Aktualna tabela i terminarz

Tabela wyników - 4 LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKA

MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
1Znicz Biała Piska154150-713-2-06-1-07-1-0
2Tęcza Biskupiec153344-1610-3-25-3-15-0-1
3Rominta Gołdap153231-1610-2-37-0-13-2-2
4Unia Susz152831-179-1-55-1-34-0-2
5Motor Lubawa152527-157-4-46-1-21-3-2
6Concordia Elbląg152418-167-3-55-2-02-1-5
7Mrągowia Mrągowo152316-135-8-23-4-12-4-1
8Mamry Giżycko152026-185-5-52-2-13-3-4
9MKS Korsze151925-336-1-82-0-54-1-3
10Pisa Barczewo151818-285-3-73-2-32-1-4
11Tęcza Miłomłyn151715-235-2-83-1-42-1-4
12Błękitni Pasym151626-415-1-93-0-62-1-3
13Zatoka Braniewo151317-343-4-82-1-11-3-7
14Granica Kętrzyn151317-374-1-103-1-31-0-7
15Orlęta Reszel151215-233-3-93-3-10-0-8
16Błękitni Orneta1546-451-1-131-0-70-1-6

Pary meczowe

SO/18/11 13:00
Granica K.
-
Błękitni O.
SO/18/11 13:00
Znicz B.
-
Tęcza M.
SO/18/11 13:00
MKS K.
-
Mrągowia M.
SO/18/11 13:00
Orlęta R.
-
Rominta G.
SO/18/11 13:00
Zatoka B.
-
Pisa B.
SO/18/11 13:00
Concordia E.
-
Unia S.
SO/18/11 13:00
Tęcza B.
-
Motor L.
SO/18/11 13:00
Mamry G.
-
Błękitni P.
- -
Zatoka B.
-
Unia S.
- -
Mamry G.
-
Granica K.
- -
Błękitni P.
-
Tęcza B.
- -
Motor L.
-
Concordia E.
- -
Pisa B.
-
Orlęta R.
- -
Rominta G.
-
MKS K.
- -
Mrągowia M.
-
Znicz B.
- -
Tęcza M.
-
Błękitni O.

Kolejki

1 kolejka
SO/12/08 13:00

Mrągowia Mrągowo

2-2

MKS Korsze

SO/12/08 15:30

Motor Lubawa

3-2

Tęcza Biskupiec

SO/12/08 16:00

Błękitni Orneta

3-1

Granica Kętrzyn

SO/12/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Znicz Biała Piska

SO/12/08 16:00

Pisa Barczewo

1-1

Zatoka Braniewo

SO/12/08 16:00

Błękitni Pasym

0-5

Mamry Giżycko

SO/12/08 17:00

Unia Susz

1-2

Concordia Elbląg

ND/13/08 17:00

Rominta Gołdap

1-0

Orlęta Reszel

2 kolejka
ŚR/16/08 17:00

Granica Kętrzyn

2-2

Mamry Giżycko

ŚR/16/08 17:00

Tęcza Biskupiec

8-0

Błękitni Pasym

ŚR/16/08 17:00

Concordia Elbląg

0-0

Motor Lubawa

ŚR/16/08 17:00

Unia Susz

2-0

Zatoka Braniewo

ŚR/16/08 17:00

Orlęta Reszel

2-3

Pisa Barczewo

ŚR/16/08 17:00

MKS Korsze

0-4

Rominta Gołdap

ŚR/16/08 17:00

Znicz Biała Piska

1-1

Mrągowia Mrągowo

ŚR/16/08 17:00

Błękitni Orneta

1-3

Tęcza Miłomłyn

3 kolejka
SO/19/08 11:00

Pisa Barczewo

2-0

MKS Korsze

SO/19/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Granica Kętrzyn

SO/19/08 16:00

Unia Susz

1-0

Orlęta Reszel

SO/19/08 16:00

Motor Lubawa

2-1

Zatoka Braniewo

SO/19/08 16:00

Błękitni Pasym

3-2

Concordia Elbląg

SO/19/08 16:00

Tęcza Biskupiec

1-3

Mamry Giżycko

ŚR/23/08 18:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Błękitni Orneta

ŚR/08/11 13:00

Rominta Gołdap

0-2

Znicz Biała Piska

4 kolejka
PT/25/08 18:00

Błękitni Pasym

3-0

Zatoka Braniewo

SO/26/08 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Pisa Barczewo

SO/26/08 16:00

Błękitni Orneta

0-4

Rominta Gołdap

SO/26/08 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Mrągowia Mrągowo

SO/26/08 17:00

Granica Kętrzyn

0-5

Tęcza Biskupiec

SO/26/08 17:00

Concordia Elbląg

1-0

Mamry Giżycko

SO/26/08 17:00

Orlęta Reszel

1-1

Motor Lubawa

ND/27/08 16:00

MKS Korsze

0-3

Unia Susz

5 kolejka
SO/02/09 11:00

Mrągowia Mrągowo

1-0

Granica Kętrzyn

SO/02/09 13:00

Rominta Gołdap

2-0

Tęcza Miłomłyn

SO/02/09 16:00

Pisa Barczewo

3-0

Błękitni Orneta

SO/02/09 16:00

Błękitni Pasym

1-0

Orlęta Reszel

SO/02/09 16:00

Tęcza Biskupiec

0-0

Concordia Elbląg

SO/02/09 17:00

Unia Susz

0-6

Znicz Biała Piska

SO/02/09 17:00

Motor Lubawa

2-4

MKS Korsze

ND/03/09 16:00

Mamry Giżycko

1-1

Zatoka Braniewo

6 kolejka
SO/09/09 11:00

Orlęta Reszel

2-2

Mamry Giżycko

SO/09/09 16:00

Tęcza Biskupiec

5-1

Zatoka Braniewo

SO/09/09 16:00

Znicz Biała Piska

2-0

Motor Lubawa

SO/09/09 16:00

Błękitni Orneta

0-1

Unia Susz

SO/09/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

0-1

Pisa Barczewo

SO/09/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

0-0

Rominta Gołdap

SO/09/09 17:00

Granica Kętrzyn

3-1

Concordia Elbląg

SO/09/09 17:00

MKS Korsze

2-4

Błękitni Pasym

7 kolejka
PT/15/09 17:00

Pisa Barczewo

0-1

Mrągowia Mrągowo

PT/15/09 17:00

Motor Lubawa

3-0

Błękitni Orneta

SO/16/09 16:00

Błękitni Pasym

1-2

Znicz Biała Piska

SO/16/09 16:00

Tęcza Biskupiec

4-3

Orlęta Reszel

SO/16/09 16:30

Unia Susz

5-0

Tęcza Miłomłyn

ND/17/09 13:00

Concordia Elbląg

3-1

Zatoka Braniewo

ND/17/09 16:00

Rominta Gołdap

3-0

Granica Kętrzyn

ND/17/09 16:00

Mamry Giżycko

1-2

MKS Korsze

8 kolejka
SO/23/09 16:00

Granica Kętrzyn

4-0

Zatoka Braniewo

SO/23/09 16:00

Orlęta Reszel

1-0

Concordia Elbląg

SO/23/09 16:00

Znicz Biała Piska

1-0

Mamry Giżycko

SO/23/09 16:00

Błękitni Orneta

0-3

Błękitni Pasym

SO/23/09 16:00

Tęcza Miłomłyn

1-1

Motor Lubawa

SO/23/09 16:00

Mrągowia Mrągowo

2-1

Unia Susz

SO/23/09 16:00

Rominta Gołdap

3-2

Pisa Barczewo

SO/23/09 16:30

MKS Korsze

0-1

Tęcza Biskupiec

9 kolejka
SO/30/09 14:00

Pisa Barczewo

2-1

Granica Kętrzyn

SO/30/09 16:00

Unia Susz

2-0

Rominta Gołdap

SO/30/09 16:00

Motor Lubawa

0-0

Mrągowia Mrągowo

SO/30/09 16:00

Błękitni Pasym

1-3

Tęcza Miłomłyn

SO/30/09 16:00

Mamry Giżycko

3-0

Błękitni Orneta

SO/30/09 16:00

Tęcza Biskupiec

1-1

Znicz Biała Piska

SO/30/09 16:00

Concordia Elbląg

3-2

MKS Korsze

SO/30/09 16:00

Zatoka Braniewo

2-0

Orlęta Reszel

10 kolejka
SO/07/10 15:30

Błękitni Orneta

0-6

Tęcza Biskupiec

SO/07/10 15:30

Pisa Barczewo

0-2

Unia Susz

SO/07/10 16:00

Granica Kętrzyn

3-0
(wo)

Orlęta Reszel

SO/07/10 16:00

MKS Korsze

3-0

Zatoka Braniewo

SO/07/10 16:00

Znicz Biała Piska

3-1

Concordia Elbląg

SO/07/10 16:00

Tęcza Miłomłyn

3-0

Mamry Giżycko

SO/07/10 16:00

Mrągowia Mrągowo

3-2

Błękitni Pasym

ND/08/10 13:00

Rominta Gołdap

1-0

Motor Lubawa

11 kolejka
SO/14/10 15:00

Motor Lubawa

7-0

Pisa Barczewo

SO/14/10 15:30

Błękitni Pasym

3-6

Rominta Gołdap

SO/14/10 15:30

Mamry Giżycko

2-2

Mrągowia Mrągowo

SO/14/10 15:30

Tęcza Biskupiec

3-0

Tęcza Miłomłyn

SO/14/10 15:30

Zatoka Braniewo

0-3

Znicz Biała Piska

SO/14/10 15:30

Orlęta Reszel

2-0

MKS Korsze

ND/15/10 13:00

Concordia Elbląg

1-0

Błękitni Orneta

ND/15/10 15:00

Unia Susz

5-0

Granica Kętrzyn

12 kolejka
SO/21/10 15:00

Granica Kętrzyn

0-1

MKS Korsze

SO/21/10 15:00

Znicz Biała Piska

3-0

Orlęta Reszel

SO/21/10 15:00

Błękitni Orneta

1-2

Zatoka Braniewo

SO/21/10 15:00

Tęcza Miłomłyn

0-2

Concordia Elbląg

SO/21/10 15:00

Mrągowia Mrągowo

0-1

Tęcza Biskupiec

SO/21/10 15:00

Pisa Barczewo

2-2

Błękitni Pasym

ND/22/10 13:00

Rominta Gołdap

2-1

Mamry Giżycko

ND/22/10 15:00

Unia Susz

0-1

Motor Lubawa

13 kolejka
SO/28/10 14:00

Mamry Giżycko

4-0

Pisa Barczewo

SO/28/10 14:00

Concordia Elbląg

1-0

Mrągowia Mrągowo

SO/28/10 15:00

Motor Lubawa

5-1

Granica Kętrzyn

SO/28/10 15:00

Błękitni Pasym

2-5

Unia Susz

SO/28/10 15:00

Tęcza Biskupiec

2-2

Rominta Gołdap

SO/28/10 15:00

Zatoka Braniewo

2-2

Tęcza Miłomłyn

SO/28/10 15:00

Orlęta Reszel

3-0

Błękitni Orneta

SO/28/10 15:00

MKS Korsze

2-7

Znicz Biała Piska

14 kolejka
SO/04/11 13:30

Błękitni Orneta

1-5

MKS Korsze

SO/04/11 13:30

Mrągowia Mrągowo

2-2

Zatoka Braniewo

SO/04/11 13:30

Rominta Gołdap

1-0

Concordia Elbląg

SO/04/11 13:30

Motor Lubawa

2-1

Błękitni Pasym

SO/04/11 17:00

Tęcza Miłomłyn

1-0

Orlęta Reszel

ND/05/11 13:00

Unia Susz

1-1

Mamry Giżycko

ND/05/11 13:30

Granica Kętrzyn

1-8

Znicz Biała Piska

SO/18/11 13:00

Pisa Barczewo

1-2

Tęcza Biskupiec

15 kolejka
SO/11/11 13:00

Concordia Elbląg

1-1

Pisa Barczewo

SO/11/11 13:30

Błękitni Pasym

0-1

Granica Kętrzyn

SO/11/11 13:30

Tęcza Biskupiec

3-2

Unia Susz

SO/11/11 13:30

Zatoka Braniewo

4-2

Rominta Gołdap

SO/11/11 13:30

MKS Korsze

2-1

Tęcza Miłomłyn

SO/11/11 13:30

Znicz Biała Piska

7-0

Błękitni Orneta

ND/12/11 13:00

Motor Lubawa

0-1

Mamry Giżycko

ND/12/11 13:30

Orlęta Reszel

1-1

Mrągowia Mrągowo

16 kolejka
SO/18/11 13:00

Granica Kętrzyn

-
Odwołany

Błękitni Orneta

SO/18/11 13:00

Znicz Biała Piska

-
Odwołany

Tęcza Miłomłyn

SO/18/11 13:00

MKS Korsze

-
Odwołany

Mrągowia Mrągowo

SO/18/11 13:00

Orlęta Reszel

-
Odwołany

Rominta Gołdap

SO/18/11 13:00

Zatoka Braniewo

-
Odwołany

Pisa Barczewo

SO/18/11 13:00

Concordia Elbląg

-
Odwołany

Unia Susz

SO/18/11 13:00

Tęcza Biskupiec

-
Odwołany

Motor Lubawa

SO/18/11 13:00

Mamry Giżycko

-
Odwołany

Błękitni Pasym

17 kolejka
- -

Zatoka Braniewo

-

Unia Susz

- -

Mamry Giżycko

-

Granica Kętrzyn

- -

Błękitni Pasym

-

Tęcza Biskupiec

- -

Motor Lubawa

-

Concordia Elbląg

- -

Pisa Barczewo

-

Orlęta Reszel

- -

Rominta Gołdap

-

MKS Korsze

- -

Mrągowia Mrągowo

-

Znicz Biała Piska

- -

Tęcza Miłomłyn

-

Błękitni Orneta

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  telefon / fax +48 55 235 40 99
e-mail: a.concordia@wp.pl
Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
tel. kom. 507 068 507

Biuro klubu otwarte
pon 13- 17, wt 11-13, śr 11 - 17, czw 11-17, pt 11-13

do góry strony