2
    Unia Skierniewice Łojszczyk 36, Pieńkowski 90
    13:00
    KS Wasilków Niski 63 (s)
    1-2
    Legia II Warszawa Warchoł 3, Włodarczyk 30
    13:30
    Legionovia Legionowo Trubeha 21, Gibas 89
    2-1
    KS Kutno Dynel 44
    14:00
    Pelikan Łowicz Wawrzyński 67, Piekarski 78, Kruk 90
    3-2
    Lechia Tomaszów Mazow. Lewiński 61, Szymczak 90
    14:00
    Concordia Elbląg Maciążek 73
    1-1
    Olimpia Zambrów Tomkiewicz 87
    14:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Przezak 21
    1-1
    Znicz Biała Piska Giełażyn 30 (k)
    13:00
    Świt Nowy Dwór M.
    0-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    17:00
    GKS Wikielec Jankowski 13
    1-0
    Polonia Warszawa
    11:00
    RKS Radomsko Klepacz 5, Babul 38, Kolasa 43, Szczepaniak 76
    4-0
    Świt Nowy Dwór M.
    13:00
    Huragan Morąg
    0-0
    KS Wasilków
    13:00
    Unia Skierniewice Machajek 45 (s), Kowalczyk 78
    2-0
    Broń Radom
    13:00
    KS Kutno Szczepański 83
    1-2
    Ursus Warszawa Kamiński 75, Pyrzyna 77
    13:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 82
    1-4
    Legionovia Legionowo Trubeha 41, 62, Koziara 45 (k), Kluska 71
    13:00
    Ruch Wysokie Mazow. Mackiewicz 86
    1-1
    Concordia Elbląg Bojas 41 (k)
    13:00
    GKS Wikielec Szypulski 11, Jankowski 79 (k)
    2-1
    Pelikan Łowicz Wyszogrodzki 50
    15:00
    Jagiellonia II Białystok Sobczak 27, 76
    2-1
    Pogoń Grodzisk Mazow. Broniarek 52
    17:00
    Polonia Warszawa
    0-1
    Znicz Biała Piska Giełażyn 90 (k)
    11:00
    Legia II Warszawa Kwietniewski 54, Warchoł 59, 77
    3-1
    Sokół Aleksandrów Ł. Wiśniewski 58
    14:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-3
    Błonianka Błonie Arak 27, Gregorowicz 43, 53
    11:00
    Broń Radom Dias 47 (k), 60 (k), Śliwiński 80
    3-2
    KS Kutno Kralkowski 6, 35
    12:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Szymański 2, 55, Strzałkowski 10, Kobiera 17, Wrzesiński 23, Maślanka 51
    6-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    12:30
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 35
    1-3
    Jagiellonia II Białystok Sobczak 50, 72, Jarmołowicz 82
    13:00
    Błonianka Błonie Dobkowski 16, Czapa 72 (k)
    2-1
    GKS Wikielec Bartkowski 61
    13:00
    Concordia Elbląg Pelc 40, Bojas 90
    2-0
    RKS Radomsko
    13:00
    Legionovia Legionowo Bajdur 22
    1-1
    Ruch Wysokie Mazow. Grochowski 64
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Dziuba 70
    1-1
    Huragan Morąg Maćkowski 34
    13:30
    Pelikan Łowicz Żółtowski 20, Mycka 74
    2-2
    Polonia Warszawa Paczuk 58, Niewiarowski 81
    13:30
    KS Wasilków Wysocki 68, Nasuto 85
    2-5
    Unia Skierniewice Karasek 7, 39, Pieńkowski 10, Łojszczyk 27 (k), Czarnecki 77 (k)
    12:00
    Ursus Warszawa
    0-0
    Olimpia Zambrów
    13:00
    Znicz Biała Piska Giełażyn 31
    1-0
    Legia II Warszawa
    13:00
    Unia Skierniewice
    0-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    13:00
    KS Kutno Dynel 5
    1-4
    KS Wasilków Jakimiuk 11, 30 (k), 64, Panek 60
    13:00
    Olimpia Zambrów
    0-2
    Broń Radom Kielak 80, Pociecha 84
    13:00
    GKS Wikielec
    0-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 25, 39
    17:00
    Polonia Warszawa Piątek 29 (k)
    1-0
    Legia II Warszawa
    11:00
    Huragan Morąg Galik 41
    1-1
    Znicz Biała Piska Furman 59
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-2
    Świt Nowy Dwór M. Kusiński 51, Ciach 81
    11:15
    Pelikan Łowicz Pomianowski 34
    1-0
    Błonianka Błonie
    13:00
    Ruch Wysokie Mazow. Jackiewicz 24, Łukaszczyk 42, Grochowski 54, Domański 67, Brokowski 90
    5-1
    Ursus Warszawa Kabala 41
    13:00
    RKS Radomsko
    0-0
    Legionovia Legionowo
    12:00
    Jagiellonia II Białystok Mazur 78
    1-1
    Concordia Elbląg Danowski 90
    11:00
    Świt Nowy Dwór M.
    0-1
    GKS Wikielec Jankowski 42 (k)
    12:00
    Ursus Warszawa Pyrzyna 10, Kamiński 75 (k), Szerszeń 82
    3-1
    RKS Radomsko Babul 90 (k)
    12:00
    Broń Radom Jończyk 29, Pociecha 75
    2-2
    Ruch Wysokie Mazow. Jackiewicz 3 (k), Samluk 90 (k)
    12:00
    KS Wasilków Kozłowski 54, Makal 85, Steć 90 (s)
    3-0
    Olimpia Zambrów
    12:00
    Legia II Warszawa Kurowski 30, Pierzak 50, Kostorz 63, 74, Kwietniewski 70 (k)
    5-0
    Huragan Morąg
    13:00
    Błonianka Błonie Ćwik 33
    1-2
    Polonia Warszawa Pazio 59, Niewiarowski 75
    13:00
    Concordia Elbląg
    0-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł.
    0-2
    KS Kutno Dynel 7, Dąbrowski 90
    13:00
    Znicz Biała Piska Kuśnierz 2, Giełażyn 22
    2-2
    Unia Skierniewice Łojszczyk 15, Berłowski 86
    13:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Szymański 41, Wrzesiński 52, Strzałkowski 75, Urbański 78
    4-0
    Pelikan Łowicz
    13:00
    Legionovia Legionowo Koziara 6, Zjawiński 50
    2-1
    Jagiellonia II Białystok Matras 66
    12:00
    RKS Radomsko Kolasa 17, 89, Klepacz 55
    3-1
    Broń Radom Śliwiński 51
    12:30
    Olimpia Zambrów Dawidowicz 83
    1-4
    Sokół Aleksandrów Ł. Kania 25, Nowacki 45 (k), Sołtysiński 49, 75
    13:00
    Unia Skierniewice
    0-2
    Legia II Warszawa Hołownia 23, Rocha 72
    13:00
    KS Kutno
    0-3
    Znicz Biała Piska Kalinowski 47, Fiedorowicz 53, Furman 67
    13:00
    GKS Wikielec
    0-0
    Concordia Elbląg
    17:00
    Polonia Warszawa Mosiejko 19 (k), Piątek 25
    2-2
    Huragan Morąg Karłowicz 13, Łysiak 45 (k)
    11:00

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/08/08 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 64
    1-3

    Znicz Biała Piska

    Famulak 37, Giełażyn 47, Furman 60
    SO/08/08 14:00

    GKS Wikielec

    Kacperek 31, Bartkowski 45, Suchocki 62, Jajkowski 69, Wacławski 80
    5-1

    KS Wasilków

    Makal 85
    SO/08/08 16:00

    KS Kutno

    Rokosz 41, Marcioch 58 (k)
    2-1

    Polonia Warszawa

    Piątek 18
    SO/08/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Shibata 17, Zalewski 45
    2-0

    Unia Skierniewice

    SO/08/08 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 5, 44, Drewnowski 34, Maciejewski 90 (k), Tkaczyk 90
    5-1

    Concordia Elbląg

    Danowski 13
    SO/08/08 17:00

    Błonianka Błonie

    Jarczak 5, 60, Gregorowicz 65
    3-2

    Ursus Warszawa

    Kamiński 11, 82
    ND/09/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 21
    1-1

    Broń Radom

    Jagieła 90
    ND/09/08 16:15

    Ruch Wysokie Mazow.

    Brokowski 13 (k), Grochowski 41
    2-0

    Huragan Morąg

    ND/09/08 17:00

    RKS Radomsko

    Kwiencer 60
    1-4

    Legia II Warszawa

    Warchoł 45, 70, Mosór 75, Łakomy 90
    ŚR/19/08 17:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-1

    Legionovia Legionowo

    Kluska 52
    ŚR/02/09 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 15, Dziuba 65
    2 kolejka
    SO/15/08 16:00

    KS Kutno

    Marcioch 14, 37, Kralkowski 22, Bujalski 45 (k)
    4-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 57 (k), 78
    SO/15/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 62 (k)
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 36, Szymański 73
    SO/15/08 17:00

    Broń Radom

    Śliwiński 29 (k), Kielak 38
    2-0

    Błonianka Błonie

    SO/15/08 17:00

    KS Wasilków

    Zieniewicz 87
    1-3

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 47 (k), Białas 86, 90
    SO/15/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 50, Gieraga 55, Bartosiński 90
    3-1

    GKS Wikielec

    Bartkowski 72 (k)
    SO/15/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 86
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 57, Przedbora 90
    SO/15/08 17:00

    Huragan Morąg

    Lisiecki 85
    1-1

    RKS Radomsko

    Rozwandowicz 61
    SO/15/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Wełna 10, Paczuk 45
    2-0

    Concordia Elbląg

    ND/16/08 11:00

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 41
    1-1

    Jagiellonia II Białystok

    Pankiewicz 5
    ND/16/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    0-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Drewnowski 9, Kamiński 43, Długołęcki 90
    ŚR/07/10 15:30

    Unia Skierniewice

    Dzięgielewski 5, Pieńkowski 41, 60, Stępień 49, Kowalczyk 65
    5-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    3 kolejka
    SO/22/08 12:00

    Błonianka Błonie

    Arak 16, 34, Panek 40 (s), Jarczak 46, Skowron 69, Krawczyk 78, Wasilewski 90
    7-0

    KS Wasilków

    SO/22/08 14:00

    GKS Wikielec

    Bartkowski 20, Wacławski 55, Wójcik 76
    3-3

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 29, 64 (k), Furman 75
    SO/22/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 90 (k)
    1-2

    Polonia Warszawa

    Andrzejewski 14, 63
    SO/22/08 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Cuch 29, Drewnowski 31, 87
    3-2

    Ursus Warszawa

    Kamiński 44, Szerszeń 90
    SO/22/08 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    0-1

    Huragan Morąg

    Łysiak 59 (k)
    SO/22/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-2

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 17, Koziara 90
    ND/23/08 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 26
    1-4

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 20, 34, Łakomy 48, 67
    ND/23/08 11:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 70, 73
    5-0

    Broń Radom

    ND/23/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    ND/23/08 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grzybowski 7
    1-1

    KS Kutno

    Kacela 37
    ND/23/08 17:00

    RKS Radomsko

    Kraska 20
    1-1

    Unia Skierniewice

    Czarnecki 32 (k)
    4 kolejka
    PT/28/08 16:30

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 26, 32, 40, 72
    4-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Jackiewicz 43
    SO/29/08 11:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 54, Neuman 70, Kabala 80
    3-1

    Concordia Elbląg

    Bojas 52
    SO/29/08 15:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 88
    1-1

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 29 (k)
    SO/29/08 16:00

    KS Wasilków

    0-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Łoś 78, Jaroń 87
    SO/29/08 16:00

    KS Kutno

    0-0

    RKS Radomsko

    SO/29/08 17:00

    Broń Radom

    Machajek 81
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 69
    SO/29/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 3, 77, Sołtysiński 11
    3-1

    Błonianka Błonie

    Włodarczyk 47
    SO/29/08 17:00

    Huragan Morąg

    Grzybowski 10, Łysiak 38 (k)
    2-4

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 7, Jakubczyk 45 (k), Szymczak 48, Żyznowski 90
    SO/29/08 17:00

    Unia Skierniewice

    Pankiewicz 86 (s)
    1-2

    Jagiellonia II Białystok

    Toporkiewicz 3, Matus 54
    SO/29/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-1

    Legionovia Legionowo

    Kluska 90
    ND/30/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54
    6-1

    GKS Wikielec

    Bartkowski 33 (k)
    5 kolejka
    SO/05/09 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    Mas 40
    1-0

    KS Kutno

    SO/05/09 16:00

    Błonianka Błonie

    Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Jarczak 26, Władyka 38
    6-3

    Znicz Biała Piska

    Famulak 54, Giełażyn 81 (k), Kalinowski 83
    SO/05/09 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Kamiński 2, Ciach 66
    2-0

    KS Wasilków

    SO/05/09 16:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 69
    1-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 52, Sołtysiński 80, Szarpak 83
    SO/05/09 17:00

    GKS Wikielec

    Jankowski 32, Rosoliński 87, Jajkowski 90
    3-1

    Huragan Morąg

    Łysiak 57
    SO/05/09 17:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 45, Maciążek 57 (k)
    2-0

    Broń Radom

    ND/06/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 2 (k), Kieplin 45, Białas 71
    3-1

    Legia II Warszawa

    Warchoł 62
    ND/06/09 16:00

    RKS Radomsko

    Szczepaniak 44 (k), Warczyk 83
    2-1

    Olimpia Zambrów

    Kalinowski 63
    ND/06/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 30
    1-1

    Ursus Warszawa

    Baranowski 44
    ND/06/09 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 11, 87
    2-1

    Unia Skierniewice

    Łojszczyk 64
    ŚR/30/09 18:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grochowski 63, Łukaszczyk 66, Grzybowski 90 (k)
    3-3

    Polonia Warszawa

    Smuga 1, Radziński 79, Piątek 81
    6 kolejka
    SO/12/09 11:00

    Unia Skierniewice

    Dzięgielewski 10, Łojszczyk 30 (k), Karasek 46, Kowalczyk 82
    4-1

    GKS Wikielec

    Sobociński 90 (k)
    SO/12/09 15:00

    Znicz Biała Piska

    0-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 32
    SO/12/09 16:00

    KS Wasilków

    0-3

    Concordia Elbląg

    Bojas 44 (k), 50 (k), Kołosow 60
    SO/12/09 16:00

    KS Kutno

    Dynel 5, 11, Szczepański 9, Świątkiewicz 77
    4-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 52
    SO/12/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 42
    1-2

    Jagiellonia II Białystok

    Matus 29, Mas 40
    SO/12/09 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Nowacki 58
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 28 (k)
    SO/12/09 17:00

    Huragan Morąg

    Tomasz 87
    1-2

    Pelikan Łowicz

    Kowalczyk 27, Białas 82
    SO/12/09 18:00

    Polonia Warszawa

    Mosiejko 4, Wojdyga 29
    2-1

    Ursus Warszawa

    Neuman 40
    ND/13/09 11:00

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 38
    1-1

    Błonianka Błonie

    Gregorowicz 72
    ND/13/09 19:00

    Broń Radom

    0-2

    Legionovia Legionowo

    Bajdur 18, Trubeha 51
    ŚR/21/10 18:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grochowski 71
    1-2

    RKS Radomsko

    Szczepaniak 50, Kolasa 82
    7 kolejka
    SO/19/09 13:00

    GKS Wikielec

    Kacperek 16, Bartkowski 19 (k)
    2-0

    KS Kutno

    SO/19/09 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-1

    Znicz Biała Piska

    Kossyk 49
    SO/19/09 14:30

    Concordia Elbląg

    0-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Gieraga 7, Bogołębski 35, Sołtysiński 90 (k)
    SO/19/09 15:00

    Ursus Warszawa

    0-2

    Broń Radom

    Kielak 18, Leśniewski 35
    SO/19/09 16:00

    Unia Skierniewice

    Karasek 33, Dzięgielewski 39, Łojszczyk 65 (k), Kowalczyk 90
    4-2

    Pelikan Łowicz

    Białas 18 (k), Piekarski 86
    SO/19/09 16:00

    Błonianka Błonie

    Jarczak 43, Gregorowicz 90 (k)
    2-3

    Huragan Morąg

    Łysiak 61, Michałowski 78, Kasprzyk 88
    SO/19/09 16:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 25, Kołaczek 44, Szymański 68, Kobiera 71
    4-0

    Legia II Warszawa

    SO/19/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Szeliga 77, Koziara 90 (k)
    2-0

    KS Wasilków

    ND/20/09 15:00

    RKS Radomsko

    0-4

    Polonia Warszawa

    Piątek 21, Paczuk 51, Wojdyga 54, Mosiejko 64
    ND/20/09 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cieślik 45
    1-0

    Olimpia Zambrów

    SO/27/02 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Matysik 84
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Mackiewicz 56
    8 kolejka
    SO/26/09 14:00

    Huragan Morąg

    Ziemak 62
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 21, Kołaczek 88
    SO/26/09 15:00

    KS Wasilków

    0-2

    Ursus Warszawa

    Dziełak 33, 70
    SO/26/09 15:00

    Olimpia Zambrów

    Shibata 2, Steć 19, 50, Jastrzębski 90
    4-1

    GKS Wikielec

    Rosoliński 23
    SO/26/09 16:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    0-0

    Legionovia Legionowo

    SO/26/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 13
    1-1

    Concordia Elbląg

    Pawłowski 23
    SO/26/09 16:00

    Unia Skierniewice

    Berłowski 19
    1-0

    Błonianka Błonie

    SO/26/09 18:00

    Polonia Warszawa

    Pazio 14, Paczuk 47, Smuga 51, Wyszkowski 65
    4-1

    Broń Radom

    Dias 71 (k)
    ND/27/09 11:00

    Legia II Warszawa

    0-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Michalik 27, Sosnowski 57, Drewnowski 68
    ND/27/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    0-2

    KS Kutno

    Dynel 52, 90
    ND/27/09 15:00

    RKS Radomsko

    Niedzielski 10, Szczepaniak 25, Kraska 90
    3-0

    Jagiellonia II Białystok

    ND/27/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grzybowski 37
    1-4

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 9, 79, Przygoda 53, 57
    9 kolejka
    SO/03/10 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Drewnowski 20, Ciach 26, 45 (k), 90 (k)
    4-3

    Huragan Morąg

    Łysiak 39 (k), Patrzykąt 55, Kpassa 69
    SO/03/10 14:00

    Ursus Warszawa

    Możdżonek 53
    1-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/03/10 15:00

    Błonianka Błonie

    0-2

    KS Kutno

    Wielgus 5, Szczepański 12
    SO/03/10 15:00

    Broń Radom

    Smuczyński 70
    1-1

    KS Wasilków

    Saavedra 44 (s)
    SO/03/10 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 44
    1-0

    Unia Skierniewice

    SO/03/10 15:30

    Legionovia Legionowo

    Koziara 2
    1-2

    Znicz Biała Piska

    Kalinowski 35, Ruszczyk 90
    SO/03/10 16:00

    Concordia Elbląg

    0-1

    Legia II Warszawa

    Mosór 58
    SO/03/10 17:00

    GKS Wikielec

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    ND/04/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 55, 61
    2-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 45
    ND/04/10 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    Goliński 21 (s)
    1-1

    Polonia Warszawa

    Piątek 81 (k)
    ND/04/10 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Żyznowski 87
    1-4

    RKS Radomsko

    Babul 2, 68, Kwiencer 32, Kolasa 51
    10 kolejka
    SO/10/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Jambrzycki 19, Kalinowski 41, Giełażyn 90
    3-1

    Ursus Warszawa

    Możdżonek 28
    SO/10/10 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    0-1

    Broń Radom

    de la Nuez 90
    SO/10/10 15:00

    Huragan Morąg

    0-3

    Concordia Elbląg

    Bojas 68, Kołosow 80, Szmydt 89
    SO/10/10 15:00

    Unia Skierniewice

    0-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Michalik 10, Stępień 14 (s), Ciach 87
    SO/10/10 15:00

    KS Kutno

    Szczepański 52, Wielgus 79, Bujalski 88
    3-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 23, Jaroń 68 (k)
    SO/10/10 15:00

    Olimpia Zambrów

    Steć 27
    1-3

    Błonianka Błonie

    Jarczak 44 (k), 45, Władyka 90
    SO/10/10 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    Pankiewicz 55, Ferreiroa 56, Sobczak 59 (k), Toporkiewicz 62 (k), 68, Wyjadłowski 81
    6-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/10/10 18:00

    Polonia Warszawa

    Paczuk 13, Kujawa 35, Wyszkowski 66
    3-0

    KS Wasilków

    ND/11/10 14:00

    RKS Radomsko

    Kwiencer 58, Kraska 90
    2-0

    GKS Wikielec

    ND/11/10 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    0-3

    Pelikan Łowicz

    Wardzyński 37, Wyszogrodzki 42, Białas 56
    ŚR/21/10 13:00

    Legia II Warszawa

    0-1

    Legionovia Legionowo

    Choroś 30
    11 kolejka
    SO/17/10 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 37, Sosnowski 68, Bykowski 89
    3-0

    KS Kutno

    SO/17/10 14:00

    Ursus Warszawa

    0-1

    Legia II Warszawa

    Skibicki 59
    SO/17/10 14:00

    KS Wasilków

    Panek 3
    1-8

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Szarpak 16, 64, Sołtysiński 45 (k), Dziuba 69, Pecyna 71, Pióro 74, Horoszkiewicz 78, Zieniewicz 90 (s)
    SO/17/10 14:30

    Broń Radom

    Stefański 63
    1-2

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 23 (k), 45
    SO/17/10 15:00

    Błonianka Błonie

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    SO/17/10 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 61, Strzałkowski 83
    2-1

    Olimpia Zambrów

    Steć 33
    SO/17/10 15:00

    Concordia Elbląg

    0-1

    Unia Skierniewice

    Stępień 18
    SO/17/10 15:00

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 8
    1-1

    Huragan Morąg

    Łysiak 45 (k)
    ND/18/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cieślik 76 (k)
    1-2

    Polonia Warszawa

    Pazio 33, Kujawa 57
    ND/18/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Żółtowski 32, Białas 81
    2-0

    RKS Radomsko

    ŚR/04/11 13:00

    GKS Wikielec

    Jankowski 16 (k), Jajkowski 44
    2-2

    Jagiellonia II Białystok

    Bortniczuk 39, Pawłowski 84
    12 kolejka
    SO/24/10 11:00

    RKS Radomsko

    Babul 5
    1-3

    Błonianka Błonie

    Włodarczyk 25, Jarczak 36, Gregorowicz 76 (k)
    SO/24/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Fiedorowicz 8, Giełażyn 18, Kalinowski 36, Dzienis 71, Rybacki 84
    5-1

    KS Wasilków

    Kozłowski 52
    SO/24/10 14:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/24/10 14:00

    Unia Skierniewice

    Kowalczyk 11, 60, Czarnecki 53 (k), Kłąb 75
    4-2

    Legionovia Legionowo

    Dąbrowski 29, Czarnecki 77 (s)
    SO/24/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Shibata 1
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kuźma 83, Cuch 90
    SO/24/10 15:00

    KS Kutno

    Szczepański 21, Rokosz 69
    2-1

    Concordia Elbląg

    Bojas 54
    ND/25/10 11:00

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 47, 76
    2-2

    Broń Radom

    Pociecha 13, Leśniewski 90
    ND/25/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Leszczuk 90
    1-2

    GKS Wikielec

    Jankowski 10 (k), Szypulski 85
    ND/25/10 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Jackiewicz 50
    1-4

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 24, 42, Szymański 31, Strzałkowski 45
    ŚR/02/12 13:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 24, Sobczak 58
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Kieplin 56
    PT/04/12 18:00

    Polonia Warszawa

    Mosiejko 77 (k)
    1-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    13 kolejka
    SO/31/10 11:00

    Broń Radom

    0-2

    Huragan Morąg

    Galik 59, Bucio 69
    SO/31/10 12:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 60, Kołaczek 73, Wrześniewski 90
    3-2

    RKS Radomsko

    Babul 20, Niedzielski 56
    SO/31/10 13:00

    Błonianka Błonie

    Majsterek 22 (s), Brewczyński 37 (k), Zalewski 82
    3-2

    Jagiellonia II Białystok

    Bortniczuk 19, Huczko 81
    SO/31/10 13:00

    Ursus Warszawa

    0-2

    Unia Skierniewice

    Łojszczyk 36, Pieńkowski 90
    SO/31/10 13:00

    KS Wasilków

    Niski 63 (s)
    1-2

    Legia II Warszawa

    Warchoł 3, Włodarczyk 30
    SO/31/10 13:30

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 21, Gibas 89
    2-1

    KS Kutno

    Dynel 44
    SO/31/10 14:00

    Pelikan Łowicz

    Wawrzyński 67, Piekarski 78, Kruk 90
    3-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Lewiński 61, Szymczak 90
    SO/31/10 14:00

    Concordia Elbląg

    Maciążek 73
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Tomkiewicz 87
    SO/31/10 14:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 21
    1-1

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 30 (k)
    ŚR/25/11 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    ŚR/25/11 17:00

    GKS Wikielec

    Jankowski 13
    1-0

    Polonia Warszawa

    14 kolejka
    SO/07/11 11:00

    RKS Radomsko

    Klepacz 5, Babul 38, Kolasa 43, Szczepaniak 76
    4-0

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/07/11 13:00

    Huragan Morąg

    0-0

    KS Wasilków

    SO/07/11 13:00

    Unia Skierniewice

    Machajek 45 (s), Kowalczyk 78
    2-0

    Broń Radom

    SO/07/11 13:00

    KS Kutno

    Szczepański 83
    1-2

    Ursus Warszawa

    Kamiński 75, Pyrzyna 77
    SO/07/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 82
    1-4

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 41, 62, Koziara 45 (k), Kluska 71
    SO/07/11 13:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Mackiewicz 86
    1-1

    Concordia Elbląg

    Bojas 41 (k)
    SO/07/11 13:00

    GKS Wikielec

    Szypulski 11, Jankowski 79 (k)
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 50
    SO/07/11 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    Sobczak 27, 76
    2-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Broniarek 52
    SO/07/11 17:00

    Polonia Warszawa

    0-1

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 90 (k)
    ND/08/11 11:00

    Legia II Warszawa

    Kwietniewski 54, Warchoł 59, 77
    3-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Wiśniewski 58
    SO/06/03 14:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-3

    Błonianka Błonie

    Arak 27, Gregorowicz 43, 53
    15 kolejka
    ŚR/11/11 11:00

    Broń Radom

    Dias 47 (k), 60 (k), Śliwiński 80
    3-2

    KS Kutno

    Kralkowski 6, 35
    ŚR/11/11 12:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 2, 55, Strzałkowski 10, Kobiera 17, Wrzesiński 23, Maślanka 51
    6-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    ŚR/11/11 12:30

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 35
    1-3

    Jagiellonia II Białystok

    Sobczak 50, 72, Jarmołowicz 82
    ŚR/11/11 13:00

    Błonianka Błonie

    Dobkowski 16, Czapa 72 (k)
    2-1

    GKS Wikielec

    Bartkowski 61
    ŚR/11/11 13:00

    Concordia Elbląg

    Pelc 40, Bojas 90
    2-0

    RKS Radomsko

    ŚR/11/11 13:00

    Legionovia Legionowo

    Bajdur 22
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grochowski 64
    ŚR/11/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 70
    1-1

    Huragan Morąg

    Maćkowski 34
    ŚR/11/11 13:30

    Pelikan Łowicz

    Żółtowski 20, Mycka 74
    2-2

    Polonia Warszawa

    Paczuk 58, Niewiarowski 81
    ŚR/11/11 13:30

    KS Wasilków

    Wysocki 68, Nasuto 85
    2-5

    Unia Skierniewice

    Karasek 7, 39, Pieńkowski 10, Łojszczyk 27 (k), Czarnecki 77 (k)
    ŚR/25/11 12:00

    Ursus Warszawa

    0-0

    Olimpia Zambrów

    SO/05/12 13:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 31
    1-0

    Legia II Warszawa

    16 kolejka
    SO/14/11 13:00

    Unia Skierniewice

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/14/11 13:00

    KS Kutno

    Dynel 5
    1-4

    KS Wasilków

    Jakimiuk 11, 30 (k), 64, Panek 60
    SO/14/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    0-2

    Broń Radom

    Kielak 80, Pociecha 84
    SO/14/11 13:00

    GKS Wikielec

    0-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 25, 39
    SO/14/11 17:00

    Polonia Warszawa

    Piątek 29 (k)
    1-0

    Legia II Warszawa

    ND/15/11 11:00

    Huragan Morąg

    Galik 41
    1-1

    Znicz Biała Piska

    Furman 59
    ND/15/11 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kusiński 51, Ciach 81
    ND/15/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    Pomianowski 34
    1-0

    Błonianka Błonie

    ND/15/11 13:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Jackiewicz 24, Łukaszczyk 42, Grochowski 54, Domański 67, Brokowski 90
    5-1

    Ursus Warszawa

    Kabala 41
    ND/15/11 13:00

    RKS Radomsko

    0-0

    Legionovia Legionowo

    ŚR/10/03 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Mazur 78
    1-1

    Concordia Elbląg

    Danowski 90
    17 kolejka
    SO/21/11 11:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-1

    GKS Wikielec

    Jankowski 42 (k)
    SO/21/11 12:00

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 10, Kamiński 75 (k), Szerszeń 82
    3-1

    RKS Radomsko

    Babul 90 (k)
    SO/21/11 12:00

    Broń Radom

    Jończyk 29, Pociecha 75
    2-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Jackiewicz 3 (k), Samluk 90 (k)
    SO/21/11 12:00

    KS Wasilków

    Kozłowski 54, Makal 85, Steć 90 (s)
    3-0

    Olimpia Zambrów

    SO/21/11 12:00

    Legia II Warszawa

    Kurowski 30, Pierzak 50, Kostorz 63, 74, Kwietniewski 70 (k)
    5-0

    Huragan Morąg

    SO/21/11 13:00

    Błonianka Błonie

    Ćwik 33
    1-2

    Polonia Warszawa

    Pazio 59, Niewiarowski 75
    SO/21/11 13:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/21/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    0-2

    KS Kutno

    Dynel 7, Dąbrowski 90
    SO/21/11 13:00

    Znicz Biała Piska

    Kuśnierz 2, Giełażyn 22
    2-2

    Unia Skierniewice

    Łojszczyk 15, Berłowski 86
    ND/06/12 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 41, Wrzesiński 52, Strzałkowski 75, Urbański 78
    4-0

    Pelikan Łowicz

    SO/06/03 13:00

    Legionovia Legionowo

    Koziara 6, Zjawiński 50
    2-1

    Jagiellonia II Białystok

    Matras 66
    18 kolejka
    SO/28/11 12:00

    RKS Radomsko

    Kolasa 17, 89, Klepacz 55
    3-1

    Broń Radom

    Śliwiński 51
    SO/28/11 12:30

    Olimpia Zambrów

    Dawidowicz 83
    1-4

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Kania 25, Nowacki 45 (k), Sołtysiński 49, 75
    SO/28/11 13:00

    Unia Skierniewice

    0-2

    Legia II Warszawa

    Hołownia 23, Rocha 72
    SO/28/11 13:00

    KS Kutno

    0-3

    Znicz Biała Piska

    Kalinowski 47, Fiedorowicz 53, Furman 67
    SO/28/11 13:00

    GKS Wikielec

    0-0

    Concordia Elbląg

    SO/28/11 17:00

    Polonia Warszawa

    Mosiejko 19 (k), Piątek 25
    2-2

    Huragan Morąg

    Karłowicz 13, Łysiak 45 (k)
    ND/29/11 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Buczkowski 26, Radaszkiewicz 30
    2-2

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 29, Choroś 90
    ND/29/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    Tkacz 51, Mycka 56 (k)
    2-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kamiński 9, Ciach 41 (k)
    ND/29/11 13:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Łukaszczyk 4
    1-0

    KS Wasilków

    SO/05/12 13:00

    Jagiellonia II Białystok

    Nawrocki 6, Twarowski 17
    2-2

    Ursus Warszawa

    Prusinowski 11, Pyrzyna 54
    SO/27/02 18:00

    Błonianka Błonie

    Łoś 63 (s)
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Lisowski 37, Gzieło 85
    19 kolejka
    SO/13/03 12:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Cuch 25
    1-2

    Błonianka Błonie

    Gregorowicz 80 (k), Krawczyk 90
    SO/13/03 12:00

    Huragan Morąg

    0-1

    Unia Skierniewice

    Dzięgielewski 24
    SO/13/03 13:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 32
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Drabik 23, Mroczek 69
    SO/13/03 14:00

    Legionovia Legionowo

    Bajdur 11, Trubeha 26, 52
    3-0

    GKS Wikielec

    SO/13/03 14:00

    KS Wasilków

    0-3

    RKS Radomsko

    Szela 47, Basiuk 61, Babul 90
    SO/13/03 14:30

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 26
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 80
    SO/13/03 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 66
    1-0

    Polonia Warszawa

    SO/13/03 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 7
    1-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    ND/14/03 11:00

    Legia II Warszawa

    0-0

    KS Kutno

    ND/14/03 12:00

    Concordia Elbląg

    Pelc 71, Błaszczyk 74
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Przybyszewski 35
    ND/14/03 12:00

    Broń Radom

    Pociecha 33
    1-3

    Jagiellonia II Białystok

    Matus 45, Twarowski 51, Karpiński 81
    20 kolejka
    SO/20/03 10:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    0-3

    Znicz Biała Piska

    Kalinowski 30, Giełażyn 41, 90
    SO/20/03 12:00

    RKS Radomsko

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/20/03 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Bortniczuk 35, Nawrocki 72, Huczko 78 (k), 83, Pawłowski 82
    5-0

    KS Wasilków

    SO/20/03 13:30

    Błonianka Błonie

    0-3

    Concordia Elbląg

    Bojas 32 (k), Kopka 44, Szmydt 63
    SO/20/03 14:00

    KS Kutno

    Kralkowski 4, Dynel 90
    2-1

    Huragan Morąg

    Przysowa 26 (k)
    SO/20/03 14:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-0

    Broń Radom

    SO/20/03 15:00

    Olimpia Zambrów

    Jastrzębski 12, Abdeselam 75
    2-1

    Legia II Warszawa

    Warchoł 54
    SO/20/03 15:00

    GKS Wikielec

    0-4

    Ursus Warszawa

    Tarnowski 9, Neuman 50, Dziełak 90, Prusinowski 90
    SO/20/03 15:00

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    Realizacja © 2017