Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Sokół Ostróda81917-96-1-13-1-03-0-1
    2Świt Nowy Dwór M.81713-85-2-12-1-03-1-1
    3Legia II Warszawa71615-55-1-12-1-13-0-0
    4Sokół Aleksandrów Ł.81518-124-3-12-0-12-3-0
    5Unia Skierniewice81315-144-1-32-0-22-1-1
    6Huragan Morąg81213-103-3-22-2-11-1-1
    7Concordia Elbląg8128-103-3-23-2-00-1-2
    8Pelikan Łowicz81118-123-2-30-2-13-0-2
    9Polonia Warszawa8119-123-2-32-1-21-1-1
    10Znicz Biała Piska81011-112-4-21-4-01-0-2
    11Broń Radom7109-103-1-31-0-12-1-2
    12Lechia Tomaszów Mazow.797-62-3-21-1-01-2-2
    13Ursus Warszawa898-102-3-31-2-21-1-1
    14Olimpia Zambrów7813-122-2-32-0-20-2-1
    15Ruch Wysokie Mazow.8712-131-4-30-1-21-3-1
    16RKS Radomsko8711-142-1-52-0-30-1-2
    17Pogoń Grodzisk Mazow.839-211-0-70-0-41-0-3
    18KS Wasilków833-201-0-70-0-41-0-3

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/03/08 15:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Szymański 60
    1-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 1, Bociek 90 (k)
    SO/03/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Jabłoński 24, Szerszeń 63, Muszyński 90
    3-1

    Broń Radom

    Czarnota 20
    SO/03/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 80
    1-2

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 87, Maciejewski 90
    SO/03/08 17:00

    KS Wasilków

    0-4

    Pelikan Łowicz

    Szczepański 53, Piekarski 58 (k), 68 (k), Wawrzyński 77
    SO/03/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 39 (k)
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 82
    SO/03/08 17:00

    RKS Radomsko

    0-1

    Legia II Warszawa

    Grudziński 89
    SO/03/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/03/08 18:00

    Huragan Morąg

    Łysiak 25, 48, 53, Modrzewski 90
    4-2

    Sokół Ostróda

    Hirsz 18, 33
    SO/03/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Pieczara 48, 62, 73, Zych 83
    4-3

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 5, Przezak 54, Bujalski 86
    2 kolejka
    SO/10/08 17:00

    Unia Skierniewice

    Parobczyk 21 (k), 64 (k), Gutkowski 39
    3-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Pasko 3, Brokowski 81 (k)
    SO/10/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Cupriak 62, Maćczak 75 (k), 82
    3-1

    Znicz Biała Piska

    Romachów 90
    SO/10/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Pawłowski 53, Szawara 70 (k)
    2-1

    KS Wasilków

    Ostaszewski 26
    SO/10/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 25, Wojtczak 30 (k), Klepczyński 80
    3-0

    Huragan Morąg

    SO/10/08 17:00

    Broń Radom

    0-2

    Legia II Warszawa

    Niezgoda 28, Waniek 52
    SO/10/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 52, Hirsz 66
    2-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/10/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-0

    Ursus Warszawa

    SO/10/08 19:35

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 10, Kołaczek 12 (s), Cuch 21, Maciejewski 32 (k), Drwęcki 76
    5-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 55, 79, Szymański 57
    ND/11/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 49
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Grzybowski 24
    3 kolejka
    ŚR/14/08 16:00

    Ursus Warszawa

    0-0

    Unia Skierniewice

    ŚR/14/08 17:00

    KS Wasilków

    0-2

    Sokół Ostróda

    Chwastek 14, Kubicki 49
    ŚR/14/08 17:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 18, Głowicki 21, 31, Zalewski 58
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lisiecki 5
    ŚR/14/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Furman 89 (k)
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Drwęcki 72
    ŚR/14/08 17:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Wierzbowski 46, Babul 69
    2-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 58, 81
    ŚR/14/08 17:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-5

    Pelikan Łowicz

    Kowalczyk 3, Żółtowski 40, Warchoł 60, 88, 90
    ŚR/14/08 18:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 87
    1-1

    Broń Radom

    Czarnecki 37
    ŚR/14/08 18:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Kania 56, Marcioch 67, Snopczyński 82, Lewiński 88
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 55
    ŚR/21/08 18:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 20 (k), 71 (k), Cielemęcki 59
    3-0

    Polonia Warszawa

    4 kolejka
    SO/17/08 15:00

    Unia Skierniewice

    Bojańczyk 42, Wrzesiński 61
    2-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 14, Bociek 22, Stolarczyk 90
    SO/17/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 33, Skowroński 79 (k)
    2-3

    Legia II Warszawa

    Cichocki 54, Wełniak 84, 89
    SO/17/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Tomczuk 24, Pawłowski 31
    2-0

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/17/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Rynkowski 53, Wicki 73, 85, Okuniewicz 81
    4-1

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 41
    SO/17/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-2

    Huragan Morąg

    Kołosow 75, 90
    ND/18/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Kieplin 25, Piekarski 84
    2-4

    Znicz Biała Piska

    Famulak 37, Kosiński 41, Kossyk 90, Giełażyn 90
    ND/18/08 16:00

    Broń Radom

    Sternicki 80, Śliwiński 90
    2-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 90
    ND/18/08 17:00

    RKS Radomsko

    Baraniak 28, 78, Wojtczak 45, 71, Rozwandowicz 90
    5-0

    KS Wasilków

    ND/18/08 18:00

    Świt Nowy Dwór M.

    0-0

    Ruch Wysokie Mazow.

    5 kolejka
    SO/24/08 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 34
    1-2

    Sokół Ostróda

    Okuniewicz 7, Kubicki 42
    SO/24/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Bortniczuk 28, Jackiewicz 37, Janicki 60 (s), Paczkowski 67
    4-1

    RKS Radomsko

    Wojtczak 84 (k)
    SO/24/08 17:00

    Huragan Morąg

    Burzyński 11, Ressel 32, Mętlicki 73
    3-0

    Ursus Warszawa

    SO/24/08 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-0

    Polonia Warszawa

    SO/24/08 17:00

    KS Wasilków

    0-1

    Broń Radom

    Śliwiński 66
    SO/24/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    Concordia Elbląg

    SO/24/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Gieraga 12, Zagórski 61
    2-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Maciejewski 26, 90, Waśniowski 90
    ND/25/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Wełniak 6
    1-2

    Unia Skierniewice

    Pieńkowski 25, 57
    ND/25/08 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Stankiewicz 21, Hryszko 49, Brokowski 58 (k)
    3-4

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 10, 34 (k), 89, Wyszogrodzki 43
    6 kolejka
    PT/30/08 17:00

    Unia Skierniewice

    0-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Kwiatkowski 66
    SO/31/08 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 43
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Snopczyński 82, 85
    SO/31/08 17:00

    Concordia Elbląg

    Maciążek 90
    1-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Radaszkiewicz 67
    SO/31/08 18:00

    Sokół Ostróda

    Ziółkowski 72, Żwir 78
    2-1

    Znicz Biała Piska

    Leszczyński 55 (s)
    SO/31/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Wiśniewski 53
    1-2

    KS Wasilków

    Babiński 18 (s), 27 (s)
    ND/01/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 20
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 82
    ND/01/09 12:00

    Legia II Warszawa

    Cichocki 72
    1-1

    Huragan Morąg

    Kołosow 46
    ND/01/09 17:00

    RKS Radomsko

    Wrzesień 62
    1-3

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 50, Szymański 78, Łabęda 90
    ŚR/23/10 18:00

    Broń Radom

    -

    Olimpia Zambrów

    7 kolejka
    CZ/05/09 13:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 19, 79, Matuszewski 23, Bociek 77
    4-1

    Concordia Elbląg

    Lenart 87
    PT/06/09 17:00

    Huragan Morąg

    Kołosow 66, 74 (k)
    2-3

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 18, Łojszczyk 65, Pieńkowski 71
    SO/07/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-2

    Broń Radom

    Czarnota 33, Śliwiński 67
    SO/07/09 16:00

    KS Wasilków

    0-1

    Ursus Warszawa

    Dziełak 50
    SO/07/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Paczkowski 15
    1-2

    Polonia Warszawa

    Kobiera 55, Pieczara 82
    SO/07/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    0-0

    RKS Radomsko

    ND/08/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Matus 22
    1-2

    Sokół Ostróda

    Tomkiewicz 13, Stryjewski 45
    ND/08/09 17:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 90
    1-0

    Pelikan Łowicz

    ŚR/23/10 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Legia II Warszawa

    8 kolejka
    PT/13/09 19:00

    Polonia Warszawa

    Wasilewski 7, Pieczara 90
    2-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Strzałkowski 53
    SO/14/09 14:00

    Unia Skierniewice

    Wrzesiński 6, Parobczyk 83 (k)
    2-1

    Pelikan Łowicz

    Warchoł 73
    SO/14/09 16:00

    RKS Radomsko

    0-2

    Ruch Wysokie Mazow.

    Babul 32, 41
    SO/14/09 16:00

    Znicz Biała Piska

    Gondek 13, Giełażyn 58, Fiedorowicz 64
    3-2

    Broń Radom

    Czarnecki 8, Jedynak 49
    SO/14/09 16:00

    Ursus Warszawa

    Szerszeń 27
    1-1

    Olimpia Zambrów

    Głowicki 34
    SO/14/09 16:00

    Legia II Warszawa

    Rosołek 14, 31, Praszelik 43, Konik 90
    4-0

    KS Wasilków

    SO/14/09 16:00

    Huragan Morąg

    0-0

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/14/09 16:30

    Concordia Elbląg

    Duda 20 (k)
    1-0

    Świt Nowy Dwór M.

    SO/14/09 18:00

    Sokół Ostróda

    Kubicki 30
    1-1

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Maćczak 76 (k)
    9 kolejka
    PT/20/09 19:30

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Sokół Ostróda

    SO/21/09 14:00

    Znicz Biała Piska

    -

    Polonia Warszawa

    SO/21/09 15:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Ursus Warszawa

    SO/21/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    -

    Legia II Warszawa

    SO/21/09 16:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    RKS Radomsko

    ND/22/09 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Unia Skierniewice

    ND/22/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    -

    Concordia Elbląg

    ND/22/09 15:00

    KS Wasilków

    -

    Huragan Morąg

    ND/22/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Broń Radom

    10 kolejka
    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Broń Radom

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Polonia Warszawa

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    KS Wasilków

    SO/28/09 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Concordia Elbląg

    11 kolejka
    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Polonia Warszawa

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Broń Radom

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Sokół Ostróda

    ND/06/10 00:00

    KS Wasilków

    -

    Unia Skierniewice

    12 kolejka
    - -

    RKS Radomsko

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Broń Radom

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Polonia Warszawa

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    KS Wasilków

    -

    Olimpia Zambrów

    SO/12/10 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Sokół Ostróda

    13 kolejka
    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    KS Wasilków

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Polonia Warszawa

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Broń Radom

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    RKS Radomsko

    SO/19/10 00:00

    Olimpia Zambrów

    -

    Unia Skierniewice

    14 kolejka
    - -

    Broń Radom

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Polonia Warszawa

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    KS Wasilków

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/26/10 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Ursus Warszawa

    15 kolejka
    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    KS Wasilków

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Polonia Warszawa

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Broń Radom

    SO/02/11 00:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Unia Skierniewice

    16 kolejka
    - -

    Polonia Warszawa

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Sokół Ostróda

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    KS Wasilków

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Znicz Biała Piska

    SO/09/11 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Broń Radom

    17 kolejka
    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    KS Wasilków

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Polonia Warszawa

    SO/16/11 00:00

    Znicz Biała Piska

    -

    Ursus Warszawa

    18 kolejka
    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Polonia Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Ostróda

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    KS Wasilków

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Znicz Biała Piska

    ND/24/11 00:00

    Legia II Warszawa

    -

    RKS Radomsko

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony