Aktualna tabela i terminarz

Tabela wyników - 4 LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKA

MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
1Znicz Biała Piska215464-917-3-18-2-09-1-1
2Tęcza Biskupiec203850-2411-5-45-3-26-2-2
3Unia Susz203841-2012-2-67-1-35-1-3
4Concordia Elbląg213428-249-7-57-4-02-3-5
5Rominta Gołdap203332-2810-3-77-1-33-2-4
6Mamry Giżycko203036-218-6-64-3-24-3-4
7Motor Lubawa202932-248-5-77-2-31-3-4
8Tęcza Miłomłyn212925-349-2-105-1-44-1-6
9Mrągowia Mrągowo202721-206-9-53-4-33-5-2
10MKS Korsze202632-438-2-103-0-65-2-4
11Pisa Barczewo202425-367-3-103-2-64-1-4
12Granica Kętrzyn212428-457-3-115-2-32-1-8
13Orlęta Reszel191920-305-4-103-4-12-0-9
14Błękitni Pasym191932-485-4-103-2-62-2-4
15Zatoka Braniewo191922-395-4-104-1-31-3-7
16Błękitni Orneta21812-552-2-172-0-80-2-9

Pary meczowe

SO/21/04 13:00
Concordia E.
2-2
Granica K.
SO/21/04 16:00
Zatoka B.
2-0
Tęcza B.
SO/21/04 16:00
Mamry G.
4-0
Orlęta R.
SO/21/04 16:00
Błękitni P.
0-0
MKS K.
SO/21/04 16:00
Motor L.
1-0
Znicz B.
SO/21/04 16:00
Pisa B.
1-2
Tęcza M.
SO/21/04 17:00
Unia S.
2-1
Błękitni O.
SO/21/04 17:00
Rominta G.
0-3
Mrągowia M.
- -
Mrągowia M.
-
Pisa B.
- -
Tęcza M.
-
Unia S.
- -
Błękitni O.
-
Motor L.
- -
Znicz B.
-
Błękitni P.
- -
MKS K.
-
Mamry G.
- -
Orlęta R.
-
Tęcza B.
- -
Zatoka B.
-
Concordia E.
SO/28/04 00:00
Granica K.
-
Rominta G.

Kolejki

1 kolejka
SO/12/08 13:00

Mrągowia Mrągowo

2-2

MKS Korsze

SO/12/08 15:30

Motor Lubawa

3-2

Tęcza Biskupiec

SO/12/08 16:00

Błękitni Orneta

3-1

Granica Kętrzyn

SO/12/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Znicz Biała Piska

SO/12/08 16:00

Pisa Barczewo

1-1

Zatoka Braniewo

SO/12/08 16:00

Błękitni Pasym

0-5

Mamry Giżycko

SO/12/08 17:00

Unia Susz

1-2

Concordia Elbląg

ND/13/08 17:00

Rominta Gołdap

1-0

Orlęta Reszel

2 kolejka
ŚR/16/08 17:00

Granica Kętrzyn

2-2

Mamry Giżycko

ŚR/16/08 17:00

Tęcza Biskupiec

8-0

Błękitni Pasym

ŚR/16/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Motor Lubawa

ŚR/16/08 17:00

Unia Susz

2-0

Zatoka Braniewo

ŚR/16/08 17:00

Orlęta Reszel

2-3

Pisa Barczewo

ŚR/16/08 17:00

MKS Korsze

0-4

Rominta Gołdap

ŚR/16/08 17:00

Znicz Biała Piska

1-1

Mrągowia Mrągowo

ŚR/16/08 17:00

Błękitni Orneta

1-3

Tęcza Miłomłyn

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Pisa Barczewo

2-0

MKS Korsze

SO/19/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Granica Kętrzyn

SO/19/08 16:00

Unia Susz

1-0

Orlęta Reszel

SO/19/08 16:00

Motor Lubawa

2-1

Zatoka Braniewo

SO/19/08 16:00

Błękitni Pasym

3-2

Concordia Elbląg

SO/19/08 16:00

Tęcza Biskupiec

1-3

Mamry Giżycko

ŚR/23/08 18:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Błękitni Orneta

ŚR/08/11 13:00

Rominta Gołdap

0-2

Znicz Biała Piska

4 kolejka
PT/25/08 18:00

Błękitni Pasym

3-0

Zatoka Braniewo

SO/26/08 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Pisa Barczewo

SO/26/08 16:00

Błękitni Orneta

0-4

Rominta Gołdap

SO/26/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Mrągowia Mrągowo

SO/26/08 17:00

Granica Kętrzyn

0-5

Tęcza Biskupiec

SO/26/08 17:00

Concordia Elbląg

1-0

Mamry Giżycko

SO/26/08 17:00

Orlęta Reszel

1-1

Motor Lubawa

ND/27/08 16:00

MKS Korsze

0-3

Unia Susz

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Mrągowia Mrągowo

1-0

Granica Kętrzyn

SO/02/09 13:00

Rominta Gołdap

2-0

Tęcza Miłomłyn

SO/02/09 16:00

Pisa Barczewo

3-0

Błękitni Orneta

SO/02/09 16:00

Błękitni Pasym

1-0

Orlęta Reszel

SO/02/09 16:00

Tęcza Biskupiec

0-0

Concordia Elbląg

SO/02/09 17:00

Unia Susz

0-6

Znicz Biała Piska

SO/02/09 17:00

Motor Lubawa

2-4

MKS Korsze

ND/03/09 16:00

Mamry Giżycko

1-1

Zatoka Braniewo

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Orlęta Reszel

2-2

Mamry Giżycko

SO/09/09 16:00

Tęcza Biskupiec

5-1

Zatoka Braniewo

SO/09/09 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Motor Lubawa

SO/09/09 16:00

Błękitni Orneta

0-1

Unia Susz

SO/09/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Pisa Barczewo

SO/09/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Rominta Gołdap

SO/09/09 17:00

Granica Kętrzyn

3-1

Concordia Elbląg

SO/09/09 17:00

MKS Korsze

2-4

Błękitni Pasym

7 kolejka
PT/15/09 17:00

Pisa Barczewo

0-1

Mrągowia Mrągowo

PT/15/09 17:00

Motor Lubawa

3-0

Błękitni Orneta

SO/16/09 16:00

Błękitni Pasym

1-2

Znicz Biała Piska

SO/16/09 16:00

Tęcza Biskupiec

4-3

Orlęta Reszel

SO/16/09 16:30

Unia Susz

5-0

Tęcza Miłomłyn

ND/17/09 13:00

Concordia Elbląg

3-1

Zatoka Braniewo

ND/17/09 16:00

Rominta Gołdap

3-0

Granica Kętrzyn

ND/17/09 16:00

Mamry Giżycko

1-2

MKS Korsze

8 kolejka
SO/23/09 16:00

Granica Kętrzyn

4-0

Zatoka Braniewo

SO/23/09 16:00

Orlęta Reszel

1-0

Concordia Elbląg

SO/23/09 16:00

Znicz Biała Piska

1-0

Mamry Giżycko

SO/23/09 16:00

Błękitni Orneta

0-3

Błękitni Pasym

SO/23/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-1

Motor Lubawa

SO/23/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

2-1

Unia Susz

SO/23/09 16:00

Rominta Gołdap

3-2

Pisa Barczewo

SO/23/09 16:30

MKS Korsze

0-1

Tęcza Biskupiec

9 kolejka
SO/30/09 14:00

Pisa Barczewo

2-1

Granica Kętrzyn

SO/30/09 16:00

Unia Susz

2-0

Rominta Gołdap

SO/30/09 16:00

Motor Lubawa

0-0

Mrągowia Mrągowo

SO/30/09 16:00

Błękitni Pasym

1-3

Tęcza Miłomłyn

SO/30/09 16:00

Mamry Giżycko

3-0

Błękitni Orneta

SO/30/09 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Znicz Biała Piska

SO/30/09 16:00

Concordia Elbląg

3-2

MKS Korsze

SO/30/09 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Orlęta Reszel

10 kolejka
SO/07/10 15:30

Błękitni Orneta

0-6

Tęcza Biskupiec

SO/07/10 15:30

Pisa Barczewo

0-2

Unia Susz

SO/07/10 16:00

Granica Kętrzyn

3-0
(wo)

Orlęta Reszel

SO/07/10 16:00

MKS Korsze

3-0

Zatoka Braniewo

SO/07/10 16:00

Znicz Biała Piska

3-1

Concordia Elbląg

SO/07/10 16:00

Tęcza Miłomłyn

3-0

Mamry Giżycko

SO/07/10 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-2

Błękitni Pasym

ND/08/10 13:00

Rominta Gołdap

1-0

Motor Lubawa

11 kolejka
SO/14/10 15:00

Motor Lubawa

7-0

Pisa Barczewo

SO/14/10 15:30

Błękitni Pasym

3-6

Rominta Gołdap

SO/14/10 15:30

Mamry Giżycko

2-2

Mrągowia Mrągowo

SO/14/10 15:30

Tęcza Biskupiec

3-0

Tęcza Miłomłyn

SO/14/10 15:30

Zatoka Braniewo

0-3

Znicz Biała Piska

SO/14/10 15:30

Orlęta Reszel

2-0

MKS Korsze

ND/15/10 13:00

Concordia Elbląg

1-0

Błękitni Orneta

ND/15/10 15:00

Unia Susz

5-0

Granica Kętrzyn

12 kolejka
SO/21/10 15:00

Granica Kętrzyn

0-1

MKS Korsze

SO/21/10 15:00

Znicz Biała Piska

3-0

Orlęta Reszel

SO/21/10 15:00

Błękitni Orneta

1-2

Zatoka Braniewo

SO/21/10 15:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Concordia Elbląg

SO/21/10 15:00

Mrągowia Mrągowo

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/21/10 15:00

Pisa Barczewo

2-2

Błękitni Pasym

ND/22/10 13:00

Rominta Gołdap

2-1

Mamry Giżycko

ND/22/10 15:00

Unia Susz

0-1

Motor Lubawa

13 kolejka
SO/28/10 14:00

Mamry Giżycko

4-0

Pisa Barczewo

SO/28/10 14:00

Concordia Elbląg

1-0

Mrągowia Mrągowo

SO/28/10 15:00

Motor Lubawa

5-1

Granica Kętrzyn

SO/28/10 15:00

Błękitni Pasym

2-5

Unia Susz

SO/28/10 15:00

Tęcza Biskupiec

2-2

Rominta Gołdap

SO/28/10 15:00

Zatoka Braniewo

2-2

Tęcza Miłomłyn

SO/28/10 15:00

Orlęta Reszel

3-0

Błękitni Orneta

SO/28/10 15:00

MKS Korsze

2-7

Znicz Biała Piska

14 kolejka
SO/04/11 13:30

Błękitni Orneta

1-5

MKS Korsze

SO/04/11 13:30

Mrągowia Mrągowo

2-2

Zatoka Braniewo

SO/04/11 13:30

Rominta Gołdap

1-0

Concordia Elbląg

SO/04/11 13:30

Motor Lubawa

2-1

Błękitni Pasym

SO/04/11 17:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Orlęta Reszel

ND/05/11 13:00

Unia Susz

1-1

Mamry Giżycko

ND/05/11 13:30

Granica Kętrzyn

1-8

Znicz Biała Piska

SO/18/11 13:00

Pisa Barczewo

1-2

Tęcza Biskupiec

15 kolejka
SO/11/11 13:00

Concordia Elbląg

1-1

Pisa Barczewo

SO/11/11 13:30

Błękitni Pasym

0-1

Granica Kętrzyn

SO/11/11 13:30

Tęcza Biskupiec

3-2

Unia Susz

SO/11/11 13:30

Zatoka Braniewo

4-2

Rominta Gołdap

SO/11/11 13:30

MKS Korsze

2-1

Tęcza Miłomłyn

SO/11/11 13:30

Znicz Biała Piska

7-0

Błękitni Orneta

ND/12/11 13:00

Motor Lubawa

0-1

Mamry Giżycko

ND/12/11 13:30

Orlęta Reszel

1-1

Mrągowia Mrągowo

16 kolejka
SO/17/03 15:30

Znicz Biała Piska

5-0

Tęcza Miłomłyn

SO/17/03 16:00

Granica Kętrzyn

3-1

Błękitni Orneta

SO/17/03 16:00

Concordia Elbląg

1-0

Unia Susz

ŚR/09/05 17:00

MKS Korsze

-

Mrągowia Mrągowo

ŚR/09/05 17:00

Orlęta Reszel

-

Rominta Gołdap

ŚR/09/05 17:00

Mamry Giżycko

-

Błękitni Pasym

ŚR/09/05 17:30

Zatoka Braniewo

-

Pisa Barczewo

ŚR/06/06 17:00

Tęcza Biskupiec

-

Motor Lubawa

17 kolejka
SO/24/03 15:00

Motor Lubawa

2-2

Concordia Elbląg

SO/24/03 15:00

Mrągowia Mrągowo

0-1

Znicz Biała Piska

SO/24/03 16:00

Mamry Giżycko

3-1

Granica Kętrzyn

SO/24/03 16:00

Błękitni Pasym

2-2

Tęcza Biskupiec

ND/25/03 16:00

Tęcza Miłomłyn

3-1

Błękitni Orneta

ŚR/18/04 17:00

Zatoka Braniewo

1-3

Unia Susz

ŚR/18/04 17:00

Pisa Barczewo

0-1

Orlęta Reszel

ŚR/18/04 17:00

Rominta Gołdap

1-2

MKS Korsze

18 kolejka
SO/31/03 12:00

Błękitni Orneta

3-0

Mrągowia Mrągowo

SO/31/03 12:00

Concordia Elbląg

3-2

Błękitni Pasym

SO/31/03 14:00

Mamry Giżycko

1-2

Tęcza Biskupiec

SO/31/03 16:00

Granica Kętrzyn

3-1

Tęcza Miłomłyn

SO/31/03 16:00

Znicz Biała Piska

5-0

Rominta Gołdap

SO/31/03 16:00

MKS Korsze

2-3

Pisa Barczewo

SO/31/03 16:00

Orlęta Reszel

-
Odwołany

Unia Susz

SO/31/03 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Motor Lubawa

19 kolejka
SO/07/04 15:00

Mrągowia Mrągowo

1-2

Tęcza Miłomłyn

SO/07/04 16:00

Tęcza Biskupiec

0-1

Granica Kętrzyn

SO/07/04 16:00

Mamry Giżycko

0-0

Concordia Elbląg

SO/07/04 16:00

Motor Lubawa

1-2

Orlęta Reszel

SO/07/04 16:00

Pisa Barczewo

1-3

Znicz Biała Piska

SO/07/04 17:00

Unia Susz

5-0

MKS Korsze

SO/07/04 17:00

Rominta Gołdap

0-0

Błękitni Orneta

ŚR/06/06 16:00

Zatoka Braniewo

-

Błękitni Pasym

20 kolejka
SO/14/04 16:00

Granica Kętrzyn

1-1

Mrągowia Mrągowo

SO/14/04 16:00

Tęcza Miłomłyn

2-0

Rominta Gołdap

SO/14/04 16:00

Błękitni Orneta

0-2

Pisa Barczewo

SO/14/04 16:00

Znicz Biała Piska

0-0

Unia Susz

SO/14/04 16:00

MKS Korsze

3-1

Motor Lubawa

SO/14/04 16:00

Zatoka Braniewo

0-2

Mamry Giżycko

SO/14/04 16:00

Concordia Elbląg

2-2

Tęcza Biskupiec

ND/15/04 16:00

Orlęta Reszel

2-2

Błękitni Pasym

21 kolejka
SO/21/04 13:00

Concordia Elbląg

2-2

Granica Kętrzyn

SO/21/04 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Tęcza Biskupiec

SO/21/04 16:00

Mamry Giżycko

4-0

Orlęta Reszel

SO/21/04 16:00

Błękitni Pasym

0-0

MKS Korsze

SO/21/04 16:00

Motor Lubawa

1-0

Znicz Biała Piska

SO/21/04 16:00

Pisa Barczewo

1-2

Tęcza Miłomłyn

SO/21/04 17:00

Unia Susz

2-1

Błękitni Orneta

SO/21/04 17:00

Rominta Gołdap

0-3

Mrągowia Mrągowo

22 kolejka
- -

Mrągowia Mrągowo

-

Pisa Barczewo

- -

Tęcza Miłomłyn

-

Unia Susz

- -

Błękitni Orneta

-

Motor Lubawa

- -

Znicz Biała Piska

-

Błękitni Pasym

- -

MKS Korsze

-

Mamry Giżycko

- -

Orlęta Reszel

-

Tęcza Biskupiec

- -

Zatoka Braniewo

-

Concordia Elbląg

SO/28/04 00:00

Granica Kętrzyn

-

Rominta Gołdap

23 kolejka
- -

Concordia Elbląg

-

Orlęta Reszel

- -

Tęcza Biskupiec

-

MKS Korsze

- -

Mamry Giżycko

-

Znicz Biała Piska

- -

Błękitni Pasym

-

Błękitni Orneta

- -

Motor Lubawa

-

Tęcza Miłomłyn

- -

Unia Susz

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Pisa Barczewo

-

Rominta Gołdap

SO/05/05 17:00

Zatoka Braniewo

-

Granica Kętrzyn

24 kolejka
- -

Rominta Gołdap

-

Unia Susz

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Motor Lubawa

- -

Tęcza Miłomłyn

-

Błękitni Pasym

- -

Błękitni Orneta

-

Mamry Giżycko

- -

Znicz Biała Piska

-

Tęcza Biskupiec

- -

MKS Korsze

-

Concordia Elbląg

- -

Orlęta Reszel

-

Zatoka Braniewo

SO/12/05 00:00

Granica Kętrzyn

-

Pisa Barczewo

25 kolejka
- -

Zatoka Braniewo

-

MKS Korsze

- -

Concordia Elbląg

-

Znicz Biała Piska

- -

Tęcza Biskupiec

-

Błękitni Orneta

- -

Mamry Giżycko

-

Tęcza Miłomłyn

- -

Błękitni Pasym

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Motor Lubawa

-

Rominta Gołdap

- -

Unia Susz

-

Pisa Barczewo

SO/19/05 16:00

Orlęta Reszel

-

Granica Kętrzyn

26 kolejka
- -

Pisa Barczewo

-

Motor Lubawa

- -

Rominta Gołdap

-

Błękitni Pasym

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Mamry Giżycko

- -

Tęcza Miłomłyn

-

Tęcza Biskupiec

- -

Błękitni Orneta

-

Concordia Elbląg

- -

Znicz Biała Piska

-

Zatoka Braniewo

- -

MKS Korsze

-

Orlęta Reszel

SO/26/05 00:00

Granica Kętrzyn

-

Unia Susz

27 kolejka
- -

Orlęta Reszel

-

Znicz Biała Piska

- -

Zatoka Braniewo

-

Błękitni Orneta

- -

Concordia Elbląg

-

Tęcza Miłomłyn

- -

Tęcza Biskupiec

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Mamry Giżycko

-

Rominta Gołdap

- -

Błękitni Pasym

-

Pisa Barczewo

- -

Motor Lubawa

-

Unia Susz

ŚR/30/05 00:00

MKS Korsze

-

Granica Kętrzyn

28 kolejka
- -

Unia Susz

-

Błękitni Pasym

- -

Pisa Barczewo

-

Mamry Giżycko

- -

Rominta Gołdap

-

Tęcza Biskupiec

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Concordia Elbląg

- -

Tęcza Miłomłyn

-

Zatoka Braniewo

- -

Błękitni Orneta

-

Orlęta Reszel

- -

Znicz Biała Piska

-

MKS Korsze

SO/02/06 00:00

Granica Kętrzyn

-

Motor Lubawa

29 kolejka
- -

MKS Korsze

-

Błękitni Orneta

- -

Orlęta Reszel

-

Tęcza Miłomłyn

- -

Zatoka Braniewo

-

Mrągowia Mrągowo

- -

Concordia Elbląg

-

Rominta Gołdap

- -

Tęcza Biskupiec

-

Pisa Barczewo

- -

Mamry Giżycko

-

Unia Susz

- -

Błękitni Pasym

-

Motor Lubawa

SO/09/06 00:00

Znicz Biała Piska

-

Granica Kętrzyn

30 kolejka
- -

Granica Kętrzyn

-

Błękitni Pasym

- -

Unia Susz

-

Tęcza Biskupiec

- -

Pisa Barczewo

-

Concordia Elbląg

- -

Rominta Gołdap

-

Zatoka Braniewo

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Orlęta Reszel

- -

Tęcza Miłomłyn

-

MKS Korsze

- -

Błękitni Orneta

-

Znicz Biała Piska

SO/16/06 00:00

Mamry Giżycko

-

Motor Lubawa

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  telefon / fax +48 55 235 40 99
e-mail: a.concordia@wp.pl
Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
tel. kom. 507 068 507

Biuro klubu otwarte
pon 13- 17, wt 11-13, śr 11 - 17, czw 11-17, pt 11-13

NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

do góry strony