Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktZRPBramki
    1ITS Jeziorak Iława112891130:6
    2MMKS Concordia Elbląg112372227:6
    3MKS Kaczkan Huragan Morąg112163220:9
    4GKS Pisa Barczewo112062319:14
    5KKS Granica Kętrzyn111961421:12
    6MKS Polonia Lidzbark Warmiński111752420:14
    7MLKS Motor Lubawa111752416:16
    8MKS Mrągowia Mrągowo111550618:17
    9MKS Mazur Ełk111550621:27
    10ZKS Olimpia II Elbląg111442515:19
    11DKS Dobre Miasto11144258:11
    12GKS Polonia Iłowo111334418:20
    13MKS Zatoka Braniewo111132612:18
    14MKS Błękitni Orneta111031713:27
    15LKS Błękitni Pasym11721810:31
    16MKS Korsze11721810:31

    Kolejki

    POPRZEDNIA: KOLEJKA 11 (so. 2021.10.16 - nd. 2021.10.17)
    2021-10-16 15:00MKS Zatoka Braniewo4 : 1LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-10-16 15:00MKS Błękitni Orneta3 : 1GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-10-16 15:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 3MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-10-16 15:00MKS Korsze0 : 2DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-10-16 15:00ITS Jeziorak Iława1 : 1MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-10-16 15:00KKS Granica Kętrzyn0 : 1MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-10-16 16:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński6 : 2MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-10-17 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 1GKS Pisa Barczewo Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 12 (so. 2021.10.23 - nd. 2021.10.24)
    2021-10-23 13:00LKS Błękitni Pasym - : - MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-10-23 14:00MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-10-23 15:00ITS Jeziorak Iława - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-10-23 15:00DKS Dobre Miasto - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-10-23 15:00MLKS Motor Lubawa - : - MKS Korsze Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-10-23 15:00GKS Pisa Barczewo - : - MKS Mrągowia Mrągowo Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-10-23 15:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-10-24 14:00GKS Polonia Iłowo - : - ZKS Olimpia II Elbląg MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 1 (so. 2021.08.07 - nd. 2021.08.08)
    2021-08-07 15:00MKS Zatoka Braniewo0 : 2MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-08-07 16:00DKS Dobre Miasto0 : 1MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-08-07 16:00MLKS Motor Lubawa1 : 0MKS Mazur Ełk Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-08-07 16:00MKS Błękitni Orneta3 : 0MKS Korsze Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-08-07 17:00GKS Pisa Barczewo2 : 1MKS Polonia Lidzbark Warmiński Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-08-08 16:00ITS Jeziorak Iława4 : 0LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-08-08 17:00GKS Polonia Iłowo0 : 4KKS Granica Kętrzyn MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    2021-08-08 17:00ZKS Olimpia II Elbląg3 : 0MKS Mrągowia Mrągowo Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 2 (so. 2021.08.14)
    2021-08-14 14:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński2 : 2GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-08-14 16:00ITS Jeziorak Iława1 : 0DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-08-14 17:00LKS Błękitni Pasym0 : 5MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-08-14 17:00MKS Korsze3 : 1ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-08-14 17:00MMKS Concordia Elbląg6 : 1MKS Błękitni Orneta ul. gen. Józefa Bema 7, Stare Pole
    2021-08-14 17:00KKS Granica Kętrzyn2 : 1MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-08-14 17:00MKS Mazur Ełk1 : 0GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-08-14 17:00MKS Kaczkan Huragan Morąg3 : 1MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    Kolejka 3 (pt. 2021.08.20 - so. 2021.08.21 - nd. 2021.08.22 - śr. 2021.09.29)
    2021-08-20 18:00MLKS Motor Lubawa1 : 3ITS Jeziorak Iława Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-08-21 15:00MKS Zatoka Braniewo1 : 1MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-08-21 16:00MKS Błękitni Orneta0 : 3KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-08-21 16:00MKS Mrągowia Mrągowo1 : 0MKS Korsze Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-08-21 17:00GKS Pisa Barczewo0 : 0MKS Kaczkan Huragan Morąg Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-08-22 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 0MMKS Concordia Elbląg Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    2021-08-22 17:00GKS Polonia Iłowo4 : 2MKS Mazur Ełk MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    2021-09-29 16:00DKS Dobre Miasto3 : 0LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    Kolejka 4 (so. 2021.08.28)
    2021-08-28 16:00LKS Błękitni Pasym3 : 3MKS Korsze Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-08-28 16:00ITS Jeziorak Iława0 : 1GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-08-28 16:00DKS Dobre Miasto1 : 1MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-08-28 17:00MMKS Concordia Elbląg4 : 1MKS Mrągowia Mrągowo ul. gen. Józefa Bema 7, Stare Pole
    2021-08-28 17:00KKS Granica Kętrzyn2 : 2ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-08-28 17:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński3 : 1MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-08-28 17:00MKS Mazur Ełk5 : 1MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-08-28 17:00MKS Kaczkan Huragan Morąg1 : 1GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    Kolejka 5 (so. 2021.09.04 - nd. 2021.09.05 - śr. 2021.09.15)
    2021-09-04 15:00MKS Zatoka Braniewo1 : 1MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-09-04 16:00MLKS Motor Lubawa2 : 1LKS Błękitni Pasym Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-09-04 16:00MKS Błękitni Orneta3 : 0MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-09-04 16:00MKS Mrągowia Mrągowo3 : 0KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-09-04 17:00GKS Pisa Barczewo3 : 0DKS Dobre Miasto Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-09-04 17:00MKS Korsze0 : 1MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-09-05 17:00ZKS Olimpia II Elbląg1 : 0MKS Polonia Lidzbark Warmiński Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    2021-09-15 16:30GKS Polonia Iłowo1 : 2ITS Jeziorak Iława MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 6 (so. 2021.09.11)
    2021-09-11 14:00MKS Kaczkan Huragan Morąg6 : 0MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-09-11 16:00KKS Granica Kętrzyn4 : 1MKS Korsze Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-09-11 16:00MKS Mazur Ełk2 : 1ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-09-11 16:00ITS Jeziorak Iława2 : 1MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-09-11 16:00DKS Dobre Miasto0 : 0GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-09-11 16:00MLKS Motor Lubawa3 : 0GKS Pisa Barczewo Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-09-11 16:30LKS Błękitni Pasym0 : 4MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-09-11 18:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński1 : 0MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    Kolejka 7 (so. 2021.09.18 - nd. 2021.09.19)
    2021-09-18 15:00MKS Zatoka Braniewo1 : 0DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-09-18 16:00GKS Pisa Barczewo4 : 2LKS Błękitni Pasym Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-09-18 16:00MKS Błękitni Orneta0 : 3ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-09-18 16:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 3MKS Kaczkan Huragan Morąg Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    2021-09-18 16:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 1MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-09-18 16:00MKS Korsze0 : 4MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-09-18 16:00MMKS Concordia Elbląg1 : 0KKS Granica Kętrzyn Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) Elbląg, Krakusa 25
    2021-09-19 14:00GKS Polonia Iłowo2 : 0MLKS Motor Lubawa MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 8 (so. 2021.09.25 - nd. 2021.09.26)
    2021-09-25 14:00ITS Jeziorak Iława6 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-09-25 14:30MLKS Motor Lubawa2 : 1MKS Zatoka Braniewo Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-09-25 15:00LKS Błękitni Pasym0 : 1KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-09-25 15:00MKS Kaczkan Huragan Morąg2 : 4MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-09-25 16:00MKS Mazur Ełk5 : 0MKS Korsze Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-09-25 16:00GKS Pisa Barczewo4 : 4GKS Polonia Iłowo Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-09-25 17:30MKS Polonia Lidzbark Warmiński2 : 1MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-09-26 13:00DKS Dobre Miasto1 : 0MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    Kolejka 9 (so. 2021.10.02 - nd. 2021.10.03)
    2021-10-02 12:00MKS Mrągowia Mrągowo0 : 2ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-10-02 15:00MKS Zatoka Braniewo1 : 0GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-10-02 15:30MKS Korsze2 : 1MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-10-02 15:30MMKS Concordia Elbląg7 : 0MKS Mazur Ełk Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) Elbląg, Krakusa 25
    2021-10-02 15:30KKS Granica Kętrzyn3 : 0MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-10-02 16:00GKS Polonia Iłowo1 : 2LKS Błękitni Pasym MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    2021-10-02 16:00MKS Błękitni Orneta0 : 0MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-10-03 13:00ZKS Olimpia II Elbląg4 : 0DKS Dobre Miasto Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 10 (so. 2021.10.09 - nd. 2021.10.10)
    2021-10-09 15:00LKS Błękitni Pasym1 : 0MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-10-09 15:00MKS Mazur Ełk3 : 2KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-10-09 15:00MKS Kaczkan Huragan Morąg1 : 0MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-10-09 15:00ITS Jeziorak Iława6 : 1MKS Korsze Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-10-09 15:00MLKS Motor Lubawa2 : 3ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-10-09 15:30DKS Dobre Miasto1 : 0MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-10-09 15:30GKS Pisa Barczewo4 : 2MKS Błękitni Orneta Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-10-10 14:00GKS Polonia Iłowo2 : 0MKS Zatoka Braniewo MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 11 (so. 2021.10.16 - nd. 2021.10.17)
    2021-10-16 15:00MKS Zatoka Braniewo4 : 1LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-10-16 15:00MKS Błękitni Orneta3 : 1GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-10-16 15:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 3MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-10-16 15:00MKS Korsze0 : 2DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-10-16 15:00ITS Jeziorak Iława1 : 1MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-10-16 15:00KKS Granica Kętrzyn0 : 1MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-10-16 16:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński6 : 2MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-10-17 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 1GKS Pisa Barczewo Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 12 (so. 2021.10.23 - nd. 2021.10.24)
    2021-10-23 13:00LKS Błękitni Pasym - : - MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-10-23 14:00MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-10-23 15:00ITS Jeziorak Iława - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-10-23 15:00DKS Dobre Miasto - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-10-23 15:00MLKS Motor Lubawa - : - MKS Korsze Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-10-23 15:00GKS Pisa Barczewo - : - MKS Mrągowia Mrągowo Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-10-23 15:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-10-24 14:00GKS Polonia Iłowo - : - ZKS Olimpia II Elbląg MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 13 (so. 2021.10.30 - nd. 2021.10.31)
    2021-10-30 14:00MKS Błękitni Orneta - : - LKS Błękitni Pasym Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-10-30 14:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-10-30 14:00MKS Korsze - : - GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-10-30 14:00MMKS Concordia Elbląg - : - MLKS Motor Lubawa Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) Elbląg, Krakusa 25
    2021-10-30 14:00MKS Mazur Ełk - : - MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-10-30 14:30KKS Granica Kętrzyn - : - DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-10-30 16:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-10-31 13:30ZKS Olimpia II Elbląg - : - MKS Zatoka Braniewo Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 14 (so. 2021.11.06 - nd. 2021.11.07)
    2021-11-06 13:00LKS Błękitni Pasym - : - MKS Kaczkan Huragan Morąg Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-11-06 13:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2021-11-06 13:00MKS Błękitni Orneta - : - ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2021-11-06 13:30DKS Dobre Miasto - : - MKS Polonia Lidzbark Warmiński Stadion Miejski (Dobre Miasto, Olsztyńska 14) Dobre Miasto, Olsztyńska 14
    2021-11-06 13:30GKS Pisa Barczewo - : - MMKS Concordia Elbląg Boisko przy Gimnazjum (Barczewo, Północna 14) Barczewo, Północna 14
    2021-11-06 14:00MLKS Motor Lubawa - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8) Lubawa, Łąkowa 8
    2021-11-07 13:00ITS Jeziorak Iława - : - MKS Mazur Ełk Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1) Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2021-11-07 13:00GKS Polonia Iłowo - : - MKS Korsze MOSIR Mława (Mława, Mikołaja Kopernika 38) Mława, Mikołaja Kopernika 38
    Kolejka 15 (so. 2021.11.13 - nd. 2021.11.14)
    2021-11-13 13:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2021-11-13 13:00MKS Korsze - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-11-13 13:00MMKS Concordia Elbląg - : - GKS Polonia Iłowo Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) Elbląg, Krakusa 25
    2021-11-13 13:00KKS Granica Kętrzyn - : - GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-11-13 13:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński - : - MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-11-13 13:00MKS Mazur Ełk - : - DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-11-13 13:00MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-11-14 13:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - LKS Błękitni Pasym Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a) Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 16 (so. 2021.11.20)
    2021-11-20 13:00LKS Błękitni Pasym - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Pasym, Jana Pawła II 4) Pasym, Jana Pawła II 4
    2021-11-20 13:00MKS Kaczkan Huragan Morąg - : - DKS Dobre Miasto Stadion Miejski (Morąg, Żeromskiego 36) Morąg, Żeromskiego 36
    2021-11-20 13:00MKS Mazur Ełk - : - MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27) Ełk, marsz. Józefa Piłsudskiego 27
    2021-11-20 13:00MKS Polonia Lidzbark Warmiński - : - GKS Pisa Barczewo Stadion Miejski (Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24) Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 24
    2021-11-20 13:00KKS Granica Kętrzyn - : - GKS Polonia Iłowo Stadion Miejski (Kętrzyn, Bydgoska 20) Kętrzyn, Bydgoska 20
    2021-11-20 13:00MMKS Concordia Elbląg - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25) Elbląg, Krakusa 25
    2021-11-20 13:00MKS Korsze - : - MKS Błękitni Orneta Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39) Korsze, Wojska Polskiego 39
    2021-11-20 13:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1) Mrągowo, Mrongowiusza 1
    Kolejka 17 ()
    Kolejka 18 (Brak daty)
    Kolejka 19 (Brak daty)
    Kolejka 20 (Brak daty)
    Kolejka 21 (Brak daty)
    Kolejka 22 (Brak daty)
    Kolejka 23 (Brak daty)
    Kolejka 24 (Brak daty)
    Kolejka 25 (Brak daty)
    Kolejka 26 (Brak daty)
    Kolejka 27 (Brak daty)
    Kolejka 28 (Brak daty)
    Kolejka 29 (Brak daty)
    Kolejka 30 (Brak daty)

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony