Aktualna tabela i terminarz

Tabela wyników - 4 LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKA

MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
1Concordia Elbląg82238-27-1-05-1-02-0-0
2Motor Lubawa81912-66-1-14-0-02-1-1
3Mrągowia Mrągowo81821-76-0-24-0-12-0-1
4MKS Korsze81719-85-2-12-2-03-0-1
5GKS Wikielec81521-84-3-12-1-02-2-1
6Granica Kętrzyn81519-115-0-34-0-11-0-2
7Mamry Giżycko81412-94-2-21-2-03-0-2
8Tęcza Biskupiec81222-94-0-44-0-10-0-3
9Jeziorak Iława81221-184-0-43-0-11-0-3
10Zatoka Braniewo81018-153-1-43-0-10-1-3
11Olimpia II Elbląg887-172-2-42-0-10-2-3
12Rominta Gołdap876-282-1-51-0-21-1-3
13Czarni Olecko867-201-3-41-2-30-1-1
14Tęcza Miłomłyn867-222-0-61-0-41-0-2
15Unia Susz816-280-1-70-1-30-0-4
16Drwęca Nowe Miasto Lub.815-330-1-70-0-00-1-7

Kolejki

Poprzednia kolejka (SO. 2018.09.22)
2018-09-22 16:00MMKS Concordia Elbląg7 : 0KS Unia Susz Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-09-22 16:00MKS Mrągowia Mrągowo3 : 1GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-09-22 16:00MKS Zatoka Braniewo6 : 0MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-09-22 16:00MLKS Motor Lubawa1 : 0GKS Mamry Giżycko Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-09-22 16:00BKS Tęcza Biskupiec7 : 0KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-22 16:00MLKS Czarni Olecko3 : 2ITS Jeziorak Iława Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-09-22 16:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 4MKS Korsze Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-09-22 16:30KKS Granica Kętrzyn3 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
Najbliższa kolejka (SO. 2018.09.29 - NI. 2018.09.30)
2018-09-29 13:00BKS Tęcza Biskupiec - : - MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-29 14:30MKS Korsze - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-09-29 16:00ITS Jeziorak Iława - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-09-29 16:00GKS Mamry Giżycko - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-09-29 16:00MKS Rominta Gołdap - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-09-29 16:00KS Unia Susz - : - MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-09-29 18:30GKS LZS Wikielec - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-09-30 16:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - MLKS Motor Lubawa STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 1 (Ś. 2018.08.08 - SO. 2018.08.11 - NI. 2018.08.12)
2018-08-08 17:00MMKS Concordia Elbląg2 : 0MLKS Motor Lubawa Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-08-11 15:00KS Unia Susz1 : 4MKS Korsze Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-08-11 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 4MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-08-11 16:00BKS Tęcza Biskupiec6 : 0MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-08-11 17:00KKS Granica Kętrzyn5 : 1KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-08-11 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 1MKS Zatoka Braniewo Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-08-11 17:00ITS Jeziorak Iława1 : 7GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-08-12 16:00GKS Mamry Giżycko3 : 3ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
Kolejka 2 (Ś. 2018.08.15)
2018-08-15 11:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 0MKS Korsze Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-08-15 15:00MLKS Motor Lubawa3 : 1KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-08-15 17:00MMKS Concordia Elbląg5 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-08-15 17:00MKS Rominta Gołdap2 : 1GKS Mamry Giżycko Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-08-15 17:00GKS LZS Wikielec3 : 0BKS Tęcza Biskupiec Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-08-15 17:00KS Unia Susz0 : 3ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-08-15 17:00MKS Zatoka Braniewo5 : 2LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-08-15 17:00KKS Granica Kętrzyn4 : 1MLKS Czarni Olecko Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
Kolejka 3 (SO. 2018.08.18 - NI. 2018.08.19)
2018-08-18 15:00MKS Korsze4 : 2MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-08-18 16:00MMKS Concordia Elbląg7 : 0KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-08-18 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 3KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-08-18 16:00GKS Mamry Giżycko1 : 1GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-08-18 17:00MLKS Czarni Olecko0 : 2MLKS Motor Lubawa Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-08-19 16:00ITS Jeziorak Iława3 : 1MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-08-19 16:00BKS Tęcza Biskupiec3 : 0KS Unia Susz Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-08-19 16:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 1MKS Rominta Gołdap STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 4 (PI. 2018.08.24 - SO. 2018.08.25 - NI. 2018.08.26)
2018-08-24 18:00GKS LZS Wikielec0 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-08-25 16:00MMKS Concordia Elbląg4 : 0MKS Rominta Gołdap Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-08-25 16:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 1BKS Tęcza Biskupiec Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-08-25 17:00KS Unia Susz0 : 1GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-08-25 17:00MKS Zatoka Braniewo3 : 2ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-08-25 17:00KKS Granica Kętrzyn0 : 2MKS Korsze Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-08-25 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 1KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-08-26 13:00MLKS Motor Lubawa1 : 0LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
Kolejka 5 (SO. 2018.09.01)
2018-09-01 13:00MKS Korsze4 : 1KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-09-01 16:00MMKS Concordia Elbląg2 : 2GKS LZS Wikielec Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-09-01 16:00MKS Mrągowia Mrągowo4 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-09-01 16:00MKS Zatoka Braniewo1 : 2GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-09-01 17:00KS Unia Susz3 : 3MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-09-01 17:00KKS Granica Kętrzyn2 : 1BKS Tęcza Biskupiec Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-09-01 17:00MLKS Motor Lubawa2 : 1ITS Jeziorak Iława Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-09-01 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 3LKS Tęcza Miłomłyn Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
Kolejka 6 (PI. 2018.09.07 - SO. 2018.09.08 - NI. 2018.09.09)
2018-09-07 17:00MKS Mrągowia Mrągowo0 : 2GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-09-08 16:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 0KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-09-08 16:00BKS Tęcza Biskupiec3 : 0MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-08 17:00MLKS Czarni Olecko0 : 7MMKS Concordia Elbląg Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-09-08 17:00MKS Korsze1 : 1MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-09-08 17:00ITS Jeziorak Iława4 : 1KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-09-08 17:00MKS Rominta Gołdap0 : 3GKS LZS Wikielec Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-09-09 16:00ZKS Olimpia II Elbląg3 : 1KS Unia Susz STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 7 (SO. 2018.09.15 - NI. 2018.09.16)
2018-09-15 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 4MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-09-15 16:00MKS Korsze0 : 0MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-09-15 16:00BKS Tęcza Biskupiec1 : 2MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-15 16:00GKS Mamry Giżycko2 : 1KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-09-15 16:00GKS LZS Wikielec4 : 1KS Unia Susz Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-09-15 16:30MKS Rominta Gołdap0 : 5MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-09-16 15:00ITS Jeziorak Iława5 : 1KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-09-16 16:00ZKS Olimpia II Elbląg1 : 0MKS Zatoka Braniewo STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 8 (SO. 2018.09.22)
2018-09-22 16:00MMKS Concordia Elbląg7 : 0KS Unia Susz Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-09-22 16:00MKS Mrągowia Mrągowo3 : 1GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-09-22 16:00MKS Zatoka Braniewo6 : 0MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-09-22 16:00MLKS Motor Lubawa1 : 0GKS Mamry Giżycko Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-09-22 16:00BKS Tęcza Biskupiec7 : 0KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-22 16:00MLKS Czarni Olecko3 : 2ITS Jeziorak Iława Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-09-22 16:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 4MKS Korsze Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-09-22 16:30KKS Granica Kętrzyn3 : 0ZKS Olimpia II Elbląg Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
Kolejka 9 (SO. 2018.09.29 - NI. 2018.09.30)
2018-09-29 13:00BKS Tęcza Biskupiec - : - MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-09-29 14:30MKS Korsze - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-09-29 16:00ITS Jeziorak Iława - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-09-29 16:00GKS Mamry Giżycko - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-09-29 16:00MKS Rominta Gołdap - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-09-29 16:00KS Unia Susz - : - MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-09-29 18:30GKS LZS Wikielec - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-09-30 16:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - MLKS Motor Lubawa STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 10 (SO. 2018.10.06 - NI. 2018.10.07)
2018-10-06 12:00MLKS Czarni Olecko - : - GKS Mamry Giżycko Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-10-06 15:30MKS Zatoka Braniewo - : - KS Unia Susz Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-10-06 15:30MLKS Motor Lubawa - : - MKS Rominta Gołdap Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-10-06 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - MKS Mrągowia Mrągowo Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-10-06 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - GKS LZS Wikielec Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-10-06 16:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - BKS Tęcza Biskupiec Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-10-06 16:00MKS Korsze - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-10-07 15:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 11 (SO. 2018.10.13)
2018-10-13 15:30ITS Jeziorak Iława - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
2018-10-13 15:30BKS Tęcza Biskupiec - : - MKS Korsze Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-10-13 15:30GKS Mamry Giżycko - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-10-13 15:30ZKS Olimpia II Elbląg - : - MLKS Czarni Olecko STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
2018-10-13 15:30MKS Rominta Gołdap - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-10-13 15:30GKS LZS Wikielec - : - MLKS Motor Lubawa Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-10-13 15:30KS Unia Susz - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-10-13 15:30MKS Mrągowia Mrągowo - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
Kolejka 12 (SO. 2018.10.20)
2018-10-20 15:00MMKS Concordia Elbląg - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-10-20 15:00KKS Granica Kętrzyn - : - MKS Mrągowia Mrągowo Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-10-20 15:00MLKS Motor Lubawa - : - KS Unia Susz Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-10-20 15:00GKS LZS Wikielec - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-10-20 15:00MLKS Czarni Olecko - : - MKS Rominta Gołdap Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-10-20 15:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-10-20 15:00MKS Korsze - : - GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-10-20 15:00ITS Jeziorak Iława - : - BKS Tęcza Biskupiec Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
Kolejka 13 (SO. 2018.10.27 - NI. 2018.10.28)
2018-10-27 15:00BKS Tęcza Biskupiec - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-10-27 15:00GKS Mamry Giżycko - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-10-27 15:00MKS Rominta Gołdap - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-10-27 15:00GKS LZS Wikielec - : - MLKS Czarni Olecko Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-10-27 15:00KS Unia Susz - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-10-27 15:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - MLKS Motor Lubawa Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-10-27 15:00MKS Zatoka Braniewo - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-10-28 13:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - MKS Korsze STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 14 (SO. 2018.11.03 - NI. 2018.11.04)
2018-11-03 13:30MMKS Concordia Elbląg - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)
2018-11-03 13:30MLKS Motor Lubawa - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-11-03 13:30MKS Mrągowia Mrągowo - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-11-03 13:30MLKS Czarni Olecko - : - KS Unia Susz Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-11-03 13:30LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-11-03 13:30MKS Korsze - : - MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-11-03 13:30BKS Tęcza Biskupiec - : - GKS Mamry Giżycko Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-11-04 13:00ITS Jeziorak Iława - : - ZKS Olimpia II Elbląg Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
Kolejka 15 (SO. 2018.11.10 - NI. 2018.11.11)
2018-11-10 13:30GKS Mamry Giżycko - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-11-10 13:30MKS Rominta Gołdap - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-11-10 13:30GKS LZS Wikielec - : - MKS Korsze Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-11-10 13:30KS Unia Susz - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Susz, Leśna 20)
2018-11-10 13:30MKS Mrągowia Mrągowo - : - MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-11-10 13:30MKS Zatoka Braniewo - : - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-11-10 13:30KKS Granica Kętrzyn - : - MLKS Motor Lubawa Boisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)
2018-11-11 13:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - BKS Tęcza Biskupiec STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 16 (SO. 2018.11.17 - NI. 2018.11.18)
2018-11-17 13:00MLKS Motor Lubawa - : - MMKS Concordia Elbląg Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)
2018-11-17 13:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - KKS Granica Kętrzyn Stadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)
2018-11-17 13:00MKS Zatoka Braniewo - : - MLKS Czarni Olecko Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)
2018-11-17 13:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - LKS Tęcza Miłomłyn Stadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)
2018-11-17 13:00MKS Korsze - : - KS Unia Susz Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-11-17 13:00MKS Rominta Gołdap - : - BKS Tęcza Biskupiec Stadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)
2018-11-17 17:00GKS LZS Wikielec - : - ITS Jeziorak Iława Stadion Gminny (Wikielec 65B)
2018-11-18 13:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - GKS Mamry Giżycko STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
Kolejka 17 (SO. 2018.11.24 - NI. 2018.11.25)
2018-11-24 13:00GKS Mamry Giżycko - : - MKS Rominta Gołdap Stadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)
2018-11-24 13:00BKS Tęcza Biskupiec - : - GKS LZS Wikielec Stadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)
2018-11-24 13:00MKS Korsze - : - MKS Mrągowia Mrągowo Stadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)
2018-11-24 13:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - MKS Zatoka Braniewo Stadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)
2018-11-24 13:00MLKS Czarni Olecko - : - KKS Granica Kętrzyn Boisko MOSiR (Olecko, Park 1)
2018-11-24 13:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MLKS Motor Lubawa Stadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)
2018-11-25 13:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - MMKS Concordia Elbląg STADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)
2018-11-25 13:00ITS Jeziorak Iława - : - KS Unia Susz Stadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)
Kolejka 18 (PO. 0000.00.00)
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MMKS Concordia Elbląg
- MLKS Motor Lubawa - : - MLKS Czarni Olecko
- KKS Granica Kętrzyn - : - LKS Tęcza Miłomłyn
- MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Korsze
- MKS Mrągowia Mrągowo - : - ITS Jeziorak Iława
- KS Unia Susz - : - BKS Tęcza Biskupiec
- GKS LZS Wikielec - : - GKS Mamry Giżycko
- MKS Rominta Gołdap - : - ZKS Olimpia II Elbląg
Kolejka 19 (Brak daty)
- MKS Rominta Gołdap - : - MMKS Concordia Elbląg
- ZKS Olimpia II Elbląg - : - GKS LZS Wikielec
- GKS Mamry Giżycko - : - KS Unia Susz
- BKS Tęcza Biskupiec - : - MKS Mrągowia Mrągowo
- ITS Jeziorak Iława - : - MKS Zatoka Braniewo
- MKS Korsze - : - KKS Granica Kętrzyn
- LKS Tęcza Miłomłyn - : - MLKS Motor Lubawa
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MLKS Czarni Olecko
Kolejka 20 (Brak daty)
- GKS LZS Wikielec - : - MMKS Concordia Elbląg
- MKS Rominta Gołdap - : - KS Unia Susz
- ZKS Olimpia II Elbląg - : - MKS Mrągowia Mrągowo
- GKS Mamry Giżycko - : - MKS Zatoka Braniewo
- BKS Tęcza Biskupiec - : - KKS Granica Kętrzyn
- ITS Jeziorak Iława - : - MLKS Motor Lubawa
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS Korsze
- LKS Tęcza Miłomłyn - : - MLKS Czarni Olecko
Kolejka 21 (Brak daty)
- MMKS Concordia Elbląg - : - MLKS Czarni Olecko
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - LKS Tęcza Miłomłyn
- MLKS Motor Lubawa - : - MKS Korsze
- KKS Granica Kętrzyn - : - ITS Jeziorak Iława
- MKS Zatoka Braniewo - : - BKS Tęcza Biskupiec
- GKS Mamry Giżycko - : - MKS Mrągowia Mrągowo
- KS Unia Susz - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- GKS LZS Wikielec - : - MKS Rominta Gołdap
Kolejka 22 (Brak daty)
- MMKS Concordia Elbląg - : - LKS Tęcza Miłomłyn
- MLKS Czarni Olecko - : - MKS Korsze
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - ITS Jeziorak Iława
- MLKS Motor Lubawa - : - BKS Tęcza Biskupiec
- KKS Granica Kętrzyn - : - GKS Mamry Giżycko
- MKS Zatoka Braniewo - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- MKS Mrągowia Mrągowo - : - MKS Rominta Gołdap
- KS Unia Susz - : - GKS LZS Wikielec
Kolejka 23 (Brak daty)
- KS Unia Susz - : - MMKS Concordia Elbląg
- GKS LZS Wikielec - : - MKS Mrągowia Mrągowo
- MKS Rominta Gołdap - : - MKS Zatoka Braniewo
- ZKS Olimpia II Elbląg - : - KKS Granica Kętrzyn
- GKS Mamry Giżycko - : - MLKS Motor Lubawa
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - BKS Tęcza Biskupiec
- ITS Jeziorak Iława - : - MLKS Czarni Olecko
- MKS Korsze - : - LKS Tęcza Miłomłyn
Kolejka 24 (Brak daty)
- MMKS Concordia Elbląg - : - MKS Korsze
- LKS Tęcza Miłomłyn - : - ITS Jeziorak Iława
- MLKS Czarni Olecko - : - BKS Tęcza Biskupiec
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - GKS Mamry Giżycko
- MLKS Motor Lubawa - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- KKS Granica Kętrzyn - : - MKS Rominta Gołdap
- MKS Zatoka Braniewo - : - GKS LZS Wikielec
- MKS Mrągowia Mrągowo - : - KS Unia Susz
Kolejka 25 (Brak daty)
- MKS Mrągowia Mrągowo - : - MMKS Concordia Elbląg
- KS Unia Susz - : - MKS Zatoka Braniewo
- GKS LZS Wikielec - : - KKS Granica Kętrzyn
- MKS Rominta Gołdap - : - MLKS Motor Lubawa
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- GKS Mamry Giżycko - : - MLKS Czarni Olecko
- BKS Tęcza Biskupiec - : - LKS Tęcza Miłomłyn
- ITS Jeziorak Iława - : - MKS Korsze
Kolejka 26 (Brak daty)
- MMKS Concordia Elbląg - : - ITS Jeziorak Iława
- MKS Korsze - : - BKS Tęcza Biskupiec
- LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS Mamry Giżycko
- MLKS Czarni Olecko - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS Rominta Gołdap
- MLKS Motor Lubawa - : - GKS LZS Wikielec
- KKS Granica Kętrzyn - : - KS Unia Susz
- MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Mrągowia Mrągowo
Kolejka 27 (Brak daty)
- MKS Zatoka Braniewo - : - MMKS Concordia Elbląg
- MKS Mrągowia Mrągowo - : - KKS Granica Kętrzyn
- KS Unia Susz - : - MLKS Motor Lubawa
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - GKS LZS Wikielec
- MKS Rominta Gołdap - : - MLKS Czarni Olecko
- ZKS Olimpia II Elbląg - : - LKS Tęcza Miłomłyn
- GKS Mamry Giżycko - : - MKS Korsze
- BKS Tęcza Biskupiec - : - ITS Jeziorak Iława
Kolejka 28 (Brak daty)
- MMKS Concordia Elbląg - : - BKS Tęcza Biskupiec
- ITS Jeziorak Iława - : - GKS Mamry Giżycko
- MKS Korsze - : - ZKS Olimpia II Elbląg
- LKS Tęcza Miłomłyn - : - MKS Rominta Gołdap
- MLKS Czarni Olecko - : - GKS LZS Wikielec
- KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - KS Unia Susz
- MLKS Motor Lubawa - : - MKS Mrągowia Mrągowo
- KKS Granica Kętrzyn - : - MKS Zatoka Braniewo
Kolejka 29 (Brak daty)

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  telefon / fax +48 55 235 40 99
e-mail: a.concordia@wp.pl
Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
tel. kom. 507 068 507

Biuro klubu otwarte
pon 13- 17, wt 11-13, śr 11 - 17, czw 11-17, pt 11-13

NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

do góry strony