Aktualna tabela i terminarz

    III liga - sezon 2022/2023

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Świt Nowy Dwór M.92222-97-1-13-1-14-0-0
    2Legionovia Legionowo92023-116-2-13-1-13-1-0
    3Mławianka Mława92024-166-2-13-1-13-1-0
    4Pogoń Grodzisk Mazow.91915-95-4-02-2-03-2-0
    5Unia Skierniewice9156-54-3-20-1-14-2-1
    6Legia II Warszawa91420-133-5-11-3-12-2-0
    7Pelikan Łowicz91416-134-2-31-1-23-1-1
    8Lechia Tomaszów Mazow.91413-114-2-32-0-22-2-1
    9Broń Radom91216-153-3-32-2-11-1-2
    10Olimpia Zambrów91111-142-5-20-3-22-2-0
    11Jagiellonia II Białystok91021-193-1-51-0-32-1-2
    12Sokół Ostróda91015-173-1-52-0-21-1-3
    13Ursus Warszawa9913-161-6-21-3-10-3-1
    14ŁKS II Łódź9811-162-2-51-1-21-1-3
    15Pilica Białobrzegi9710-161-4-40-2-31-2-1
    16Warta Sieradz9710-181-4-41-2-20-2-2
    17Błonianka Błonie948-241-1-71-0-30-1-4
    18Concordia Elbląg929-210-2-70-2-40-0-3

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/06/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Korczakowski 59
    1-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 83
    SO/06/08 15:00

    Mławianka Mława

    0-2

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 5, Komorowski 69 (s)
    SO/06/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 29, 90
    2-2

    Błonianka Błonie

    Siudak 31, 48
    SO/06/08 17:00

    Broń Radom

    Kielak 13, 65 (k), Kobiera 70
    3-1

    Sokół Ostróda

    Skok 45
    SO/06/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 43, Radionow 88
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/06/08 17:00

    Warta Sieradz

    Płaneta 25, 68, Pawłowski 85
    3-1

    Jagiellonia II Białystok

    Bernatowicz 9
    SO/06/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    Wojtysiak 84
    1-3

    Legionovia Legionowo

    Rymek 15, Wiejak 19, Sonnenberg 23
    SO/06/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    0-0

    Unia Skierniewice

    SO/06/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-2

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 8, Tosik 34
    2 kolejka
    PT/12/08 17:00

    Pelikan Łowicz

    0-2

    Legia II Warszawa

    Kamiński 8, Maciejewski 14
    PT/12/08 17:00

    Sokół Ostróda

    Święty 69, Kasprzyk 90
    2-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Sosnowski 9 (k), Wiśniewski 21, Nawotczyński 36
    PT/12/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Pyrzyna 43, Kamiński 66 (k), Tarnowski 80
    3-2

    Broń Radom

    Bartosiak 69, Kielak 79 (k)
    SO/13/08 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 28, 33, Łoś 48
    3-1

    Warta Sieradz

    Płaneta 90
    SO/13/08 17:00

    Błonianka Błonie

    Włodarczyk 48
    1-0

    ŁKS II Łódź

    SO/13/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Unia Skierniewice

    SO/13/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Rymek 90
    1-2

    Olimpia Zambrów

    Bykowski 34, Zalewski 79
    SO/13/08 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 61, Trubeha 71 (k)
    2-4

    Pilica Białobrzegi

    Wiktoruk 13 (s), Stawiarz 39, Żynel 45 (s), Krawczyk 48
    SO/13/08 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Nowak 60
    1-3

    Mławianka Mława

    Odilon 38, 54, Kostyk 81
    3 kolejka
    ŚR/17/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 40, Ciach 45, 56
    3-0

    Ursus Warszawa

    ŚR/17/08 17:00

    Mławianka Mława

    Odilon 58, 67, 73, 83
    4-3

    Sokół Ostróda

    Kasprzyk 13, 18 (k), Święty 65
    ŚR/17/08 17:00

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 16 (k), Maciejewski 53
    2-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Górka 27, Cyran 90
    ŚR/17/08 17:00

    Warta Sieradz

    Kręcichwost 75, Woliński 84 (s)
    2-3

    Pelikan Łowicz

    Sołtysiński 30, Tabor 34, Łojszczyk 71
    ŚR/17/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    Rudnicki 74 (k)
    1-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 4
    ŚR/17/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    0-4

    Jagiellonia II Białystok

    Wiktoruk 7, Trubeha 33, Twarowski 58 (k), 66
    ŚR/17/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 57 (k), 68
    2-4

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 2, Kaczorowski 37, Papazjan 39, Mroczek 88
    ŚR/17/08 17:00

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 73
    1-2

    Unia Skierniewice

    Maćczak 62, Mosiejko 90 (k)
    ŚR/17/08 19:00

    Broń Radom

    Kielak 32
    1-0

    Błonianka Błonie

    4 kolejka
    SO/20/08 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 24, 24, Bortniczuk 49 (k), 64, 84
    5-2

    Concordia Elbląg

    Drewek 18, Kopka 42
    SO/20/08 16:00

    Błonianka Błonie

    0-1

    Unia Skierniewice

    Stępień 43
    SO/20/08 17:00

    Sokół Ostróda

    0-2

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 15 (k), Majchrzak 55
    SO/20/08 17:00

    Broń Radom

    Szymczak 11
    1-4

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 28, Wiśniewski 38, Radionow 64, Cuch 82
    ND/21/08 12:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Stolarczyk 8 (s), Cyran 26 (k), 49 (k)
    3-0

    Warta Sieradz

    ND/21/08 13:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 24, Strzałkowski 58
    2-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 48, Bykowski 66
    ND/21/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Mroczek 23, Wiejak 73
    2-2

    ŁKS II Łódź

    Ślęzak 86, Nowacki 89
    ND/21/08 17:00

    Pelikan Łowicz

    Tabor 53, Łojszczyk 89
    2-2

    Pilica Białobrzegi

    Winiarski 21, 61
    ND/21/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Muszyński 13
    1-2

    Mławianka Mława

    Stryjewski 50, Rogalski 90
    5 kolejka
    SO/27/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Noiszewski 64, Maciejewski 90
    2-2

    Ursus Warszawa

    Dziełak 20, Pyrzyna 76
    SO/27/08 13:00

    ŁKS II Łódź

    Kościuk 9, Radaszkiewicz 39
    2-2

    Jagiellonia II Białystok

    Bortniczuk 45, 45
    SO/27/08 16:00

    Mławianka Mława

    Stryjewski 27, 60, Odilon 65, Rogalski 85
    4-2

    Broń Radom

    Odolak 68, 90
    SO/27/08 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Radionow 37, Wiśniewski 45, Cuch 90
    3-0

    Błonianka Błonie

    SO/27/08 17:00

    Warta Sieradz

    0-0

    Sokół Ostróda

    SO/27/08 17:00

    Pilica Białobrzegi

    0-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Skrzyniak 37, Cyran 56 (k)
    SO/27/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    Malinowśkyj 2
    1-1

    Pelikan Łowicz

    Woliński 87
    SO/27/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 62, 75
    2-0

    Unia Skierniewice

    ND/28/08 12:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 27
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Imiołek 13, Jaroń 29 (k)
    6 kolejka
    PT/02/09 18:00

    Broń Radom

    Odolak 34, Nowak 75
    2-2

    Legia II Warszawa

    Jędrasik 78, Maciejewski 89
    SO/03/09 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Dias 45, Jaroń 84 (k)
    2-1

    ŁKS II Łódź

    Nowacki 86
    SO/03/09 16:00

    Sokół Ostróda

    Kencel 56 (s), Kasprzyk 64, Szałkowski 75
    3-0

    Pilica Białobrzegi

    SO/03/09 16:30

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-1

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 69
    SO/03/09 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    0-1

    Unia Skierniewice

    Sabiłło 22
    SO/03/09 17:00

    Ursus Warszawa

    Muszyński 14
    1-1

    Warta Sieradz

    Mielczarek 12
    SO/03/09 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 67 (k), Niesłuchowski 90
    2-3

    Mławianka Mława

    Stryjewski 30, 75, Rogalski 90
    ND/04/09 12:00

    Błonianka Błonie

    Śmieciński 50
    1-2

    Legionovia Legionowo

    Wiejak 79, 90
    ND/04/09 12:00

    Pelikan Łowicz

    Garnysz 24, Sołtysiński 38 (k)
    2-0

    Concordia Elbląg

    7 kolejka
    SO/10/09 11:00

    ŁKS II Łódź

    0-4

    Pelikan Łowicz

    Patora 28, 64, Garnysz 52, Łojszczyk 90
    SO/10/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Laskowski 42
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Radionow 14, Broda 90
    SO/10/09 12:00

    Unia Skierniewice

    0-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Sarmiento 6
    SO/10/09 16:00

    Mławianka Mława

    Rogalski 9 (k), Odilon 73, Stryjewski 90, Stryjewski 90
    4-1

    Błonianka Błonie

    Siudak 23
    SO/10/09 16:00

    Warta Sieradz

    0-4

    Broń Radom

    Szymczak 16, 50, Nowak 32, Kobiera 73
    SO/10/09 16:00

    Pilica Białobrzegi

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/10/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Jakimiuk 17, Malinowśkyj 60
    2-3

    Sokół Ostróda

    Święty 9, Kwiencer 25, Szałkowski 48
    SO/10/09 16:00

    Concordia Elbląg

    Jarzębski 18, Łęcki 19
    2-3

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 10 (k), Skrzyniak 53, Morenkov 85
    SO/10/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Sonnenberg 26, 73, Wiejak 39, 42
    4-1

    Jagiellonia II Białystok

    Samborski 90
    8 kolejka
    PT/16/09 16:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 90 (k), Skrzyniak 90
    2-1

    ŁKS II Łódź

    Ślęzak 41 (k)
    PT/16/09 18:00

    Broń Radom

    Kielak 62 (k)
    1-1

    Pilica Białobrzegi

    Pietrzyk 14 (s)
    SO/17/09 15:22

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Wrzesiński 30
    1-1

    Legionovia Legionowo

    Koziara 63
    SO/17/09 16:00

    Błonianka Błonie

    Zyśk 83 (s)
    1-5

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 25, 45, 58, Samborski 52, Matus 68
    SO/17/09 16:00

    Sokół Ostróda

    Święty 67, 80
    2-1

    Concordia Elbląg

    Bukacki 87
    SO/17/09 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Kowalczyk 83
    1-1

    Warta Sieradz

    Król 47
    SO/17/09 16:00

    Mławianka Mława

    Rogalski 15 (k), Hendryk 55
    2-2

    Legia II Warszawa

    Strzałek 28, Laskowski 39
    SO/17/09 16:30

    Ursus Warszawa

    Kamiński 41 (k), 62 (k), Kwiatkowski 89
    3-3

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 77, 80, 90
    ND/18/09 16:00

    Pelikan Łowicz

    Woliński 90
    1-2

    Unia Skierniewice

    Dwórzyński 32 (s), Sabiłło 40
    9 kolejka
    ŚR/21/09 16:00

    Pilica Białobrzegi

    Zawadzki 2
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Jampol 45, Basiuk 90
    SO/24/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Jędrasik 13, 36, 38, 84, Maciejewski 78, Kiedrowicz 90
    6-2

    Błonianka Błonie

    Tadrowski 42 (s), Korczak 72
    SO/24/09 12:30

    Jagiellonia II Białystok

    Bida 59
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 39, Sarmiento 66
    SO/24/09 13:00

    Olimpia Zambrów

    0-0

    Broń Radom

    SO/24/09 14:00

    ŁKS II Łódź

    Radaszkiewicz 64, Moreno 68
    2-1

    Sokół Ostróda

    Skok 80
    SO/24/09 14:00

    Unia Skierniewice

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/24/09 16:00

    Warta Sieradz

    Król 45, Pawłowski 59
    2-2

    Mławianka Mława

    Stryjewski 47, Tworek 78
    SO/24/09 16:00

    Concordia Elbląg

    Szmydt 62
    1-1

    Ursus Warszawa

    Prusinowski 14
    SO/24/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Zaklika 46, Koziara 78 (k), Rymek 80, Papazjan 82
    4-1

    Pelikan Łowicz

    Olpiński 8
    10 kolejka
    SO/01/10 12:00

    Legia II Warszawa

    -

    Warta Sieradz

    SO/01/10 14:00

    Broń Radom

    -

    Concordia Elbląg

    SO/01/10 15:00

    Błonianka Błonie

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/01/10 15:00

    Sokół Ostróda

    -

    Unia Skierniewice

    SO/01/10 15:00

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Olimpia Zambrów

    SO/01/10 16:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Legionovia Legionowo

    SO/01/10 16:00

    Ursus Warszawa

    -

    ŁKS II Łódź

    SO/01/10 16:00

    Mławianka Mława

    -

    Pilica Białobrzegi

    ND/02/10 12:00

    Pelikan Łowicz

    -

    Jagiellonia II Białystok

    11 kolejka
    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Broń Radom

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Pelikan Łowicz

    SO/08/10 00:00

    Warta Sieradz

    -

    Błonianka Błonie

    12 kolejka
    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Broń Radom

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    ŁKS II Łódź

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Pilica Białobrzegi

    SO/15/10 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Pelikan Łowicz

    13 kolejka
    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Broń Radom

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/22/10 00:00

    Pilica Białobrzegi

    -

    Błonianka Błonie

    14 kolejka
    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Broń Radom

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    ŁKS II Łódź

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    Olimpia Zambrów

    SO/29/10 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    15 kolejka
    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Broń Radom

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Sokół Ostróda

    SO/05/11 00:00

    Olimpia Zambrów

    -

    Błonianka Błonie

    16 kolejka
    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Broń Radom

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Mławianka Mława

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Warta Sieradz

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Pilica Białobrzegi

    -

    ŁKS II Łódź

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Concordia Elbląg

    SO/12/11 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Sokół Ostróda

    17 kolejka
    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Broń Radom

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Ursus Warszawa

    SO/19/11 00:00

    Concordia Elbląg

    -

    Błonianka Błonie

    18 kolejka
    - -

    Błonianka Błonie

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Broń Radom

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Mławianka Mława

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Warta Sieradz

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Pilica Białobrzegi

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    ŁKS II Łódź

    -

    Concordia Elbląg

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 12-16, śr. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony