Aktualna tabela i terminarz

    III liga - sezon 2022/2023

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Pogoń Grodzisk Mazow.173431-2010-4-34-2-26-2-1
    2Unia Skierniewice173222-119-5-33-2-16-3-2
    3Lechia Tomaszów Mazow.173031-178-6-34-2-24-4-1
    4Legionovia Legionowo173036-238-6-33-3-35-3-0
    5Świt Nowy Dwór M.173030-229-3-54-2-35-1-2
    6ŁKS II Łódź172839-238-4-54-2-24-2-3
    7Mławianka Mława172839-348-4-54-3-24-1-3
    8Sokół Ostróda172733-328-3-65-0-33-3-3
    9Jagiellonia II Białystok172535-277-4-63-2-34-2-3
    10Legia II Warszawa172432-296-6-53-3-33-3-2
    11Pelikan Łowicz172327-266-5-62-3-34-2-3
    12Broń Radom172231-326-4-75-2-21-2-5
    13Pilica Białobrzegi172024-325-5-73-2-42-3-3
    14Olimpia Zambrów172022-355-5-73-3-32-2-4
    15Warta Sieradz171315-292-7-81-4-41-3-4
    16Błonianka Błonie161118-363-2-111-1-62-1-5
    17Ursus Warszawa171022-401-7-91-4-40-3-5
    18Concordia Elbląg16717-361-4-111-2-60-2-5

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/06/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Korczakowski 59
    1-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 83
    SO/06/08 15:00

    Mławianka Mława

    0-2

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 5, Komorowski 69 (s)
    SO/06/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 29, 90
    2-2

    Błonianka Błonie

    Siudak 31, 48
    SO/06/08 17:00

    Broń Radom

    Kielak 13, 65 (k), Kobiera 70
    3-1

    Sokół Ostróda

    Skok 45
    SO/06/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 43, Radionow 88
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/06/08 17:00

    Warta Sieradz

    Płaneta 25, 68, Pawłowski 85
    3-1

    Jagiellonia II Białystok

    Bernatowicz 9
    SO/06/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    Wojtysiak 84
    1-3

    Legionovia Legionowo

    Rymek 15, Wiejak 19, Sonnenberg 23
    SO/06/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    0-0

    Unia Skierniewice

    SO/06/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-2

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 8, Tosik 34
    2 kolejka
    PT/12/08 17:00

    Pelikan Łowicz

    0-2

    Legia II Warszawa

    Kamiński 8, Maciejewski 14
    PT/12/08 17:00

    Sokół Ostróda

    Święty 69, Kasprzyk 90
    2-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Sosnowski 9 (k), Wiśniewski 21, Nawotczyński 36
    PT/12/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 43, Kamiński 66 (k), Tarnowski 80
    3-2

    Broń Radom

    Bartosiak 69, Kielak 79 (k)
    SO/13/08 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 28, 33, Łoś 48
    3-1

    Warta Sieradz

    Płaneta 90
    SO/13/08 17:00

    Błonianka Błonie

    Włodarczyk 48
    1-0

    ŁKS II Łódź

    SO/13/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Unia Skierniewice

    SO/13/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Rymek 90
    1-2

    Olimpia Zambrów

    Bykowski 34, Zalewski 79
    SO/13/08 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 61, Trubeha 71 (k)
    2-4

    Pilica Białobrzegi

    Wiktoruk 13 (s), Stawiarz 39, Żynel 45 (s), Krawczyk 48
    SO/13/08 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Nowak 60
    1-3

    Mławianka Mława

    Odilon 38, 54, Kostyk 81
    3 kolejka
    ŚR/17/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 40, Ciach 45, 56
    3-0

    Ursus Warszawa

    ŚR/17/08 17:00

    Mławianka Mława

    Odilon 58, 67, 73, 83
    4-3

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 13, 18 (k), Święty 65
    ŚR/17/08 17:00

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 16 (k), Maciejewski 53
    2-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Górka 27, Cyran 90
    ŚR/17/08 17:00

    Warta Sieradz

    Kręcichwost 75, Woliński 84 (s)
    2-3

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 30, Tabor 34, Łojszczyk 71
    ŚR/17/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    Rudnicki 74 (k)
    1-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 4
    ŚR/17/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    0-4

    Jagiellonia II Białystok

    Wiktoruk 7, Trubeha 33, Twarowski 58 (k), 66
    ŚR/17/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 57 (k), 68
    2-4

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 2, Kaczorowski 37, Papazjan 39, Mroczek 88
    ŚR/17/08 17:00

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 73
    1-2

    Unia Skierniewice

    Maćczak 62, Mosiejko 90 (k)
    ŚR/17/08 19:00

    Broń Radom

    Kielak 32
    1-0

    Błonianka Błonie

    4 kolejka
    SO/20/08 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 24, 24, Bortniczuk 49 (k), 64, 84
    5-2

    Concordia Elbląg

    Drewek 18, Kopka 42
    SO/20/08 16:00

    Błonianka Błonie

    0-1

    Unia Skierniewice

    Stępień 43
    SO/20/08 17:00

    Sokół Ostróda

    0-2

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 15 (k), Majchrzak 55
    SO/20/08 17:00

    Broń Radom

    Szymczak 11
    1-4

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 28, Wiśniewski 38, Radionow 64, Cuch 82
    ND/21/08 12:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Stolarczyk 8 (s), Cyran 26 (k), 49 (k)
    3-0

    Warta Sieradz

    ND/21/08 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 24, Strzałkowski 58
    2-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 48, Bykowski 66
    ND/21/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Mroczek 23, Wiejak 73
    2-2

    ŁKS II Łódź

    Ślęzak 86, Nowacki 89
    ND/21/08 17:00

    Pelikan Łowicz

    Tabor 53, Łojszczyk 89
    2-2

    Pilica Białobrzegi

    Winiarski 21, 61
    ND/21/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Muszyński 13
    1-2

    Mławianka Mława

    Stryjewski 50, Rogalski 90
    5 kolejka
    SO/27/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 64, Maciejewski 90
    2-2

    Ursus Warszawa

    Dziełak 20, Pyrzyna 76
    SO/27/08 13:00

    ŁKS II Łódź

    Kościuk 9, Radaszkiewicz 39
    2-2

    Jagiellonia II Białystok

    Bortniczuk 45, 45
    SO/27/08 16:00

    Mławianka Mława

    Stryjewski 27, 60, Odilon 65, Rogalski 85
    4-2

    Broń Radom

    Odolak 68, 90
    SO/27/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Radionow 37, Wiśniewski 45, Cuch 90
    3-0

    Błonianka Błonie

    SO/27/08 17:00

    Warta Sieradz

    0-0

    Sokół Ostróda

    SO/27/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    0-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Skrzyniak 37, Cyran 56 (k)
    SO/27/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    Malinowśkyj 2
    1-1

    Pelikan Łowicz

    Woliński 87
    SO/27/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 62, 75
    2-0

    Unia Skierniewice

    ND/28/08 12:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 27
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Imiołek 13, Jaroń 29 (k)
    6 kolejka
    PT/02/09 18:00

    Broń Radom

    Odolak 34, Nowak 75
    2-2

    Legia II Warszawa

    Jędrasik 78, Maciejewski 89
    SO/03/09 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Dias 45, Jaroń 84 (k)
    2-1

    ŁKS II Łódź

    Nowacki 86
    SO/03/09 16:00

    Sokół Ostróda

    Kencel 56 (s), Kasprzyk 64, Szałkowski 75
    3-0

    Pilica Białobrzegi

    SO/03/09 16:30

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-1

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 69
    SO/03/09 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    0-1

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 22
    SO/03/09 17:00

    Ursus Warszawa

    Muszyński 14
    1-1

    Warta Sieradz

    Mielczarek 12
    SO/03/09 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 67 (k), Niesłuchowski 90
    2-3

    Mławianka Mława

    Stryjewski 30, 75, Rogalski 90
    ND/04/09 12:00

    Błonianka Błonie

    Śmieciński 50
    1-2

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 79, 90
    ND/04/09 12:00

    Pelikan Łowicz

    Garnysz 24, Sołtysiński 38 (k)
    2-0

    Concordia Elbląg

    7 kolejka
    SO/10/09 11:00

    ŁKS II Łódź

    0-4

    Pelikan Łowicz

    Patora 28, 64, Garnysz 52, Łojszczyk 90
    SO/10/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Laskowski 42
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Radionow 14, Broda 90
    SO/10/09 12:00

    Unia Skierniewice

    0-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 6
    SO/10/09 16:00

    Mławianka Mława

    Rogalski 9 (k), Odilon 73, Stryjewski 90, Stryjewski 90
    4-1

    Błonianka Błonie

    Siudak 23
    SO/10/09 16:00

    Warta Sieradz

    0-4

    Broń Radom

    Szymczak 16, 50, Nowak 32, Kobiera 73
    SO/10/09 16:00

    Pilica Białobrzegi

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/10/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 17, Malinowśkyj 60
    2-3

    Sokół Ostróda

    Święty 9, Kwiencer 25, Szałkowski 48
    SO/10/09 16:00

    Concordia Elbląg

    Jarzębski 18, Łęcki 19
    2-3

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 10 (k), Skrzyniak 53, Morenkov 85
    SO/10/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Sonnenberg 26, 73, Wiejak 39, 42
    4-1

    Jagiellonia II Białystok

    Samborski 90
    8 kolejka
    PT/16/09 16:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 90 (k), Skrzyniak 90
    2-1

    ŁKS II Łódź

    Ślęzak 41 (k)
    PT/16/09 18:00

    Broń Radom

    Kielak 62 (k)
    1-1

    Pilica Białobrzegi

    Pietrzyk 14 (s)
    SO/17/09 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 30
    1-1

    Legionovia Legionowo

    Koziara 63
    SO/17/09 16:00

    Błonianka Błonie

    Zyśk 83 (s)
    1-5

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 25, 45, 58, Samborski 52, Matus 68
    SO/17/09 16:00

    Sokół Ostróda

    Święty 67, 80
    2-1

    Concordia Elbląg

    Bukacki 87
    SO/17/09 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Kowalczyk 83
    1-1

    Warta Sieradz

    Król 47
    SO/17/09 16:00

    Mławianka Mława

    Rogalski 15 (k), Hendryk 55
    2-2

    Legia II Warszawa

    Strzałek 28, Laskowski 39
    SO/17/09 16:30

    Ursus Warszawa

    Kamiński 41 (k), 62 (k), Kwiatkowski 89
    3-3

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 77, 80, 90
    ND/18/09 16:00

    Pelikan Łowicz

    Woliński 90
    1-2

    Unia Skierniewice

    Dwórzyński 32 (s), Sabiłło 40
    9 kolejka
    ŚR/21/09 16:00

    Pilica Białobrzegi

    Zawadzki 2
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Jampol 45, Basiuk 90
    SO/24/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Jędrasik 13, 36, 38, 84, Maciejewski 78, Kiedrowicz 90
    6-2

    Błonianka Błonie

    Tadrowski 42 (s), Korczak 72
    SO/24/09 12:30

    Jagiellonia II Białystok

    Bida 59
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 39, Sarmiento 66
    SO/24/09 13:00

    Olimpia Zambrów

    0-0

    Broń Radom

    SO/24/09 14:00

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 64, Moreno 68
    2-1

    Sokół Ostróda

    Skok 80
    SO/24/09 14:00

    Unia Skierniewice

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/24/09 16:00

    Warta Sieradz

    Król 45, Pawłowski 59
    2-2

    Mławianka Mława

    Stryjewski 47, Tworek 78
    SO/24/09 16:00

    Concordia Elbląg

    Szmydt 62
    1-1

    Ursus Warszawa

    Prusinowski 14
    SO/24/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Zaklika 46, Koziara 78 (k), Rymek 80, Papazjan 82
    4-1

    Pelikan Łowicz

    Olpiński 8
    10 kolejka
    SO/01/10 12:00

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 49 (k), 78 (k), Kamiński 65, Maciejewski 74
    4-1

    Warta Sieradz

    Płaneta 55
    SO/01/10 14:00

    Broń Radom

    Szymczak 25, 52, Kalinowski 45, Nowak 64
    4-0

    Concordia Elbląg

    SO/01/10 15:00

    Błonianka Błonie

    Niezgoda 10, Zajączkowski 67, Siudak 87
    3-5

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 25, 45, 61, 86, Jaroń 90
    SO/01/10 15:00

    Sokół Ostróda

    0-4

    Unia Skierniewice

    Maćczak 6, Kowalczyk 34, Sabiłło 43, Rosiński 79
    SO/01/10 15:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Cuch 39, Broda 83
    2-0

    Olimpia Zambrów

    SO/01/10 16:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Morenkov 62
    1-1

    Legionovia Legionowo

    Rymek 24
    SO/01/10 16:00

    Ursus Warszawa

    Vidal 45, Kamiński 48 (k)
    2-2

    ŁKS II Łódź

    Jurić 23, Ochronczuk 64
    SO/01/10 16:00

    Mławianka Mława

    Stryjewski 5, Rogalski 24 (k), Masiak 30, 54, Odilon 71, 76
    6-2

    Pilica Białobrzegi

    Grobel 11, 18
    ND/02/10 12:00

    Pelikan Łowicz

    0-0

    Jagiellonia II Białystok

    11 kolejka
    SO/08/10 12:30

    Jagiellonia II Białystok

    Kowalski 7
    1-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 84
    SO/08/10 13:00

    ŁKS II Łódź

    Janczukowicz 19, Moreno 68
    2-1

    Broń Radom

    Reid 90
    SO/08/10 14:00

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 27, 45 (s)
    2-0

    Ursus Warszawa

    SO/08/10 15:00

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 38, Malinowśkyj 55, Zalewski 90 (k)
    3-2

    Mławianka Mława

    Masiak 24, Stryjewski 36
    SO/08/10 15:00

    Concordia Elbląg

    Miyamoto 46, Łęcki 90
    2-0

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/08/10 15:00

    Legionovia Legionowo

    Sonnenberg 12
    1-1

    Sokół Ostróda

    Kwiencer 62
    SO/08/10 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 45
    1-2

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 4, 70 (k)
    SO/08/10 15:30

    Pilica Białobrzegi

    Zawadzki 5
    1-0

    Legia II Warszawa

    SO/08/10 17:00

    Warta Sieradz

    0-1

    Błonianka Błonie

    Korczak 5
    12 kolejka
    SO/15/10 12:00

    Legia II Warszawa

    Tadrowski 80, Maciejewski 83, Dzięgielewski 90
    3-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 29
    SO/15/10 15:00

    Błonianka Błonie

    Siudak 26
    1-1

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 84
    SO/15/10 15:00

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 28, 76, Święty 38
    3-2

    Jagiellonia II Białystok

    Wasilewski 26, 71
    SO/15/10 15:00

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 11
    1-3

    Legionovia Legionowo

    Koziara 57, Rymek 73, Wiejak 85
    SO/15/10 15:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-2

    ŁKS II Łódź

    Cuch 6 (s), Wszołek 48
    SO/15/10 15:00

    Mławianka Mława

    Rogalski 38 (k), Odilon 60, Tworek 86
    3-3

    Concordia Elbląg

    Miyamoto 19, Pelc 45, Szramka 70
    SO/15/10 18:00

    Warta Sieradz

    0-0

    Pilica Białobrzegi

    ND/16/10 12:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Nowak 23, 40, Snopczyński 81
    3-0

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    ND/16/10 13:00

    Broń Radom

    Nowak 14, Szymczak 27 (k), Reid 48 (k)
    3-2

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 35, Kowalczyk 87
    13 kolejka
    SO/22/10 12:00

    ŁKS II Łódź

    Kuźma 15, Łabędzki 70, Moreno 81, Radaszkiewicz 90
    4-1

    Mławianka Mława

    Stryjewski 57
    SO/22/10 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Ozga 35
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/22/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 2, Malinowśkyj 38
    2-0

    Warta Sieradz

    SO/22/10 14:00

    Unia Skierniewice

    Bartosiński 34
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Jampol 42
    SO/22/10 15:00

    Pilica Białobrzegi

    Wojtysiak 72, Grober 74
    2-0

    Błonianka Błonie

    SO/22/10 15:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 57
    1-2

    Legia II Warszawa

    Kamiński 72, Skwierczyński 78
    SO/22/10 15:00

    Legionovia Legionowo

    Mroczek 1, 64, Gołąb 34
    3-3

    Broń Radom

    Nowak 15, Reid 48, Pietrzyk 90
    SO/22/10 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 8
    1-2

    Sokół Ostróda

    Święty 25, Kiełtyka 66
    ND/23/10 12:00

    Pelikan Łowicz

    Garnysz 90
    1-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 74
    14 kolejka
    PT/28/10 18:00

    Broń Radom

    0-1

    Jagiellonia II Białystok

    Ozga 84
    SO/29/10 12:00

    Błonianka Błonie

    0-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Morenkov 35
    SO/29/10 12:00

    Legia II Warszawa

    0-7

    ŁKS II Łódź

    Glapka 2, 45, Ślęzak 11, Radziński 20, Radaszkiewicz 32, 42, Wszołek 44
    SO/29/10 13:00

    Mławianka Mława

    0-0

    Unia Skierniewice

    SO/29/10 13:30

    Ursus Warszawa

    Tarnowski 42
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 34 (k), 90
    SO/29/10 14:00

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 13, 39, 45 (k), Kiełtyka 28
    4-1

    Pelikan Łowicz

    Łojszczyk 76
    SO/29/10 14:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Jampol 63, 75
    2-2

    Legionovia Legionowo

    Sonnenberg 38, Choroś 49
    SO/29/10 14:00

    Pilica Białobrzegi

    Rudnicki 4, 45, Stawiarz 39, Bućko 90
    4-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 47, Głowicki 80
    SO/29/10 18:00

    Warta Sieradz

    0-0

    Concordia Elbląg

    15 kolejka
    SO/05/11 11:00

    ŁKS II Łódź

    Moreno 53, Kuźma 73
    2-2

    Warta Sieradz

    Sionkowski 80, Michalski 90
    SO/05/11 12:00

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 87
    1-2

    Mławianka Mława

    Stryjewski 82, Stryjewski 90
    SO/05/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    0-3

    Błonianka Błonie

    Brewczyński 7 (k), Korczak 18, 75
    SO/05/11 13:00

    Unia Skierniewice

    Stępień 16 (k)
    1-0

    Legia II Warszawa

    SO/05/11 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 27, Łoś 68, Sarmiento 74, Wrzesiński 90
    4-0

    Broń Radom

    SO/05/11 14:00

    Concordia Elbląg

    Szawara 45 (k)
    1-3

    Pilica Białobrzegi

    Rudnicki 5 (k), Stawiarz 17, 38 (k)
    ND/06/11 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Pankiewicz 5, Wasilewski 55, Samborski 74, Twarowski 78
    4-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Cuch 66
    ND/06/11 12:00

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 45 (k), Falkowski 73, Olpiński 86
    3-1

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 90
    ND/06/11 12:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Nowak 72
    1-1

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 51
    16 kolejka
    CZ/10/11 12:00

    Legia II Warszawa

    Kamiński 5
    1-2

    Legionovia Legionowo

    Koziara 26, Sonnenberg 33
    PT/11/11 12:00

    Błonianka Błonie

    Koterwas 16, Jabłoński 41
    2-3

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 66 (k), Banul 69, Święty 74
    PT/11/11 13:00

    Pilica Białobrzegi

    Wojtysiak 90
    1-3

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 21, Glapka 25, Radwanek 72
    PT/11/11 15:00

    Broń Radom

    Odolak 74, Szymczak 77 (k), 85 (k)
    3-2

    Pelikan Łowicz

    Woliński 8, Falkowski 58
    SO/12/11 13:00

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 12
    1-7

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 19, 58, Nowak 38, 74, Morenkov 52, 78, Myszka 80
    SO/12/11 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 76
    SO/12/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 4 (k), 72, Jakimiuk 90
    3-1

    Concordia Elbląg

    Nestorowicz 70
    SO/12/11 13:30

    Mławianka Mława

    Rogalski 90 (k)
    1-3

    Jagiellonia II Białystok

    Wasilewski 48, 85 (k), Dobek-Pietrowski 79 (s)
    SO/12/11 17:00

    Warta Sieradz

    Adamiak 36
    1-2

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 15, Stępień 70
    17 kolejka
    SO/19/11 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Wasilewski 54 (k), 76 (k)
    2-2

    Legia II Warszawa

    Kisiel 70, Dzięgielewski 90
    SO/19/11 13:00

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 23, 36, 90 (k), Dudziński 58
    4-1

    Pilica Białobrzegi

    Grober 54
    SO/19/11 13:00

    Legionovia Legionowo

    0-1

    Warta Sieradz

    Sionkowski 26
    SO/19/11 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Budnicki 30, Kołaczek 38
    2-0

    Mławianka Mława

    SO/19/11 13:00

    Sokół Ostróda

    Kiełtyka 16, Porębski 78, Święty 90, Mysiorski 90
    4-3

    Ursus Warszawa

    Muszyński 3, Kamiński 31 (k), Bernacik 87
    SO/19/11 14:00

    Concordia Elbląg

    -
    Odwołany

    Błonianka Błonie

    SO/19/11 14:00

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 32, 46, 50 (k), Płoszkiewicz 67 (s), Radwanek 80, Łabędzki 90
    6-0

    Olimpia Zambrów

    ND/20/11 12:00

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 45
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 51, Radionow 86
    ND/20/11 12:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Nowak 30 (k), Bąk 88, Szymczak 90
    3-1

    Broń Radom

    Szymczak 71 (k)
    18 kolejka
    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Broń Radom

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Concordia Elbląg

    SO/04/03 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Ursus Warszawa

    19 kolejka
    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Broń Radom

    -

    Unia Skierniewice

    SO/11/03 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Concordia Elbląg

    20 kolejka
    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    ŁKS II Łódź

    SO/18/03 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Broń Radom

    21 kolejka
    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Broń Radom

    SO/25/03 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Błonianka Błonie

    22 kolejka
    - -

    Błonianka Błonie

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Broń Radom

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    ŁKS II Łódź

    SO/01/04 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Legionovia Legionowo

    23 kolejka
    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Broń Radom

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/08/04 00:00

    Legionovia Legionowo

    -

    Błonianka Błonie

    24 kolejka
    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    ŁKS II Łódź

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Legionovia Legionowo

    SO/15/04 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Mławianka Mława

    25 kolejka
    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Broń Radom

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Mławianka Mława

    WT/22/03 00:00

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 12-16, śr. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    Realizacja © 2017