Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Sokół Ostróda173737-1711-4-25-2-16-2-1
    2Świt Nowy Dwór M.183330-179-6-35-1-14-5-2
    3Sokół Aleksandrów Ł.183333-229-6-36-1-23-5-1
    4Legia II Warszawa173328-179-6-23-5-16-1-1
    5Znicz Biała Piska183233-209-5-45-4-14-1-3
    6Pelikan Łowicz182934-269-2-74-2-35-0-4
    7Huragan Morąg182724-207-6-53-4-34-2-2
    8Broń Radom182626-257-5-62-3-35-2-3
    9Concordia Elbląg182623-257-5-65-3-12-2-5
    10Unia Skierniewice182531-398-1-92-0-76-1-2
    11RKS Radomsko182425-267-3-84-1-43-2-4
    12Olimpia Zambrów182331-326-5-74-1-42-4-3
    13Ursus Warszawa181817-214-6-82-4-42-2-4
    14Pogoń Grodzisk Mazow.181828-335-3-102-1-63-2-4
    15Ruch Wysokie Mazow.181723-293-8-71-3-52-5-2
    16Lechia Tomaszów Mazow.181721-314-5-93-3-31-2-6
    17Polonia Warszawa181616-284-4-102-2-52-2-5
    18KS Wasilków18812-442-2-140-1-82-1-6
    Ostatnia kolejkaNastępna kolejka
    13:00
    Unia S.
    0-2
    Polonia W.
    13:00
    Sokół A.
    2-1
    Pogoń G.
    16:00
    Broń R.
    1-0
    Ursus W.
    16:00
    Ruch W.
    1-1
    Znicz B.
    18:00
    Sokół O.
    0-0
    Huragan M.
    11:00
    Lechia T.
    2-0
    Concordia E.
    11:15
    Pelikan Ł.
    4-1
    KS W.
    12:00
    Legia I.
    3-1
    RKS R.
    13:00
    Świt N.
    2-1
    Olimpia Z.
    -
    Ruch W.
    -
    Unia S.
    -
    Znicz B.
    -
    Sokół A.
    -
    Pogoń G.
    -
    Świt N.
    -
    Olimpia Z.
    -
    Pelikan Ł.
    -
    KS W.
    -
    Concordia E.
    -
    Lechia T.
    -
    Sokół O.
    -
    Huragan M.
    -
    RKS R.
    -
    Legia I.
    -
    Broń R.
    -
    Ursus W.
    -
    Polonia W.
    Strzelcy
    Warchoł (Pelikan)
    Maćczak (Sokół A. Ł.)
    Maciejewski (Świt)
    Zalewski (Olimpia)
    Szymański (Pogoń)
    Czarnecki (Broń)
    Gondek (Znicz)
    Parobczyk (Unia)
    Babul (Ruch)
    15:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Szymański 60
    1-2
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 1, Bociek 90 (k)
    16:00
    Ursus Warszawa Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
    3-1
    Broń Radom Czarnota 20
    16:00
    Olimpia Zambrów Grzybowski 80
    1-2
    Świt Nowy Dwór M. Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
    17:00
    KS Wasilków
    0-4
    Pelikan Łowicz Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
    17:00
    Znicz Biała Piska Furman 39 (k)
    1-1
    Ruch Wysokie Mazow. Babul 82
    17:00
    RKS Radomsko
    0-1
    Legia II Warszawa Grudziński 89
    17:00
    Concordia Elbląg
    0-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    18:00
    Huragan Morąg Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
    4-2
    Sokół Ostróda Hirsz 18, 33
    19:00
    Polonia Warszawa Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
    4-3
    Unia Skierniewice Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
    17:00
    Unia Skierniewice Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
    3-2
    Ruch Wysokie Mazow. Pasko 3, Brokowski 81 (k)
    17:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
    3-1
    Znicz Biała Piska Romachów 90
    17:00
    Concordia Elbląg Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
    2-1
    KS Wasilków Ostaszewski 26
    17:00
    RKS Radomsko Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
    3-0
    Huragan Morąg
    17:00
    Broń Radom
    0-2
    Legia II Warszawa Niezgoda 28, Waniek 52
    18:00
    Sokół Ostróda Rynkowski 52, Hirsz 66
    2-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    19:00
    Polonia Warszawa
    0-0
    Ursus Warszawa
    19:35
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
    5-3
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
    11:15
    Pelikan Łowicz Warchoł 49
    1-1
    Olimpia Zambrów Grzybowski 24
    16:00
    Ursus Warszawa
    0-0
    Unia Skierniewice
    17:00
    KS Wasilków
    0-2
    Sokół Ostróda Chwastek 14, Kubicki 49
    17:00
    Olimpia Zambrów Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
    4-1
    Concordia Elbląg Lisiecki 5
    17:00
    Znicz Biała Piska Furman 89 (k)
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Drwęcki 72
    17:00
    Ruch Wysokie Mazow. Wierzbowski 46, Babul 69
    2-2
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 58, 81
    17:30
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    0-5
    Pelikan Łowicz Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
    18:00
    Huragan Morąg Kołosow 87
    1-1
    Broń Radom Czarnecki 37
    18:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
    4-1
    RKS Radomsko Wojtczak 55
    18:00
    Legia II Warszawa Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
    3-0
    Polonia Warszawa
    15:00
    Unia Skierniewice Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
    2-3
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
    16:00
    Ursus Warszawa Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
    2-3
    Legia II Warszawa Cichocki 54, Wełniak 84, 89
    17:00
    Concordia Elbląg Tomczuk 24, Pawłowski 31
    2-0
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    18:00
    Sokół Ostróda Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
    4-1
    Olimpia Zambrów Zalewski 41
    19:00
    Polonia Warszawa
    0-2
    Huragan Morąg Kołosow 75, 90
    11:15
    Pelikan Łowicz Kieplin 25, Piekarski 84
    2-4
    Znicz Biała Piska Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
    16:00
    Broń Radom Sternicki 80, Śliwiński 90
    2-1
    Lechia Tomaszów Mazow. Snopczyński 90
    17:00
    RKS Radomsko Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
    5-0
    KS Wasilków
    18:00
    Świt Nowy Dwór M.
    0-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    15:30
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 34
    1-2
    Sokół Ostróda Okuniewicz 7, Kubicki 42
    16:00
    Olimpia Zambrów Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
    4-1
    RKS Radomsko Wojtczak 84 (k)
    17:00
    Huragan Morąg Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
    3-0
    Ursus Warszawa
    17:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-0
    Polonia Warszawa
    17:00
    KS Wasilków
    0-1
    Broń Radom Śliwiński 66
    17:00
    Znicz Biała Piska
    0-0
    Concordia Elbląg
    17:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Gieraga 12, Zagórski 61
    2-3
    Świt Nowy Dwór M. Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
    12:00
    Legia II Warszawa Wełniak 6
    1-2
    Unia Skierniewice Pieńkowski 25, 57
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
    3-4
    Pelikan Łowicz Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
    17:00
    Unia Skierniewice
    0-1
    Świt Nowy Dwór M. Kwiatkowski 66
    16:00
    Ursus Warszawa Szerszeń 43
    1-2
    Lechia Tomaszów Mazow. Snopczyński 82, 85
    17:00
    Concordia Elbląg Maciążek 90
    1-1
    Ruch Wysokie Mazow. Radaszkiewicz 67
    18:00
    Sokół Ostróda Ziółkowski 72, Żwir 78
    2-1
    Znicz Biała Piska Leszczyński 55 (s)
    19:00
    Polonia Warszawa Wiśniewski 53
    1-2
    KS Wasilków Babiński 18 (s), 27 (s)
    11:15
    Pelikan Łowicz Wyszogrodzki 20
    1-1
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 82
    12:00
    Legia II Warszawa Cichocki 72
    1-1
    Huragan Morąg Kołosow 46
    17:00
    RKS Radomsko Wrzesień 62
    1-3
    Pogoń Grodzisk Mazow. Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
    18:00
    Broń Radom Sternicki 12, Śliwiński 30
    2-2
    Olimpia Zambrów Jackiewicz 55, Ostaszewski 85
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
    4-1
    Concordia Elbląg Lenart 87
    17:00
    Huragan Morąg Kołosow 66, 74 (k)
    2-3
    Unia Skierniewice Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
    15:30
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    0-2
    Broń Radom Czarnota 33, Śliwiński 67
    16:00
    KS Wasilków
    0-1
    Ursus Warszawa Dziełak 50
    16:00
    Olimpia Zambrów Paczkowski 15
    1-2
    Polonia Warszawa Kobiera 55, Pieczara 82
    16:00
    Znicz Biała Piska
    0-0
    RKS Radomsko
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Matus 22
    1-2
    Sokół Ostróda Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
    17:00
    Świt Nowy Dwór M. Wiśniewski 90
    1-0
    Pelikan Łowicz
    15:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-1
    Legia II Warszawa Rosołek 52 (k)
    19:00
    Polonia Warszawa Wasilewski 7, Pieczara 90
    2-1
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 53
    14:00
    Unia Skierniewice Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
    2-1
    Pelikan Łowicz Warchoł 73
    16:00
    RKS Radomsko
    0-2
    Ruch Wysokie Mazow. Babul 32, 41
    16:00
    Znicz Biała Piska Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
    3-2
    Broń Radom Czarnecki 8, Jedynak 49
    16:00
    Ursus Warszawa Szerszeń 27
    1-1
    Olimpia Zambrów Głowicki 34
    16:00
    Legia II Warszawa Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
    4-0
    KS Wasilków
    16:00
    Huragan Morąg
    0-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    16:30
    Concordia Elbląg Duda 20 (k)
    1-0
    Świt Nowy Dwór M.
    18:00
    Sokół Ostróda Kubicki 30
    1-1
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 76 (k)
    19:30
    Świt Nowy Dwór M.
    0-1
    Sokół Ostróda Żwir 76
    14:00
    Znicz Biała Piska Famulak 45, 57
    2-1
    Polonia Warszawa Andrzejewski 48
    15:30
    Pogoń Grodzisk Mazow. Skowroński 58 (s)
    1-0
    Ursus Warszawa
    16:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 18
    1-3
    Legia II Warszawa Cielemęcki 48, Rosołek 53, Wełniak 87
    16:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 10
    1-0
    RKS Radomsko
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Jakubczyk 10, Szymczak 31, Cyran 39, Marcioch 60, Wuwer 90
    5-3
    Unia Skierniewice Przezak 52, Wrzesiński 66, Karasek 90
    11:15
    Pelikan Łowicz Piekarski 7, Warchoł 33, 59 (k), Kowalczyk 54
    4-1
    Concordia Elbląg Wira 81
    15:00
    KS Wasilków
    0-2
    Huragan Morąg Ressel 32, 73
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Makala 44
    1-4
    Broń Radom Czarnecki 23, Śliwiński 33, 72, Ziemak 90
    20:00
    Polonia Warszawa
    0-2
    Ruch Wysokie Mazow. Brokowski 53, Pasko 62
    15:00
    RKS Radomsko Baraniak 40, 67
    2-1
    Świt Nowy Dwór M. Pomorski 39
    15:00
    Huragan Morąg
    0-0
    Olimpia Zambrów
    16:00
    Ursus Warszawa Szerszeń 9
    1-2
    Znicz Biała Piska Kosiński 28 (k), Giełażyn 66
    18:00
    Sokół Ostróda Kubicki 7, Wicki 18 (k), 53, Hirsz 76
    4-1
    Pelikan Łowicz Warchoł 70
    11:00
    Unia Skierniewice Kopeć 70 (s)
    1-3
    Concordia Elbląg Duda 3, 62, Lisiecki 44
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Szymczak 10 (k)
    1-3
    KS Wasilków Poduch 8, Butkiewicz 45 (k), 83 (k)
    12:00
    Legia II Warszawa Grudziński 40, Orlik 77
    2-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Jaroń 59 (k), Strzałkowski 64
    16:00
    Broń Radom
    0-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    19:30
    Świt Nowy Dwór M. Maciejewski 29, 83
    2-0
    Broń Radom
    14:00
    Olimpia Zambrów Jackiewicz 70, Kaczmarczyk 90
    2-1
    Lechia Tomaszów Mazow. Marcioch 90
    14:00
    Znicz Biała Piska Fiedorowicz 9, 77, Jambrzycki 33, Furman 39, Gondek 74 (k)
    5-0
    Legia II Warszawa
    15:00
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    0-1
    Huragan Morąg Maćkowski 52
    15:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Dziuba 23, Maćczak 53 (k)
    2-0
    Polonia Warszawa
    16:00
    Concordia Elbląg
    0-0
    Sokół Ostróda
    11:15
    Pelikan Łowicz Warchoł 75, Piekarski 78
    2-3
    RKS Radomsko Ślęzak 52 (k), Saktura 56, Rozwandowicz 81
    15:00
    KS Wasilków Butkiewicz 88 (k)
    1-2
    Unia Skierniewice Czarnecki 48, Przezak 53
    15:30
    Ruch Wysokie Mazow. Radaszkiewicz 20
    1-1
    Ursus Warszawa Możdżonek 60
    14:00
    Huragan Morąg Łysiak 9
    1-3
    Znicz Biała Piska Gądek 40, Furman 42, Romachów 89
    15:00
    Unia Skierniewice
    0-6
    Sokół Ostróda Kubicki 2, Żwir 6, Wasiluk 57 (k), Tomkiewicz 61, Wicki 64, Rynkowski 70
    15:00
    RKS Radomsko Tall 66, 80
    2-1
    Concordia Elbląg Duda 90
    15:00
    Ursus Warszawa
    0-2
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 33, Szarpak 57
    15:00
    KS Wasilków Styś 78
    1-2
    Olimpia Zambrów Zalewski 71, Wasiluk 90
    18:00
    Polonia Warszawa
    0-1
    Świt Nowy Dwór M. Maciejewski 36
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow.
    0-5
    Pogoń Grodzisk Mazow. Strzałkowski 27, 55, Jaroń 53 (k), Szymański 90, 90
    12:00
    Broń Radom
    0-1
    Pelikan Łowicz Wyszogrodzki 64
    17:00
    Legia II Warszawa
    0-0
    Ruch Wysokie Mazow.
    14:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 6, 55
    2-4
    Unia Skierniewice Parobczyk 16, 64, Łojszczyk 30, Karasek 59
    14:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Szymański 64
    1-1
    KS Wasilków Dudziński 83
    14:00
    Znicz Biała Piska Giełażyn 68, Gondek 90 (k)
    2-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    14:00
    Ursus Warszawa Jabłoński 89
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Maciejewski 49
    15:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Dziuba 29
    1-1
    Legia II Warszawa Konik 90
    15:00
    Concordia Elbląg Wira 37, Maciążek 71
    2-3
    Broń Radom Czarnecki 13, 49, Kwiencer 41
    18:00
    Sokół Ostróda Wasiluk 60
    1-2
    RKS Radomsko Rozwandowicz 45, 52
    11:15
    Pelikan Łowicz Piekarski 9
    1-0
    Polonia Warszawa
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow.
    0-1
    Huragan Morąg Grzybowski 24
    14:00
    Unia Skierniewice
    0-2
    RKS Radomsko Jatczak 18, Ślęzak 82
    14:00
    Ursus Warszawa Górecki 71, Bawolik 84, 90
    3-0
    Pelikan Łowicz
    14:00
    Huragan Morąg Ressel 15, Grzybowski 45, 90
    3-1
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 90 (k)
    14:00
    KS Wasilków
    0-3
    Znicz Biała Piska Niegowski 34 (s), Furman 45, Giełażyn 49
    14:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 3, 81
    2-2
    Pogoń Grodzisk Mazow. Gulczyński 5, Ratajczyk 75
    17:00
    Polonia Warszawa Wojdyga 52
    1-3
    Concordia Elbląg Maciążek 23, Duda 59, Lisiecki 62
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Kubiak 2, Kania 50
    2-2
    Ruch Wysokie Mazow. Babul 23, Matus 31
    12:00
    Broń Radom Leśniewski 56, Czarnecki 63
    2-3
    Sokół Ostróda Kołc 3, Chwastek 21, Rynkowski 52
    12:00
    Legia II Warszawa Neuman 47
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Maciejewski 45 (k)
    13:00
    Znicz Biała Piska Gondek 73 (k), 90, Giełażyn 82
    3-0
    Olimpia Zambrów
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Dziuba 39, Nowacki 42, Gieraga 47, 66, Maćczak 81
    5-2
    Lechia Tomaszów Mazow. Bąkowicz 56, Marcioch 88
    13:00
    Huragan Morąg Michałowski 83
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Pomorski 86 (k)
    13:30
    Pogoń Grodzisk Mazow. Gładysz 22
    1-2
    Unia Skierniewice Wrzesiński 43, 48
    13:30
    Concordia Elbląg Duda 39
    1-0
    Ursus Warszawa
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Matus 35, Grochowski 55
    2-1
    KS Wasilków Pawłowski 11
    11:15
    Pelikan Łowicz
    0-1
    Legia II Warszawa Kostorz 50
    14:00
    RKS Radomsko Wrzesień 63
    1-1
    Broń Radom Czarnota 17
    16:00
    Sokół Ostróda Kubicki 45, Wicki 55 (k), Rynkowski 88
    3-1
    Polonia Warszawa Zych 86
    19:00
    Polonia Warszawa Pieczara 45 (k)
    1-1
    RKS Radomsko Baraniak 65
    13:00
    Unia Skierniewice Parobczyk 18, 53
    2-3
    Broń Radom Czarnecki 11, 61 (k), Wicik 36
    13:00
    Ursus Warszawa Jabłoński 4, Szerszeń 78
    2-2
    Sokół Ostróda Hirsz 54, Otręba 90
    13:00
    Huragan Morąg Szmydt 75
    1-2
    Pelikan Łowicz Warchoł 16, Białas 65
    13:00
    KS Wasilków
    0-0
    Sokół Aleksandrów Ł.
    13:00
    Olimpia Zambrów Zalewski 48, 72, Grzybowski 86 (k)
    3-1
    Ruch Wysokie Mazow. Babul 21
    13:00
    Pogoń Grodzisk Mazow. Jaroń 53, Szymański 63, Strzałkowski 84
    3-1
    Znicz Biała Piska Dzienis 55
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Kania 58
    1-1
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 84
    12:00
    Legia II Warszawa Kostorz 18
    1-1
    Concordia Elbląg Lisiecki 69
    18:00
    Broń Radom Wicik 11
    1-1
    Polonia Warszawa Kobiera 59
    13:00
    Znicz Biała Piska
    0-2
    Unia Skierniewice Łojszczyk 18 (k), Przezak 35
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Szarpak 43
    1-3
    Olimpia Zambrów Jackiewicz 6, Zalewski 15, 61
    13:30
    Concordia Elbląg Lawrenc 50 (s), Lisiecki 85, Danowski 90
    3-1
    Huragan Morąg Burzyński 43
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Babul 5
    1-3
    Pogoń Grodzisk Mazow. Jaroń 18, Kołaczek 64, Kinast 88
    11:15
    Pelikan Łowicz Warchoł 11
    1-0
    Lechia Tomaszów Mazow.
    13:00
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 6, 77 (k), Maciejewski 22 (k), 33 (k), 36, 74, Pomorski 70
    7-1
    KS Wasilków ? 57
    13:00
    RKS Radomsko
    0-1
    Ursus Warszawa Możdżonek 1
    18:00
    Sokół Ostróda
    -
    Legia II Warszawa
    13:00
    Unia Skierniewice
    0-2
    Polonia Warszawa Stępień 9 (s), Wilanowski 89
    13:00
    Sokół Aleksandrów Ł. Maćczak 58 (k), 89
    2-1
    Pogoń Grodzisk Mazow. Kołaczek 82
    16:00
    Broń Radom Nogaj 38
    1-0
    Ursus Warszawa
    16:00
    Ruch Wysokie Mazow. Grochowski 35
    1-1
    Znicz Biała Piska Gondek 30 (k)
    18:00
    Sokół Ostróda
    0-0
    Huragan Morąg
    11:00
    Lechia Tomaszów Mazow. Szymczak 60, Snopczyński 87
    2-0
    Concordia Elbląg
    11:15
    Pelikan Łowicz Warchoł 14, 43, 51, Wyszogrodzki 16
    4-1
    KS Wasilków Butkiewicz 73
    12:00
    Legia II Warszawa Cichocki 30, Rosołek 49, Kostorz 64
    3-1
    RKS Radomsko Siewiera 84
    13:00
    Świt Nowy Dwór M. Ciach 69, Maciejewski 90
    2-1
    Olimpia Zambrów Kalinowski 21
    -
    Ruch Wysokie Mazow.
    -
    Unia Skierniewice
    -
    Znicz Biała Piska
    -
    Sokół Aleksandrów Ł.
    -
    Pogoń Grodzisk Mazow.
    -
    Świt Nowy Dwór M.
    -
    Olimpia Zambrów
    -
    Pelikan Łowicz
    -
    KS Wasilków
    -
    Concordia Elbląg
    -
    Lechia Tomaszów Mazow.
    -
    Sokół Ostróda
    -
    Huragan Morąg
    -
    RKS Radomsko
    -
    Legia II Warszawa
    -
    Broń Radom
    -
    Ursus Warszawa
    -
    Polonia Warszawa

    Piłka na żywo

    PKO Ekstraklasa więcej

    MPktBr
    1Legia Warszawa1835
    2Pogoń Szczecin183522-14
    3Cracovia183327-15
    4Śląsk Wrocław183326-18
    5

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/03/08 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 60
    1-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 1, Bociek 90 (k)
    SO/03/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
    3-1

    Broń Radom

    Czarnota 20
    SO/03/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 80
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
    SO/03/08 17:00

    KS Wasilków

    0-4

    Pelikan Łowicz

    Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
    SO/03/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 39 (k)
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 82
    SO/03/08 17:00

    RKS Radomsko

    0-1

    Legia II Warszawa

    Grudziński 89
    SO/03/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/03/08 18:00

    Huragan Morąg

    Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
    4-2

    Sokół Ostróda

    Hirsz 18, 33
    SO/03/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
    4-3

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
    2 kolejka
    SO/10/08 17:00

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
    3-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Pasko 3, Brokowski 81 (k)
    SO/10/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
    3-1

    Znicz Biała Piska

    Romachów 90
    SO/10/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
    2-1

    KS Wasilków

    Ostaszewski 26
    SO/10/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
    3-0

    Huragan Morąg

    SO/10/08 17:00

    Broń Radom

    0-2

    Legia II Warszawa

    Niezgoda 28, Waniek 52
    SO/10/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 52, Hirsz 66
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/10/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/10/08 19:35

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
    5-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
    ND/11/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 49
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 24
    3 kolejka
    ŚR/14/08 16:00

    Ursus Warszawa

    0-0

    Unia Skierniewice

    ŚR/14/08 17:00

    KS Wasilków

    0-2

    Sokół Ostróda

    Chwastek 14, Kubicki 49
    ŚR/14/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lisiecki 5
    ŚR/14/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 89 (k)
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Drwęcki 72
    ŚR/14/08 17:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Wierzbowski 46, Babul 69
    2-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 58, 81
    ŚR/14/08 17:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-5

    Pelikan Łowicz

    Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
    ŚR/14/08 18:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 87
    1-1

    Broń Radom

    Czarnecki 37
    ŚR/14/08 18:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 55
    ŚR/21/08 18:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
    3-0

    Polonia Warszawa

    4 kolejka
    SO/17/08 15:00

    Unia Skierniewice

    Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
    2-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
    SO/17/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
    2-3

    Legia II Warszawa

    Cichocki 54, Wełniak 84, 89
    SO/17/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Tomczuk 24, Pawłowski 31
    2-0

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/17/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
    4-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 41
    SO/17/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-2

    Huragan Morąg

    Kołosow 75, 90
    ND/18/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Kieplin 25, Piekarski 84
    2-4

    Znicz Biała Piska

    Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
    ND/18/08 16:00

    Broń Radom

    Sternicki 80, Śliwiński 90
    2-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 90
    ND/18/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
    5-0

    KS Wasilków

    ND/18/08 18:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    5 kolejka
    SO/24/08 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 34
    1-2

    Sokół Ostróda

    Okuniewicz 7, Kubicki 42
    SO/24/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 84 (k)
    SO/24/08 17:00

    Huragan Morąg

    Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
    3-0

    Ursus Warszawa

    SO/24/08 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-0

    Polonia Warszawa

    SO/24/08 17:00

    KS Wasilków

    0-1

    Broń Radom

    Śliwiński 66
    SO/24/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    Concordia Elbląg

    SO/24/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Gieraga 12, Zagórski 61
    2-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
    ND/25/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Wełniak 6
    1-2

    Unia Skierniewice

    Pieńkowski 25, 57
    ND/25/08 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
    3-4

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
    6 kolejka
    PT/30/08 17:00

    Unia Skierniewice

    0-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 66
    SO/31/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 43
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 82, 85
    SO/31/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Maciążek 90
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Radaszkiewicz 67
    SO/31/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Ziółkowski 72, Żwir 78
    2-1

    Znicz Biała Piska

    Leszczyński 55 (s)
    SO/31/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Wiśniewski 53
    1-2

    KS Wasilków

    Babiński 18 (s), 27 (s)
    ND/01/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 20
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 82
    ND/01/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Cichocki 72
    1-1

    Huragan Morąg

    Kołosow 46
    ND/01/09 17:00

    RKS Radomsko

    Wrzesień 62
    1-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
    ŚR/09/10 18:00

    Broń Radom

    Sternicki 12, Śliwiński 30
    2-2

    Olimpia Zambrów

    Jackiewicz 55, Ostaszewski 85
    7 kolejka
    CZ/05/09 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lenart 87
    PT/06/09 17:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 66, 74 (k)
    2-3

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
    SO/07/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-2

    Broń Radom

    Czarnota 33, Śliwiński 67
    SO/07/09 16:00

    KS Wasilków

    0-1

    Ursus Warszawa

    Dziełak 50
    SO/07/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Paczkowski 15
    1-2

    Polonia Warszawa

    Kobiera 55, Pieczara 82
    SO/07/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    RKS Radomsko

    ND/08/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Matus 22
    1-2

    Sokół Ostróda

    Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
    ND/08/09 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 90
    1-0

    Pelikan Łowicz

    ŚR/23/10 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-1

    Legia II Warszawa

    Rosołek 52 (k)
    8 kolejka
    PT/13/09 19:00

    Polonia Warszawa

    Wasilewski 7, Pieczara 90
    2-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 53
    SO/14/09 14:00

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 73
    SO/14/09 16:00

    RKS Radomsko

    0-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 32, 41
    SO/14/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
    3-2

    Broń Radom

    Czarnecki 8, Jedynak 49
    SO/14/09 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 27
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Głowicki 34
    SO/14/09 16:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
    4-0

    KS Wasilków

    SO/14/09 16:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/14/09 16:30

    Concordia Elbląg

    Duda 20 (k)
    1-0

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/14/09 18:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 30
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 76 (k)
    9 kolejka
    PT/20/09 19:30

    Świt Nowy Dwór M.

    0-1

    Sokół Ostróda

    Żwir 76
    SO/21/09 14:00

    Znicz Biała Piska

    Famulak 45, 57
    2-1

    Polonia Warszawa

    Andrzejewski 48
    SO/21/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Skowroński 58 (s)
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/21/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 18
    1-3

    Legia II Warszawa

    Cielemęcki 48, Rosołek 53, Wełniak 87
    SO/21/09 16:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 10
    1-0

    RKS Radomsko

    ND/22/09 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Jakubczyk 10, Szymczak 31, Cyran 39, Marcioch 60, Wuwer 90
    5-3

    Unia Skierniewice

    Przezak 52, Wrzesiński 66, Karasek 90
    ND/22/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 7, Warchoł 33, 59 (k), Kowalczyk 54
    4-1

    Concordia Elbląg

    Wira 81
    ND/22/09 15:00

    KS Wasilków

    0-2

    Huragan Morąg

    Ressel 32, 73
    ND/22/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Makala 44
    1-4

    Broń Radom

    Czarnecki 23, Śliwiński 33, 72, Ziemak 90
    10 kolejka
    PT/27/09 20:00

    Polonia Warszawa

    0-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Brokowski 53, Pasko 62
    SO/28/09 15:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 40, 67
    2-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Pomorski 39
    SO/28/09 15:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Olimpia Zambrów

    SO/28/09 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 9
    1-2

    Znicz Biała Piska

    Kosiński 28 (k), Giełażyn 66
    SO/28/09 18:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 7, Wicki 18 (k), 53, Hirsz 76
    4-1

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 70
    ND/29/09 11:00

    Unia Skierniewice

    Kopeć 70 (s)
    1-3

    Concordia Elbląg

    Duda 3, 62, Lisiecki 44
    ND/29/09 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 10 (k)
    1-3

    KS Wasilków

    Poduch 8, Butkiewicz 45 (k), 83 (k)
    ND/29/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Grudziński 40, Orlik 77
    2-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 59 (k), Strzałkowski 64
    ND/29/09 16:00

    Broń Radom

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    11 kolejka
    PT/04/10 19:30

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 29, 83
    2-0

    Broń Radom

    SO/05/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Jackiewicz 70, Kaczmarczyk 90
    2-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Marcioch 90
    SO/05/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Fiedorowicz 9, 77, Jambrzycki 33, Furman 39, Gondek 74 (k)
    5-0

    Legia II Warszawa

    SO/05/10 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-1

    Huragan Morąg

    Maćkowski 52
    SO/05/10 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 23, Maćczak 53 (k)
    2-0

    Polonia Warszawa

    SO/05/10 16:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Sokół Ostróda

    ND/06/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 75, Piekarski 78
    2-3

    RKS Radomsko

    Ślęzak 52 (k), Saktura 56, Rozwandowicz 81
    ND/06/10 15:00

    KS Wasilków

    Butkiewicz 88 (k)
    1-2

    Unia Skierniewice

    Czarnecki 48, Przezak 53
    ND/06/10 15:30

    Ruch Wysokie Mazow.

    Radaszkiewicz 20
    1-1

    Ursus Warszawa

    Możdżonek 60
    12 kolejka
    SO/12/10 14:00

    Huragan Morąg

    Łysiak 9
    1-3

    Znicz Biała Piska

    Gądek 40, Furman 42, Romachów 89
    SO/12/10 15:00

    Unia Skierniewice

    0-6

    Sokół Ostróda

    Kubicki 2, Żwir 6, Wasiluk 57 (k), Tomkiewicz 61, Wicki 64, Rynkowski 70
    SO/12/10 15:00

    RKS Radomsko

    Tall 66, 80
    2-1

    Concordia Elbląg

    Duda 90
    SO/12/10 15:00

    Ursus Warszawa

    0-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 33, Szarpak 57
    SO/12/10 15:00

    KS Wasilków

    Styś 78
    1-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 71, Wasiluk 90
    SO/12/10 18:00

    Polonia Warszawa

    0-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 36
    ND/13/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-5

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 27, 55, Jaroń 53 (k), Szymański 90, 90
    ND/13/10 12:00

    Broń Radom

    0-1

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 64
    ŚR/06/11 17:00

    Legia II Warszawa

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    13 kolejka
    SO/19/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 6, 55
    2-4

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 16, 64, Łojszczyk 30, Karasek 59
    SO/19/10 14:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 64
    1-1

    KS Wasilków

    Dudziński 83
    SO/19/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 68, Gondek 90 (k)
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/19/10 14:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 89
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 49
    SO/19/10 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 29
    1-1

    Legia II Warszawa

    Konik 90
    SO/19/10 15:00

    Concordia Elbląg

    Wira 37, Maciążek 71
    2-3

    Broń Radom

    Czarnecki 13, 49, Kwiencer 41
    SO/19/10 18:00

    Sokół Ostróda

    Wasiluk 60
    1-2

    RKS Radomsko

    Rozwandowicz 45, 52
    ND/20/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 9
    1-0

    Polonia Warszawa

    ND/20/10 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    0-1

    Huragan Morąg

    Grzybowski 24
    14 kolejka
    SO/26/10 14:00

    Unia Skierniewice

    0-2

    RKS Radomsko

    Jatczak 18, Ślęzak 82
    SO/26/10 14:00

    Ursus Warszawa

    Górecki 71, Bawolik 84, 90
    3-0

    Pelikan Łowicz

    SO/26/10 14:00

    Huragan Morąg

    Ressel 15, Grzybowski 45, 90
    3-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 90 (k)
    SO/26/10 14:00

    KS Wasilków

    0-3

    Znicz Biała Piska

    Niegowski 34 (s), Furman 45, Giełażyn 49
    SO/26/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 3, 81
    2-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gulczyński 5, Ratajczyk 75
    SO/26/10 17:00

    Polonia Warszawa

    Wojdyga 52
    1-3

    Concordia Elbląg

    Maciążek 23, Duda 59, Lisiecki 62
    ND/27/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kubiak 2, Kania 50
    2-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 23, Matus 31
    ND/27/10 12:00

    Broń Radom

    Leśniewski 56, Czarnecki 63
    2-3

    Sokół Ostróda

    Kołc 3, Chwastek 21, Rynkowski 52
    ND/27/10 12:00

    Legia II Warszawa

    Neuman 47
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 45 (k)
    15 kolejka
    SO/02/11 13:00

    Znicz Biała Piska

    Gondek 73 (k), 90, Giełażyn 82
    3-0

    Olimpia Zambrów

    SO/02/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 39, Nowacki 42, Gieraga 47, 66, Maćczak 81
    5-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Bąkowicz 56, Marcioch 88
    SO/02/11 13:00

    Huragan Morąg

    Michałowski 83
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Pomorski 86 (k)
    SO/02/11 13:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gładysz 22
    1-2

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 43, 48
    SO/02/11 13:30

    Concordia Elbląg

    Duda 39
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/02/11 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Matus 35, Grochowski 55
    2-1

    KS Wasilków

    Pawłowski 11
    ND/03/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    0-1

    Legia II Warszawa

    Kostorz 50
    ND/03/11 14:00

    RKS Radomsko

    Wrzesień 63
    1-1

    Broń Radom

    Czarnota 17
    ND/03/11 16:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 45, Wicki 55 (k), Rynkowski 88
    3-1

    Polonia Warszawa

    Zych 86
    16 kolejka
    PT/08/11 19:00

    Polonia Warszawa

    Pieczara 45 (k)
    1-1

    RKS Radomsko

    Baraniak 65
    SO/09/11 13:00

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 18, 53
    2-3

    Broń Radom

    Czarnecki 11, 61 (k), Wicik 36
    SO/09/11 13:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 4, Szerszeń 78
    2-2

    Sokół Ostróda

    Hirsz 54, Otręba 90
    SO/09/11 13:00

    Huragan Morąg

    Szmydt 75
    1-2

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 16, Białas 65
    SO/09/11 13:00

    KS Wasilków

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/09/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 48, 72, Grzybowski 86 (k)
    3-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 21
    SO/09/11 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 53, Szymański 63, Strzałkowski 84
    3-1

    Znicz Biała Piska

    Dzienis 55
    ND/10/11 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kania 58
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 84
    ND/10/11 12:00

    Legia II Warszawa

    Kostorz 18
    1-1

    Concordia Elbląg

    Lisiecki 69
    17 kolejka
    PT/15/11 18:00

    Broń Radom

    Wicik 11
    1-1

    Polonia Warszawa

    Kobiera 59
    SO/16/11 13:00

    Znicz Biała Piska

    0-2

    Unia Skierniewice

    Łojszczyk 18 (k), Przezak 35
    SO/16/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Szarpak 43
    1-3

    Olimpia Zambrów

    Jackiewicz 6, Zalewski 15, 61
    SO/16/11 13:30

    Concordia Elbląg

    Lawrenc 50 (s), Lisiecki 85, Danowski 90
    3-1

    Huragan Morąg

    Burzyński 43
    SO/16/11 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 5
    1-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 18, Kołaczek 64, Kinast 88
    ND/17/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 11
    1-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    ND/17/11 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 6, 77 (k), Maciejewski 22 (k), 33 (k), 36, 74, Pomorski 70
    7-1

    KS Wasilków

    ? 57
    ND/17/11 13:00

    RKS Radomsko

    0-1

    Ursus Warszawa

    Możdżonek 1
    ŚR/01/04 18:00

    Sokół Ostróda

    -

    Legia II Warszawa

    18 kolejka
    SO/23/11 13:00

    Unia Skierniewice

    0-2

    Polonia Warszawa

    Stępień 9 (s), Wilanowski 89
    SO/23/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 58 (k), 89
    2-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 82
    SO/23/11 16:00

    Broń Radom

    Nogaj 38
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/23/11 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grochowski 35
    1-1

    Znicz Biała Piska

    Gondek 30 (k)
    SO/23/11 18:00

    Sokół Ostróda

    0-0

    Huragan Morąg

    ND/24/11 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 60, Snopczyński 87
    2-0

    Concordia Elbląg

    ND/24/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 14, 43, 51, Wyszogrodzki 16
    4-1

    KS Wasilków

    Butkiewicz 73
    ND/24/11 12:00

    Legia II Warszawa

    Cichocki 30, Rosołek 49, Kostorz 64
    3-1

    RKS Radomsko

    Siewiera 84
    ND/24/11 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 69, Maciejewski 90
    2-1

    Olimpia Zambrów

    Kalinowski 21
    19 kolejka
    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    KS Wasilków

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Huragan Morąg

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Broń Radom

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Polonia Warszawa

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony