Aktualna tabela i terminarz

Tabela wyników - 4 LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKA

MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
1 Znicz Biała Piska 30 81 95-16 26- 3- 1 13- 2- 0 13- 1- 1
2 Unia Susz 30 52 68-38 15- 7- 8 9- 3- 3 6- 4- 5
3 Concordia Elbląg 30 51 52-37 14- 9- 7 9- 5- 1 5- 4- 6
4 Mamry Giżycko 30 50 59-39 14- 8- 8 7- 5- 3 7- 3- 5
5 Tęcza Biskupiec 30 46 60-44 13- 7- 10 7- 4- 4 6- 3- 6
6 Rominta Gołdap 30 45 49-55 13- 6- 11 9- 2- 4 4- 4- 7
7 Mrągowia Mrągowo 30 44 46-35 11- 11- 8 7- 5- 3 4- 6- 5
8 Tęcza Miłomłyn 30 41 38-49 12- 5- 13 7- 4- 4 5- 1- 9
9 Motor Lubawa 30 41 45-36 11- 8- 11 9- 2- 4 2- 6- 7
10 Granica Kętrzyn 30 40 49-58 12- 4- 14 9- 2- 4 3- 2- 10
11 Zatoka Braniewo 30 40 49-59 11- 7- 12 8- 3- 4 3- 4- 8
12 MKS Korsze 30 38 58-65 12- 2- 16 7- 0- 8 5- 2- 8
13 Błękitni Pasym 30 35 55-72 10- 5- 15 7- 2- 6 3- 3- 9
14 Pisa Barczewo 30 29 35-64 8- 5- 17 3- 3- 9 5- 2- 8
15 Orlęta Reszel 30 26 30-63 7- 5- 18 5- 5- 5 2- 0- 13
16 Błękitni Orneta 30 14 26-84 4- 2- 24 4- 0- 11 0- 2- 13

Pary meczowe

ŚR/13/06 18:00
Rominta G.
1-5
Zatoka B.
SO/16/06 17:00
Mamry G.
2-0
Motor L.
SO/16/06 17:00
Granica K.
3-0
Błękitni P.
SO/16/06 17:00
Unia S.
5-2
Tęcza B.
SO/16/06 17:00
Pisa B.
2-5
Concordia E.
SO/16/06 17:00
Mrągowia M.
6-0
Orlęta R.
SO/16/06 17:00
Tęcza M.
3-1
MKS K.
SO/16/06 17:00
Błękitni O.
1-4
Znicz B.

Kolejki

1 kolejka
SO/12/08 13:00

Mrągowia Mrągowo

2-2

MKS Korsze

SO/12/08 15:30

Motor Lubawa

3-2

Tęcza Biskupiec

SO/12/08 16:00

Błękitni Orneta

3-1

Granica Kętrzyn

SO/12/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Znicz Biała Piska

SO/12/08 16:00

Pisa Barczewo

1-1

Zatoka Braniewo

SO/12/08 16:00

Błękitni Pasym

0-5

Mamry Giżycko

SO/12/08 17:00

Unia Susz

1-2

Concordia Elbląg

ND/13/08 17:00

Rominta Gołdap

1-0

Orlęta Reszel

2 kolejka
ŚR/16/08 17:00

Granica Kętrzyn

2-2

Mamry Giżycko

ŚR/16/08 17:00

Tęcza Biskupiec

8-0

Błękitni Pasym

ŚR/16/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Motor Lubawa

ŚR/16/08 17:00

Unia Susz

2-0

Zatoka Braniewo

ŚR/16/08 17:00

Orlęta Reszel

2-3

Pisa Barczewo

ŚR/16/08 17:00

MKS Korsze

0-4

Rominta Gołdap

ŚR/16/08 17:00

Znicz Biała Piska

1-1

Mrągowia Mrągowo

ŚR/16/08 17:00

Błękitni Orneta

1-3

Tęcza Miłomłyn

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Pisa Barczewo

2-0

MKS Korsze

SO/19/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Granica Kętrzyn

SO/19/08 16:00

Unia Susz

1-0

Orlęta Reszel

SO/19/08 16:00

Motor Lubawa

2-1

Zatoka Braniewo

SO/19/08 16:00

Błękitni Pasym

3-2

Concordia Elbląg

SO/19/08 16:00

Tęcza Biskupiec

1-3

Mamry Giżycko

ŚR/23/08 18:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Błękitni Orneta

ŚR/08/11 13:00

Rominta Gołdap

0-2

Znicz Biała Piska

4 kolejka
PT/25/08 18:00

Błękitni Pasym

3-0

Zatoka Braniewo

SO/26/08 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Pisa Barczewo

SO/26/08 16:00

Błękitni Orneta

0-4

Rominta Gołdap

SO/26/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Mrągowia Mrągowo

SO/26/08 17:00

Granica Kętrzyn

0-5

Tęcza Biskupiec

SO/26/08 17:00

Concordia Elbląg

1-0

Mamry Giżycko

SO/26/08 17:00

Orlęta Reszel

1-1

Motor Lubawa

ND/27/08 16:00

MKS Korsze

0-3

Unia Susz

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Mrągowia Mrągowo

1-0

Granica Kętrzyn

SO/02/09 13:00

Rominta Gołdap

2-0

Tęcza Miłomłyn

SO/02/09 16:00

Pisa Barczewo

3-0

Błękitni Orneta

SO/02/09 16:00

Błękitni Pasym

1-0

Orlęta Reszel

SO/02/09 16:00

Tęcza Biskupiec

0-0

Concordia Elbląg

SO/02/09 17:00

Unia Susz

0-6

Znicz Biała Piska

SO/02/09 17:00

Motor Lubawa

2-4

MKS Korsze

ND/03/09 16:00

Mamry Giżycko

1-1

Zatoka Braniewo

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Orlęta Reszel

2-2

Mamry Giżycko

SO/09/09 16:00

Tęcza Biskupiec

5-1

Zatoka Braniewo

SO/09/09 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Motor Lubawa

SO/09/09 16:00

Błękitni Orneta

0-1

Unia Susz

SO/09/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Pisa Barczewo

SO/09/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Rominta Gołdap

SO/09/09 17:00

Granica Kętrzyn

3-1

Concordia Elbląg

SO/09/09 17:00

MKS Korsze

2-4

Błękitni Pasym

7 kolejka
PT/15/09 17:00

Pisa Barczewo

0-1

Mrągowia Mrągowo

PT/15/09 17:00

Motor Lubawa

3-0

Błękitni Orneta

SO/16/09 16:00

Błękitni Pasym

1-2

Znicz Biała Piska

SO/16/09 16:00

Tęcza Biskupiec

4-3

Orlęta Reszel

SO/16/09 16:30

Unia Susz

5-0

Tęcza Miłomłyn

ND/17/09 13:00

Concordia Elbląg

3-1

Zatoka Braniewo

ND/17/09 16:00

Rominta Gołdap

3-0

Granica Kętrzyn

ND/17/09 16:00

Mamry Giżycko

1-2

MKS Korsze

8 kolejka
SO/23/09 16:00

Granica Kętrzyn

4-0

Zatoka Braniewo

SO/23/09 16:00

Orlęta Reszel

1-0

Concordia Elbląg

SO/23/09 16:00

Znicz Biała Piska

1-0

Mamry Giżycko

SO/23/09 16:00

Błękitni Orneta

0-3

Błękitni Pasym

SO/23/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-1

Motor Lubawa

SO/23/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

2-1

Unia Susz

SO/23/09 16:00

Rominta Gołdap

3-2

Pisa Barczewo

SO/23/09 16:30

MKS Korsze

0-1

Tęcza Biskupiec

9 kolejka
SO/30/09 14:00

Pisa Barczewo

2-1

Granica Kętrzyn

SO/30/09 16:00

Unia Susz

2-0

Rominta Gołdap

SO/30/09 16:00

Motor Lubawa

0-0

Mrągowia Mrągowo

SO/30/09 16:00

Błękitni Pasym

1-3

Tęcza Miłomłyn

SO/30/09 16:00

Mamry Giżycko

3-0

Błękitni Orneta

SO/30/09 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Znicz Biała Piska

SO/30/09 16:00

Concordia Elbląg

3-2

MKS Korsze

SO/30/09 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Orlęta Reszel

10 kolejka
SO/07/10 15:30

Błękitni Orneta

0-6

Tęcza Biskupiec

SO/07/10 15:30

Pisa Barczewo

0-2

Unia Susz

SO/07/10 16:00

Granica Kętrzyn

3-0
(wo)

Orlęta Reszel

SO/07/10 16:00

MKS Korsze

3-0

Zatoka Braniewo

SO/07/10 16:00

Znicz Biała Piska

3-1

Concordia Elbląg

SO/07/10 16:00

Tęcza Miłomłyn

3-0

Mamry Giżycko

SO/07/10 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-2

Błękitni Pasym

ND/08/10 13:00

Rominta Gołdap

1-0

Motor Lubawa

11 kolejka
SO/14/10 15:00

Motor Lubawa

7-0

Pisa Barczewo

SO/14/10 15:30

Błękitni Pasym

3-6

Rominta Gołdap

SO/14/10 15:30

Mamry Giżycko

2-2

Mrągowia Mrągowo

SO/14/10 15:30

Tęcza Biskupiec

3-0

Tęcza Miłomłyn

SO/14/10 15:30

Zatoka Braniewo

0-3

Znicz Biała Piska

SO/14/10 15:30

Orlęta Reszel

2-0

MKS Korsze

ND/15/10 13:00

Concordia Elbląg

1-0

Błękitni Orneta

ND/15/10 15:00

Unia Susz

5-0

Granica Kętrzyn

12 kolejka
SO/21/10 15:00

Granica Kętrzyn

0-1

MKS Korsze

SO/21/10 15:00

Znicz Biała Piska

3-0

Orlęta Reszel

SO/21/10 15:00

Błękitni Orneta

1-2

Zatoka Braniewo

SO/21/10 15:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Concordia Elbląg

SO/21/10 15:00

Mrągowia Mrągowo

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/21/10 15:00

Pisa Barczewo

2-2

Błękitni Pasym

ND/22/10 13:00

Rominta Gołdap

2-1

Mamry Giżycko

ND/22/10 15:00

Unia Susz

0-1

Motor Lubawa

13 kolejka
SO/28/10 14:00

Mamry Giżycko

4-0

Pisa Barczewo

SO/28/10 14:00

Concordia Elbląg

1-0

Mrągowia Mrągowo

SO/28/10 15:00

Motor Lubawa

5-1

Granica Kętrzyn

SO/28/10 15:00

Błękitni Pasym

2-5

Unia Susz

SO/28/10 15:00

Tęcza Biskupiec

2-2

Rominta Gołdap

SO/28/10 15:00

Zatoka Braniewo

2-2

Tęcza Miłomłyn

SO/28/10 15:00

Orlęta Reszel

3-0

Błękitni Orneta

SO/28/10 15:00

MKS Korsze

2-7

Znicz Biała Piska

14 kolejka
SO/04/11 13:30

Błękitni Orneta

1-5

MKS Korsze

SO/04/11 13:30

Mrągowia Mrągowo

2-2

Zatoka Braniewo

SO/04/11 13:30

Rominta Gołdap

1-0

Concordia Elbląg

SO/04/11 13:30

Motor Lubawa

2-1

Błękitni Pasym

SO/04/11 17:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Orlęta Reszel

ND/05/11 13:00

Unia Susz

1-1

Mamry Giżycko

ND/05/11 13:30

Granica Kętrzyn

1-8

Znicz Biała Piska

SO/18/11 13:00

Pisa Barczewo

1-2

Tęcza Biskupiec

15 kolejka
SO/11/11 13:00

Concordia Elbląg

1-1

Pisa Barczewo

SO/11/11 13:30

Błękitni Pasym

0-1

Granica Kętrzyn

SO/11/11 13:30

Tęcza Biskupiec

3-2

Unia Susz

SO/11/11 13:30

Zatoka Braniewo

4-2

Rominta Gołdap

SO/11/11 13:30

MKS Korsze

2-1

Tęcza Miłomłyn

SO/11/11 13:30

Znicz Biała Piska

7-0

Błękitni Orneta

ND/12/11 13:00

Motor Lubawa

0-1

Mamry Giżycko

ND/12/11 13:30

Orlęta Reszel

1-1

Mrągowia Mrągowo

16 kolejka
SO/17/03 15:30

Znicz Biała Piska

5-0

Tęcza Miłomłyn

SO/17/03 16:00

Granica Kętrzyn

3-1

Błękitni Orneta

SO/17/03 16:00

Concordia Elbląg

1-0

Unia Susz

ŚR/09/05 17:00

MKS Korsze

4-1

Mrągowia Mrągowo

ŚR/09/05 17:00

Orlęta Reszel

3-3

Rominta Gołdap

ŚR/09/05 17:00

Mamry Giżycko

1-1

Błękitni Pasym

ŚR/09/05 17:30

Zatoka Braniewo

3-2

Pisa Barczewo

ŚR/06/06 17:00

Tęcza Biskupiec

0-0

Motor Lubawa

17 kolejka
SO/24/03 15:00

Motor Lubawa

2-2

Concordia Elbląg

SO/24/03 15:00

Mrągowia Mrągowo

0-1

Znicz Biała Piska

SO/24/03 16:00

Mamry Giżycko

3-1

Granica Kętrzyn

SO/24/03 16:00

Błękitni Pasym

2-2

Tęcza Biskupiec

ND/25/03 16:00

Tęcza Miłomłyn

3-1

Błękitni Orneta

ŚR/18/04 17:00

Zatoka Braniewo

1-3

Unia Susz

ŚR/18/04 17:00

Pisa Barczewo

0-1

Orlęta Reszel

ŚR/18/04 17:00

Rominta Gołdap

1-2

MKS Korsze

18 kolejka
SO/31/03 12:00

Błękitni Orneta

3-0

Mrągowia Mrągowo

SO/31/03 12:00

Concordia Elbląg

3-2

Błękitni Pasym

SO/31/03 14:00

Mamry Giżycko

1-2

Tęcza Biskupiec

SO/31/03 16:00

Granica Kętrzyn

3-1

Tęcza Miłomłyn

SO/31/03 16:00

Znicz Biała Piska

5-0

Rominta Gołdap

SO/31/03 16:00

MKS Korsze

2-3

Pisa Barczewo

SO/31/03 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Motor Lubawa

ŚR/13/06 18:00

Orlęta Reszel

0-1

Unia Susz

19 kolejka
SO/07/04 15:00

Mrągowia Mrągowo

1-2

Tęcza Miłomłyn

SO/07/04 16:00

Tęcza Biskupiec

0-1

Granica Kętrzyn

SO/07/04 16:00

Mamry Giżycko

0-0

Concordia Elbląg

SO/07/04 16:00

Motor Lubawa

1-2

Orlęta Reszel

SO/07/04 16:00

Pisa Barczewo

1-3

Znicz Biała Piska

SO/07/04 17:00

Unia Susz

5-0

MKS Korsze

SO/07/04 17:00

Rominta Gołdap

0-0

Błękitni Orneta

ŚR/06/06 16:00

Zatoka Braniewo

1-6

Błękitni Pasym

20 kolejka
SO/14/04 16:00

Granica Kętrzyn

1-1

Mrągowia Mrągowo

SO/14/04 16:00

Tęcza Miłomłyn

2-0

Rominta Gołdap

SO/14/04 16:00

Błękitni Orneta

0-2

Pisa Barczewo

SO/14/04 16:00

Znicz Biała Piska

0-0

Unia Susz

SO/14/04 16:00

MKS Korsze

3-1

Motor Lubawa

SO/14/04 16:00

Zatoka Braniewo

0-2

Mamry Giżycko

SO/14/04 16:00

Concordia Elbląg

2-2

Tęcza Biskupiec

ND/15/04 16:00

Orlęta Reszel

2-2

Błękitni Pasym

21 kolejka
SO/21/04 13:00

Concordia Elbląg

2-2

Granica Kętrzyn

SO/21/04 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Tęcza Biskupiec

SO/21/04 16:00

Mamry Giżycko

4-0

Orlęta Reszel

SO/21/04 16:00

Błękitni Pasym

0-0

MKS Korsze

SO/21/04 16:00

Motor Lubawa

1-0

Znicz Biała Piska

SO/21/04 16:00

Pisa Barczewo

1-2

Tęcza Miłomłyn

SO/21/04 17:00

Unia Susz

2-1

Błękitni Orneta

SO/21/04 17:00

Rominta Gołdap

0-3

Mrągowia Mrągowo

22 kolejka
CZ/26/04 17:00

Zatoka Braniewo

2-2

Concordia Elbląg

SO/28/04 15:00

Błękitni Orneta

3-2

Motor Lubawa

SO/28/04 16:00

Granica Kętrzyn

5-1

Rominta Gołdap

SO/28/04 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-1

Pisa Barczewo

SO/28/04 16:00

Tęcza Miłomłyn

2-2

Unia Susz

SO/28/04 16:00

Znicz Biała Piska

4-2

Błękitni Pasym

SO/28/04 16:00

MKS Korsze

2-4

Mamry Giżycko

SO/28/04 16:00

Orlęta Reszel

2-0

Tęcza Biskupiec

23 kolejka
SO/05/05 16:00

Concordia Elbląg

4-0

Orlęta Reszel

SO/05/05 16:00

Tęcza Biskupiec

2-1

MKS Korsze

SO/05/05 16:00

Mamry Giżycko

0-4

Znicz Biała Piska

SO/05/05 16:00

Błękitni Pasym

5-2

Błękitni Orneta

SO/05/05 16:00

Motor Lubawa

0-1

Tęcza Miłomłyn

SO/05/05 16:00

Pisa Barczewo

1-3

Rominta Gołdap

SO/05/05 17:00

Zatoka Braniewo

0-0

Granica Kętrzyn

SO/05/05 17:00

Unia Susz

2-2

Mrągowia Mrągowo

24 kolejka
SO/12/05 16:00

Tęcza Miłomłyn

2-0

Błękitni Pasym

SO/12/05 16:00

Błękitni Orneta

1-2

Mamry Giżycko

SO/12/05 16:00

Znicz Biała Piska

4-1

Tęcza Biskupiec

SO/12/05 16:00

Orlęta Reszel

0-3

Zatoka Braniewo

SO/12/05 17:00

Rominta Gołdap

0-0

Unia Susz

SO/12/05 17:00

MKS Korsze

1-2

Concordia Elbląg

ND/13/05 11:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Motor Lubawa

ŚR/06/06 17:00

Granica Kętrzyn

3-0

Pisa Barczewo

25 kolejka
SO/19/05 14:00

Concordia Elbląg

1-2

Znicz Biała Piska

SO/19/05 16:00

Orlęta Reszel

2-4

Granica Kętrzyn

SO/19/05 16:00

Tęcza Biskupiec

3-1

Błękitni Orneta

SO/19/05 16:00

Mamry Giżycko

1-0

Tęcza Miłomłyn

SO/19/05 16:00

Błękitni Pasym

2-0

Mrągowia Mrągowo

SO/19/05 17:00

Zatoka Braniewo

4-1

MKS Korsze

SO/19/05 17:00

Motor Lubawa

4-1

Rominta Gołdap

SO/19/05 17:00

Unia Susz

1-1

Pisa Barczewo

26 kolejka
SO/26/05 14:00

Znicz Biała Piska

3-0

Zatoka Braniewo

SO/26/05 16:00

Granica Kętrzyn

5-4

Unia Susz

SO/26/05 16:00

Błękitni Orneta

0-1

Concordia Elbląg

SO/26/05 17:00

Pisa Barczewo

2-2

Motor Lubawa

SO/26/05 17:00

Rominta Gołdap

3-2

Błękitni Pasym

SO/26/05 17:00

Mrągowia Mrągowo

6-2

Mamry Giżycko

SO/26/05 17:00

MKS Korsze

5-0

Orlęta Reszel

ND/27/05 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-1

Tęcza Biskupiec

27 kolejka
ŚR/30/05 17:00

MKS Korsze

3-1

Granica Kętrzyn

ŚR/30/05 17:00

Orlęta Reszel

0-4

Znicz Biała Piska

ŚR/30/05 17:00

Zatoka Braniewo

5-2

Błękitni Orneta

ŚR/30/05 17:00

Concordia Elbląg

6-2

Tęcza Miłomłyn

ŚR/30/05 17:00

Tęcza Biskupiec

0-3

Mrągowia Mrągowo

ŚR/30/05 17:00

Mamry Giżycko

5-2

Rominta Gołdap

ŚR/30/05 17:00

Błękitni Pasym

4-0

Pisa Barczewo

ŚR/30/05 17:00

Motor Lubawa

4-2

Unia Susz

28 kolejka
SO/02/06 15:00

Mrągowia Mrągowo

3-2

Concordia Elbląg

SO/02/06 16:00

Granica Kętrzyn

0-1

Motor Lubawa

SO/02/06 16:00

Tęcza Miłomłyn

2-2

Zatoka Braniewo

SO/02/06 16:00

Błękitni Orneta

3-1

Orlęta Reszel

SO/02/06 17:00

Unia Susz

8-0

Błękitni Pasym

SO/02/06 17:00

Pisa Barczewo

0-4

Mamry Giżycko

SO/02/06 17:00

Rominta Gołdap

2-1

Tęcza Biskupiec

SO/02/06 17:00

Znicz Biała Piska

4-2

MKS Korsze

29 kolejka
SO/09/06 15:00

Znicz Biała Piska

2-0

Granica Kętrzyn

SO/09/06 16:00

Tęcza Biskupiec

0-1

Pisa Barczewo

SO/09/06 16:00

Mamry Giżycko

2-2

Unia Susz

SO/09/06 16:00

Błękitni Pasym

1-0

Motor Lubawa

SO/09/06 17:00

MKS Korsze

6-1

Błękitni Orneta

SO/09/06 17:00

Orlęta Reszel

2-0

Tęcza Miłomłyn

SO/09/06 17:00

Zatoka Braniewo

2-1

Mrągowia Mrągowo

SO/09/06 17:00

Concordia Elbląg

1-1

Rominta Gołdap

30 kolejka
ŚR/13/06 18:00

Rominta Gołdap

1-5

Zatoka Braniewo

SO/16/06 17:00

Mamry Giżycko

2-0

Motor Lubawa

SO/16/06 17:00

Granica Kętrzyn

3-0

Błękitni Pasym

SO/16/06 17:00

Unia Susz

5-2

Tęcza Biskupiec

SO/16/06 17:00

Pisa Barczewo

2-5

Concordia Elbląg

SO/16/06 17:00

Mrągowia Mrągowo

6-0

Orlęta Reszel

SO/16/06 17:00

Tęcza Miłomłyn

3-1

MKS Korsze

SO/16/06 17:00

Błękitni Orneta

1-4

Znicz Biała Piska

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  telefon / fax +48 55 235 40 99
e-mail: a.concordia@wp.pl
Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
tel. kom. 507 068 507

Biuro klubu otwarte
pon 13- 17, wt 11-13, śr 11 - 17, czw 11-17, pt 11-13

NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

do góry strony