Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Sokół Ostróda163637-1711-3-25-1-16-2-1
    2Znicz Biała Piska163132-179-4-35-4-04-0-3
    3Sokół Aleksandrów Ł.163030-188-6-25-1-13-5-1
    4Legia II Warszawa163025-168-6-22-5-16-1-1
    5Świt Nowy Dwór M.162721-157-6-33-1-14-5-2
    6Huragan Morąg162623-177-5-43-4-34-1-1
    7RKS Radomsko162424-227-3-64-1-33-2-3
    8Pelikan Łowicz162329-257-2-72-2-35-0-4
    9Concordia Elbląg162320-226-5-54-3-12-2-4
    10Broń Radom162224-246-4-61-2-35-2-3
    11Unia Skierniewice162229-377-1-82-0-65-1-2
    12Olimpia Zambrów162027-295-5-64-1-41-4-2
    13Ruch Wysokie Mazow.161621-253-7-61-2-42-5-2
    14Ursus Warszawa161516-203-6-72-4-41-2-3
    15Pogoń Grodzisk Mazow.161524-304-3-92-1-62-2-3
    16Lechia Tomaszów Mazow.161419-303-5-82-3-31-2-5
    17Polonia Warszawa161213-273-3-102-2-51-1-5
    18KS Wasilków16810-332-2-120-1-82-1-4

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/03/08 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 60
    1-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 1, Bociek 90 (k)
    SO/03/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
    3-1

    Broń Radom

    Czarnota 20
    SO/03/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 80
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
    SO/03/08 17:00

    KS Wasilków

    0-4

    Pelikan Łowicz

    Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
    SO/03/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 39 (k)
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 82
    SO/03/08 17:00

    RKS Radomsko

    0-1

    Legia II Warszawa

    Grudziński 89
    SO/03/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/03/08 18:00

    Huragan Morąg

    Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
    4-2

    Sokół Ostróda

    Hirsz 18, 33
    SO/03/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
    4-3

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
    2 kolejka
    SO/10/08 17:00

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
    3-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Pasko 3, Brokowski 81 (k)
    SO/10/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
    3-1

    Znicz Biała Piska

    Romachów 90
    SO/10/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
    2-1

    KS Wasilków

    Ostaszewski 26
    SO/10/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
    3-0

    Huragan Morąg

    SO/10/08 17:00

    Broń Radom

    0-2

    Legia II Warszawa

    Niezgoda 28, Waniek 52
    SO/10/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 52, Hirsz 66
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/10/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/10/08 19:35

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
    5-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
    ND/11/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 49
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 24
    3 kolejka
    ŚR/14/08 16:00

    Ursus Warszawa

    0-0

    Unia Skierniewice

    ŚR/14/08 17:00

    KS Wasilków

    0-2

    Sokół Ostróda

    Chwastek 14, Kubicki 49
    ŚR/14/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lisiecki 5
    ŚR/14/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 89 (k)
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Drwęcki 72
    ŚR/14/08 17:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Wierzbowski 46, Babul 69
    2-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 58, 81
    ŚR/14/08 17:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-5

    Pelikan Łowicz

    Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
    ŚR/14/08 18:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 87
    1-1

    Broń Radom

    Czarnecki 37
    ŚR/14/08 18:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 55
    ŚR/21/08 18:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
    3-0

    Polonia Warszawa

    4 kolejka
    SO/17/08 15:00

    Unia Skierniewice

    Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
    2-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
    SO/17/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
    2-3

    Legia II Warszawa

    Cichocki 54, Wełniak 84, 89
    SO/17/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Tomczuk 24, Pawłowski 31
    2-0

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/17/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
    4-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 41
    SO/17/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-2

    Huragan Morąg

    Kołosow 75, 90
    ND/18/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Kieplin 25, Piekarski 84
    2-4

    Znicz Biała Piska

    Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
    ND/18/08 16:00

    Broń Radom

    Sternicki 80, Śliwiński 90
    2-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 90
    ND/18/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
    5-0

    KS Wasilków

    ND/18/08 18:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    5 kolejka
    SO/24/08 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 34
    1-2

    Sokół Ostróda

    Okuniewicz 7, Kubicki 42
    SO/24/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 84 (k)
    SO/24/08 17:00

    Huragan Morąg

    Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
    3-0

    Ursus Warszawa

    SO/24/08 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-0

    Polonia Warszawa

    SO/24/08 17:00

    KS Wasilków

    0-1

    Broń Radom

    Śliwiński 66
    SO/24/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    Concordia Elbląg

    SO/24/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Gieraga 12, Zagórski 61
    2-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
    ND/25/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Wełniak 6
    1-2

    Unia Skierniewice

    Pieńkowski 25, 57
    ND/25/08 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
    3-4

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
    6 kolejka
    PT/30/08 17:00

    Unia Skierniewice

    0-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 66
    SO/31/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 43
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 82, 85
    SO/31/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Maciążek 90
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Radaszkiewicz 67
    SO/31/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Ziółkowski 72, Żwir 78
    2-1

    Znicz Biała Piska

    Leszczyński 55 (s)
    SO/31/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Wiśniewski 53
    1-2

    KS Wasilków

    Babiński 18 (s), 27 (s)
    ND/01/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 20
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 82
    ND/01/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Cichocki 72
    1-1

    Huragan Morąg

    Kołosow 46
    ND/01/09 17:00

    RKS Radomsko

    Wrzesień 62
    1-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
    ŚR/09/10 18:00

    Broń Radom

    Sternicki 12, Śliwiński 30
    2-2

    Olimpia Zambrów

    Jackiewicz 55, Ostaszewski 85
    7 kolejka
    CZ/05/09 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lenart 87
    PT/06/09 17:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 66, 74 (k)
    2-3

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
    SO/07/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-2

    Broń Radom

    Czarnota 33, Śliwiński 67
    SO/07/09 16:00

    KS Wasilków

    0-1

    Ursus Warszawa

    Dziełak 50
    SO/07/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Paczkowski 15
    1-2

    Polonia Warszawa

    Kobiera 55, Pieczara 82
    SO/07/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    RKS Radomsko

    ND/08/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Matus 22
    1-2

    Sokół Ostróda

    Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
    ND/08/09 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 90
    1-0

    Pelikan Łowicz

    ŚR/23/10 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-1

    Legia II Warszawa

    Rosołek 52 (k)
    8 kolejka
    PT/13/09 19:00

    Polonia Warszawa

    Wasilewski 7, Pieczara 90
    2-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 53
    SO/14/09 14:00

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 73
    SO/14/09 16:00

    RKS Radomsko

    0-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 32, 41
    SO/14/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
    3-2

    Broń Radom

    Czarnecki 8, Jedynak 49
    SO/14/09 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 27
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Głowicki 34
    SO/14/09 16:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
    4-0

    KS Wasilków

    SO/14/09 16:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/14/09 16:30

    Concordia Elbląg

    Duda 20 (k)
    1-0

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/14/09 18:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 30
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 76 (k)
    9 kolejka
    PT/20/09 19:30

    Świt Nowy Dwór M.

    0-1

    Sokół Ostróda

    Żwir 76
    SO/21/09 14:00

    Znicz Biała Piska

    Famulak 45, 57
    2-1

    Polonia Warszawa

    Andrzejewski 48
    SO/21/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Skowroński 58 (s)
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/21/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 18
    1-3

    Legia II Warszawa

    Cielemęcki 48, Rosołek 53, Wełniak 87
    SO/21/09 16:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 10
    1-0

    RKS Radomsko

    ND/22/09 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Jakubczyk 10, Szymczak 31, Cyran 39, Marcioch 60, Wuwer 90
    5-3

    Unia Skierniewice

    Przezak 52, Wrzesiński 66, Karasek 90
    ND/22/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 7, Warchoł 33, 59 (k), Kowalczyk 54
    4-1

    Concordia Elbląg

    Wira 81
    ND/22/09 15:00

    KS Wasilków

    0-2

    Huragan Morąg

    Ressel 32, 73
    ND/22/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Makala 44
    1-4

    Broń Radom

    Czarnecki 23, Śliwiński 33, 72, Ziemak 90
    10 kolejka
    PT/27/09 20:00

    Polonia Warszawa

    0-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Brokowski 53, Pasko 62
    SO/28/09 15:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 40, 67
    2-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Pomorski 39
    SO/28/09 15:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Olimpia Zambrów

    SO/28/09 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 9
    1-2

    Znicz Biała Piska

    Kosiński 28 (k), Giełażyn 66
    SO/28/09 18:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 7, Wicki 18 (k), 53, Hirsz 76
    4-1

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 70
    ND/29/09 11:00

    Unia Skierniewice

    Kopeć 70 (s)
    1-3

    Concordia Elbląg

    Duda 3, 62, Lisiecki 44
    ND/29/09 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 10 (k)
    1-3

    KS Wasilków

    Poduch 8, Butkiewicz 45 (k), 83 (k)
    ND/29/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Grudziński 40, Orlik 77
    2-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 59 (k), Strzałkowski 64
    ND/29/09 16:00

    Broń Radom

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    11 kolejka
    PT/04/10 19:30

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 29, 83
    2-0

    Broń Radom

    SO/05/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Jackiewicz 70, Kaczmarczyk 90
    2-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Marcioch 90
    SO/05/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Fiedorowicz 9, 77, Jambrzycki 33, Furman 39, Gondek 74 (k)
    5-0

    Legia II Warszawa

    SO/05/10 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-1

    Huragan Morąg

    Maćkowski 52
    SO/05/10 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 23, Maćczak 53 (k)
    2-0

    Polonia Warszawa

    SO/05/10 16:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Sokół Ostróda

    ND/06/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 75, Piekarski 78
    2-3

    RKS Radomsko

    Ślęzak 52 (k), Saktura 56, Rozwandowicz 81
    ND/06/10 15:00

    KS Wasilków

    Butkiewicz 88 (k)
    1-2

    Unia Skierniewice

    Czarnecki 48, Przezak 53
    ND/06/10 15:30

    Ruch Wysokie Mazow.

    Radaszkiewicz 20
    1-1

    Ursus Warszawa

    Możdżonek 60
    12 kolejka
    SO/12/10 14:00

    Huragan Morąg

    Łysiak 9
    1-3

    Znicz Biała Piska

    Gądek 40, Furman 42, Romachów 89
    SO/12/10 15:00

    Unia Skierniewice

    0-6

    Sokół Ostróda

    Kubicki 2, Żwir 6, Wasiluk 57 (k), Tomkiewicz 61, Wicki 64, Rynkowski 70
    SO/12/10 15:00

    RKS Radomsko

    Tall 66, 80
    2-1

    Concordia Elbląg

    Duda 90
    SO/12/10 15:00

    Ursus Warszawa

    0-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 33, Szarpak 57
    SO/12/10 15:00

    KS Wasilków

    Styś 78
    1-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 71, Wasiluk 90
    SO/12/10 18:00

    Polonia Warszawa

    0-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 36
    ND/13/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-5

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 27, 55, Jaroń 53 (k), Szymański 90, 90
    ND/13/10 12:00

    Broń Radom

    0-1

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 64
    ŚR/06/11 17:00

    Legia II Warszawa

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    13 kolejka
    SO/19/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 6, 55
    2-4

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 16, 64, Łojszczyk 30, Karasek 59
    SO/19/10 14:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 64
    1-1

    KS Wasilków

    Dudziński 83
    SO/19/10 14:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 68, Gondek 90 (k)
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/19/10 14:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 89
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 49
    SO/19/10 15:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 29
    1-1

    Legia II Warszawa

    Konik 90
    SO/19/10 15:00

    Concordia Elbląg

    Wira 37, Maciążek 71
    2-3

    Broń Radom

    Czarnecki 13, 49, Kwiencer 41
    SO/19/10 18:00

    Sokół Ostróda

    Wasiluk 60
    1-2

    RKS Radomsko

    Rozwandowicz 45, 52
    ND/20/10 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 9
    1-0

    Polonia Warszawa

    ND/20/10 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    0-1

    Huragan Morąg

    Grzybowski 24
    14 kolejka
    SO/26/10 14:00

    Unia Skierniewice

    0-2

    RKS Radomsko

    Jatczak 18, Ślęzak 82
    SO/26/10 14:00

    Ursus Warszawa

    Górecki 71, Bawolik 84, 90
    3-0

    Pelikan Łowicz

    SO/26/10 14:00

    Huragan Morąg

    Ressel 15, Grzybowski 45, 90
    3-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 90 (k)
    SO/26/10 14:00

    KS Wasilków

    0-3

    Znicz Biała Piska

    Niegowski 34 (s), Furman 45, Giełażyn 49
    SO/26/10 14:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 3, 81
    2-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gulczyński 5, Ratajczyk 75
    SO/26/10 17:00

    Polonia Warszawa

    Wojdyga 52
    1-3

    Concordia Elbląg

    Maciążek 23, Duda 59, Lisiecki 62
    ND/27/10 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kubiak 2, Kania 50
    2-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 23, Matus 31
    ND/27/10 12:00

    Broń Radom

    Leśniewski 56, Czarnecki 63
    2-3

    Sokół Ostróda

    Kołc 3, Chwastek 21, Rynkowski 52
    ND/27/10 12:00

    Legia II Warszawa

    Neuman 47
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 45 (k)
    15 kolejka
    SO/02/11 13:00

    Znicz Biała Piska

    Gondek 73 (k), 90, Giełażyn 82
    3-0

    Olimpia Zambrów

    SO/02/11 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Dziuba 39, Nowacki 42, Gieraga 47, 66, Maćczak 81
    5-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Bąkowicz 56, Marcioch 88
    SO/02/11 13:00

    Huragan Morąg

    Michałowski 83
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Pomorski 86 (k)
    SO/02/11 13:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gładysz 22
    1-2

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 43, 48
    SO/02/11 13:30

    Concordia Elbląg

    Duda 39
    1-0

    Ursus Warszawa

    SO/02/11 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Matus 35, Grochowski 55
    2-1

    KS Wasilków

    Pawłowski 11
    ND/03/11 11:15

    Pelikan Łowicz

    0-1

    Legia II Warszawa

    Kostorz 50
    ND/03/11 14:00

    RKS Radomsko

    Wrzesień 63
    1-1

    Broń Radom

    Czarnota 17
    ND/03/11 16:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 45, Wicki 55 (k), Rynkowski 88
    3-1

    Polonia Warszawa

    Zych 86
    16 kolejka
    PT/08/11 19:00

    Polonia Warszawa

    Pieczara 45 (k)
    1-1

    RKS Radomsko

    Baraniak 65
    SO/09/11 13:00

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 18, 53
    2-3

    Broń Radom

    Czarnecki 11, 61 (k), Wicik 36
    SO/09/11 13:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 4, Szerszeń 78
    2-2

    Sokół Ostróda

    Hirsz 54, Otręba 90
    SO/09/11 13:00

    Huragan Morąg

    Szmydt 75
    1-2

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 16, Białas 65
    SO/09/11 13:00

    KS Wasilków

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/09/11 13:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 48, 72, Grzybowski 86 (k)
    3-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 21
    SO/09/11 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 53, Szymański 63, Strzałkowski 84
    3-1

    Znicz Biała Piska

    Dzienis 55
    ND/10/11 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kania 58
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 84
    ND/10/11 12:00

    Legia II Warszawa

    Kostorz 18
    1-1

    Concordia Elbląg

    Lisiecki 69
    17 kolejka
    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    KS Wasilków

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Polonia Warszawa

    SO/16/11 00:00

    Znicz Biała Piska

    -

    Ursus Warszawa

    18 kolejka
    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Polonia Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    KS Wasilków

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Znicz Biała Piska

    ND/24/11 00:00

    Legia II Warszawa

    -

    RKS Radomsko

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony