Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - 4 LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKA

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Concordia Elbląg174968-716-1-08-1-08-0-0
    2GKS Wikielec173645-1711-3-36-1-25-2-1
    3Motor Lubawa163525-1111-2-37-0-14-2-2
    4Jeziorak Iława173347-3011-0-66-0-35-0-3
    5Mrągowia Mrągowo163237-1210-2-47-2-13-0-3
    6Mamry Giżycko173233-2210-2-54-2-26-0-3
    7Tęcza Biskupiec172944-229-2-66-1-33-1-3
    8MKS Korsze162733-238-3-54-2-34-1-2
    9Granica Kętrzyn172429-277-3-76-0-21-3-5
    10Zatoka Braniewo172334-247-2-86-1-11-1-7
    11Olimpia II Elbląg171820-415-3-94-1-51-2-4
    12Czarni Olecko171522-423-6-83-3-40-3-4
    13Rominta Gołdap171115-523-2-122-1-51-1-7
    14Unia Susz17817-552-2-132-2-40-0-9
    15Tęcza Miłomłyn17615-572-0-151-0-81-0-7
    16Drwęca Nowe Miasto Lub.16614-561-3-120-1-01-2-12

    Kolejki

    POPRZEDNIA: KOLEJKA 17 (so. 2018.11.24 - nd. 2018.11.25 - so. 2019.03.23 - śr. 2019.05.08)
    2018-11-24 13:00GKS Mamry Giżycko3 : 2MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-11-24 13:00BKS Tęcza Biskupiec1 : 3GKS LZS WikielecStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-11-24 13:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 5MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-11-24 13:00MLKS Czarni Olecko1 : 1KKS Granica KętrzynBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-11-25 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 7MMKS Concordia ElblągSkrzydlata 1a, Elbląg
    2018-11-25 13:00ITS Jeziorak Iława4 : 1KS Unia SuszStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-03-23 15:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MLKS Motor LubawaBetoniarska 8a, Kurzętnik
    2019-05-08 18:00MKS Korsze - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 18 (so. 2019.03.30)
    2019-03-30 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MMKS Concordia ElblągBetoniarska 8a, Kurzętnik
    2019-03-30 16:00MLKS Motor Lubawa - : - MLKS Czarni OleckoStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-03-30 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - LKS Tęcza MiłomłynBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-03-30 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS KorszeStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-03-30 16:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2019-03-30 16:00KS Unia Susz - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-03-30 16:00GKS LZS Wikielec - : - GKS Mamry GiżyckoStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2019-03-30 16:00MKS Rominta Gołdap - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    Kolejka 1 (śr. 2018.08.08 - so. 2018.08.11 - nd. 2018.08.12)
    2018-08-08 17:00MMKS Concordia Elbląg2 : 0MLKS Motor LubawaStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-08-11 15:00KS Unia Susz1 : 4MKS KorszeStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-08-11 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 4MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-08-11 16:00BKS Tęcza Biskupiec6 : 0MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-08-11 17:00KKS Granica Kętrzyn5 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-08-11 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 1MKS Zatoka BraniewoBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-08-11 17:00ITS Jeziorak Iława1 : 7GKS LZS WikielecStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-08-12 16:00GKS Mamry Giżycko3 : 3ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    Kolejka 2 (śr. 2018.08.15)
    2018-08-15 11:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 0MKS KorszeStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-08-15 15:00MLKS Motor Lubawa3 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-08-15 17:00MMKS Concordia Elbląg5 : 0ZKS Olimpia II ElblągStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-08-15 17:00MKS Rominta Gołdap2 : 1GKS Mamry GiżyckoStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-08-15 17:00GKS LZS Wikielec3 : 0BKS Tęcza BiskupiecStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-08-15 17:00KS Unia Susz0 : 3ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-08-15 17:00MKS Zatoka Braniewo5 : 2LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-08-15 17:00KKS Granica Kętrzyn4 : 1MLKS Czarni OleckoBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    Kolejka 3 (so. 2018.08.18 - nd. 2018.08.19)
    2018-08-18 15:00MKS Korsze4 : 2MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-08-18 16:00MMKS Concordia Elbląg7 : 0KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-08-18 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 3KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-08-18 16:00GKS Mamry Giżycko1 : 1GKS LZS WikielecStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-08-18 17:00MLKS Czarni Olecko0 : 2MLKS Motor LubawaBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-08-19 16:00ITS Jeziorak Iława3 : 1MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-08-19 16:00BKS Tęcza Biskupiec3 : 0KS Unia SuszStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-08-19 16:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 1MKS Rominta GołdapSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    Kolejka 4 (pt. 2018.08.24 - so. 2018.08.25 - nd. 2018.08.26)
    2018-08-24 18:00GKS LZS Wikielec0 : 0ZKS Olimpia II ElblągStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-08-25 16:00MMKS Concordia Elbląg4 : 0MKS Rominta GołdapStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-08-25 16:00MKS Mrągowia Mrągowo2 : 1BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-08-25 17:00KS Unia Susz0 : 1GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-08-25 17:00MKS Zatoka Braniewo3 : 2ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-08-25 17:00KKS Granica Kętrzyn0 : 2MKS KorszeBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-08-25 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-08-26 13:00MLKS Motor Lubawa1 : 0LKS Tęcza MiłomłynStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    Kolejka 5 (so. 2018.09.01)
    2018-09-01 13:00MKS Korsze4 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-09-01 16:00MMKS Concordia Elbląg2 : 2GKS LZS WikielecStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-09-01 16:00MKS Mrągowia Mrągowo4 : 0ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-09-01 16:00MKS Zatoka Braniewo1 : 2GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-09-01 17:00KS Unia Susz3 : 3MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-09-01 17:00KKS Granica Kętrzyn2 : 1BKS Tęcza BiskupiecBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-09-01 17:00MLKS Motor Lubawa2 : 1ITS Jeziorak IławaStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-09-01 17:00MLKS Czarni Olecko1 : 3LKS Tęcza MiłomłynBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    Kolejka 6 (pt. 2018.09.07 - so. 2018.09.08 - nd. 2018.09.09)
    2018-09-07 17:00MKS Mrągowia Mrągowo0 : 2GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-09-08 16:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 0KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-09-08 16:00BKS Tęcza Biskupiec3 : 0MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-09-08 17:00MLKS Czarni Olecko0 : 7MMKS Concordia ElblągBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-09-08 17:00MKS Korsze1 : 1MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-09-08 17:00ITS Jeziorak Iława4 : 1KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-09-08 17:00MKS Rominta Gołdap0 : 3GKS LZS WikielecStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-09-09 16:00ZKS Olimpia II Elbląg3 : 1KS Unia SuszSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    Kolejka 7 (so. 2018.09.15 - nd. 2018.09.16)
    2018-09-15 16:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 4MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-09-15 16:00MKS Korsze0 : 0MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-09-15 16:00BKS Tęcza Biskupiec1 : 2MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-09-15 16:00GKS Mamry Giżycko2 : 1KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-09-15 16:00GKS LZS Wikielec4 : 1KS Unia SuszStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-09-15 16:30MKS Rominta Gołdap0 : 5MKS Mrągowia MrągowoStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-09-16 15:00ITS Jeziorak Iława5 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-09-16 16:00ZKS Olimpia II Elbląg1 : 0MKS Zatoka BraniewoSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    Kolejka 8 (so. 2018.09.22)
    2018-09-22 16:00MMKS Concordia Elbląg7 : 0KS Unia SuszStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-09-22 16:00MKS Mrągowia Mrągowo3 : 1GKS LZS WikielecStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-09-22 16:00MKS Zatoka Braniewo6 : 0MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-09-22 16:00MLKS Motor Lubawa1 : 0GKS Mamry GiżyckoStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-09-22 16:00BKS Tęcza Biskupiec7 : 0KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-09-22 16:00MLKS Czarni Olecko3 : 2ITS Jeziorak IławaBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-09-22 16:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 4MKS KorszeStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-09-22 16:30KKS Granica Kętrzyn3 : 0ZKS Olimpia II ElblągBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    Kolejka 9 (so. 2018.09.29 - nd. 2018.09.30)
    2018-09-29 13:00BKS Tęcza Biskupiec7 : 0MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-09-29 14:30MKS Korsze0 : 2MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-09-29 16:00ITS Jeziorak Iława3 : 1LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-09-29 16:00GKS Mamry Giżycko7 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-09-29 16:00MKS Rominta Gołdap1 : 1KKS Granica KętrzynStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-09-29 16:00KS Unia Susz0 : 6MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-09-29 18:30GKS LZS Wikielec2 : 0MKS Zatoka BraniewoStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-09-30 16:00ZKS Olimpia II Elbląg1 : 2MLKS Motor LubawaSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    Kolejka 10 (so. 2018.10.06 - nd. 2018.10.07)
    2018-10-06 12:00MLKS Czarni Olecko1 : 2GKS Mamry GiżyckoBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-10-06 15:30MKS Zatoka Braniewo2 : 0KS Unia SuszStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-10-06 15:30MLKS Motor Lubawa4 : 0MKS Rominta GołdapStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-10-06 16:00MMKS Concordia Elbląg1 : 0MKS Mrągowia MrągowoStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-10-06 16:00KKS Granica Kętrzyn0 : 2GKS LZS WikielecBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-10-06 16:00LKS Tęcza Miłomłyn3 : 4BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-10-06 16:00MKS Korsze1 : 2ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-10-07 15:00ZKS Olimpia II Elbląg2 : 1KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    Kolejka 11 (so. 2018.10.13)
    2018-10-13 15:30ITS Jeziorak Iława0 : 5MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-10-13 15:30BKS Tęcza Biskupiec4 : 4MKS KorszeStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-10-13 15:30GKS Mamry Giżycko4 : 0LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-10-13 15:30ZKS Olimpia II Elbląg4 : 2MLKS Czarni OleckoSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    2018-10-13 15:30MKS Rominta Gołdap0 : 2KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-10-13 15:30GKS LZS Wikielec0 : 1MLKS Motor LubawaStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-10-13 15:30KS Unia Susz1 : 0KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-10-13 15:30MKS Mrągowia Mrągowo1 : 0MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    Kolejka 12 (so. 2018.10.20)
    2018-10-20 15:00MMKS Concordia Elbląg3 : 2MKS Zatoka BraniewoStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-10-20 15:00KKS Granica Kętrzyn3 : 1MKS Mrągowia MrągowoBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-10-20 15:00MLKS Motor Lubawa3 : 1KS Unia SuszStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-10-20 15:00GKS LZS Wikielec3 : 2KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-10-20 15:00MLKS Czarni Olecko3 : 0MKS Rominta GołdapBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-10-20 15:00LKS Tęcza Miłomłyn1 : 4ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-10-20 15:00MKS Korsze0 : 1GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-10-20 15:00ITS Jeziorak Iława0 : 1BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    Kolejka 13 (so. 2018.10.27 - nd. 2018.10.28)
    2018-10-27 15:00BKS Tęcza Biskupiec1 : 3MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-10-27 15:00GKS Mamry Giżycko0 : 3ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-10-27 15:00MKS Rominta Gołdap3 : 1LKS Tęcza MiłomłynStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-10-27 15:00GKS LZS Wikielec6 : 0MLKS Czarni OleckoStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-10-27 15:00KS Unia Susz2 : 2KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-10-27 15:00MKS Mrągowia Mrągowo0 : 0MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-10-27 15:00MKS Zatoka Braniewo2 : 0KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-10-28 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 1MKS KorszeBoisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 14 (so. 2018.11.03)
    2018-11-03 13:00ITS Jeziorak Iława6 : 1ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2018-11-03 13:30MMKS Concordia Elbląg6 : 2KKS Granica KętrzynStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2018-11-03 13:30MLKS Motor Lubawa2 : 0MKS Zatoka BraniewoStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-11-03 13:30MKS Mrągowia Mrągowo4 : 0KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-11-03 13:30MLKS Czarni Olecko6 : 0KS Unia SuszBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-11-03 13:30LKS Tęcza Miłomłyn1 : 4GKS LZS WikielecStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-11-03 13:30MKS Korsze5 : 1MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-11-03 13:30BKS Tęcza Biskupiec3 : 0GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    Kolejka 15 (pt. 2018.11.09 - so. 2018.11.10 - nd. 2018.11.11)
    2018-11-09 18:00GKS LZS Wikielec4 : 0MKS KorszeStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-11-10 13:30GKS Mamry Giżycko0 : 2MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-11-10 13:30MKS Rominta Gołdap2 : 4ITS Jeziorak IławaStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-11-10 13:30KS Unia Susz5 : 1LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2018-11-10 13:30MKS Mrągowia Mrągowo1 : 1MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-11-10 13:30MKS Zatoka Braniewo4 : 0KS Drwęca Nowe Miasto LubawskieStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-11-10 13:30KKS Granica Kętrzyn2 : 1MLKS Motor LubawaBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2018-11-11 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 0BKS Tęcza BiskupiecSkrzydlata 1a, Elbląg
    Kolejka 16 (so. 2018.11.17 - nd. 2018.11.18)
    2018-11-17 13:00MLKS Motor Lubawa0 : 1MMKS Concordia ElblągStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2018-11-17 13:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1 : 1KKS Granica Kętrzynul. Betoniarska 8, Kurzętnik
    2018-11-17 13:00MKS Zatoka Braniewo1 : 1MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2018-11-17 13:00MKS Mrągowia Mrągowo3 : 0LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2018-11-17 13:00MKS Korsze3 : 1KS Unia SuszStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2018-11-17 13:00MKS Rominta Gołdap0 : 1BKS Tęcza BiskupiecStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2018-11-17 17:00GKS LZS Wikielec0 : 4ITS Jeziorak IławaStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2018-11-18 13:00ZKS Olimpia II Elbląg1 : 4GKS Mamry GiżyckoSkrzydlata 1a, Elbląg
    Kolejka 17 (so. 2018.11.24 - nd. 2018.11.25 - so. 2019.03.23 - śr. 2019.05.08)
    2018-11-24 13:00GKS Mamry Giżycko3 : 2MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2018-11-24 13:00BKS Tęcza Biskupiec1 : 3GKS LZS WikielecStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2018-11-24 13:00LKS Tęcza Miłomłyn0 : 5MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2018-11-24 13:00MLKS Czarni Olecko1 : 1KKS Granica KętrzynBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2018-11-25 13:00ZKS Olimpia II Elbląg0 : 7MMKS Concordia ElblągSkrzydlata 1a, Elbląg
    2018-11-25 13:00ITS Jeziorak Iława4 : 1KS Unia SuszStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-03-23 15:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MLKS Motor LubawaBetoniarska 8a, Kurzętnik
    2019-05-08 18:00MKS Korsze - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    Kolejka 18 (so. 2019.03.30)
    2019-03-30 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MMKS Concordia ElblągBetoniarska 8a, Kurzętnik
    2019-03-30 16:00MLKS Motor Lubawa - : - MLKS Czarni OleckoStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-03-30 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - LKS Tęcza MiłomłynBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-03-30 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS KorszeStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-03-30 16:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2019-03-30 16:00KS Unia Susz - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-03-30 16:00GKS LZS Wikielec - : - GKS Mamry GiżyckoStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2019-03-30 16:00MKS Rominta Gołdap - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    Kolejka 19 (so. 2019.04.06 - nd. 2019.04.07)
    2019-04-06 16:00MKS Rominta Gołdap - : - MMKS Concordia ElblągStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-04-06 16:00GKS Mamry Giżycko - : - KS Unia SuszStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-04-06 16:00BKS Tęcza Biskupiec - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2019-04-06 16:00ITS Jeziorak Iława - : - MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-04-06 16:00MKS Korsze - : - KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2019-04-06 16:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2019-04-06 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MLKS Czarni OleckoStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-04-07 14:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - GKS LZS WikielecBoisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 20 (so. 2019.04.13 - nd. 2019.04.14)
    2019-04-13 16:00MKS Rominta Gołdap - : - KS Unia SuszStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-04-13 16:00GKS Mamry Giżycko - : - MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-04-13 16:00BKS Tęcza Biskupiec - : - KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2019-04-13 16:00ITS Jeziorak Iława - : - MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-04-13 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS KorszeStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-04-13 16:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2019-04-14 14:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - MKS Mrągowia MrągowoBoisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    2019-04-14 17:00GKS LZS Wikielec - : - MMKS Concordia ElblągStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    Kolejka 21 (so. 2019.04.20)
    2019-04-20 11:00GKS Mamry Giżycko - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-04-20 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - MLKS Czarni OleckoStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-04-20 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - LKS Tęcza MiłomłynStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-04-20 16:00MLKS Motor Lubawa - : - MKS KorszeStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-04-20 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - ITS Jeziorak IławaBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-04-20 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-04-20 17:00KS Unia Susz - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-04-20 17:00GKS LZS Wikielec - : - MKS Rominta GołdapStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    Kolejka 22 (so. 2019.04.27 - nd. 2019.04.28)
    2019-04-27 15:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2019-04-27 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - LKS Tęcza MiłomłynStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-04-27 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - ITS Jeziorak IławaStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-04-27 16:00MLKS Motor Lubawa - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-04-27 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - GKS Mamry GiżyckoBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-04-27 17:00MLKS Czarni Olecko - : - MKS KorszeBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2019-04-27 17:00KS Unia Susz - : - GKS LZS WikielecStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-04-28 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 23 (śr. 2019.05.01 - pt. 2019.05.03 - so. 2019.05.04 - nd. 2019.05.05)
    2019-05-01 13:00GKS LZS Wikielec - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2019-05-03 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-05-04 16:00GKS Mamry Giżycko - : - MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-05-04 17:00KS Unia Susz - : - MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-05-04 17:00MKS Rominta Gołdap - : - MKS Zatoka BraniewoStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-05-04 17:00ITS Jeziorak Iława - : - MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-05-04 17:00MKS Korsze - : - LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2019-05-05 14:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - KKS Granica KętrzynBoisko piłkarskie główne (Elbląg, Stanisława Moniuszki 29)Elbląg, Stanisława Moniuszki 29
    Kolejka 24 (so. 2019.05.11 - nd. 2019.05.12)
    2019-05-11 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - MKS KorszeStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-05-11 16:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2019-05-11 16:00MLKS Motor Lubawa - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-05-11 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - GKS LZS WikielecStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-05-11 16:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - KS Unia SuszStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2019-05-11 17:00MLKS Czarni Olecko - : - BKS Tęcza BiskupiecBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2019-05-12 15:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - GKS Mamry GiżyckoStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-05-12 17:00KKS Granica Kętrzyn - : - MKS Rominta GołdapBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    Kolejka 25 (so. 2019.05.18)
    2019-05-18 13:00MKS Mrągowia Mrągowo - : - MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    2019-05-18 15:30GKS LZS Wikielec - : - KKS Granica KętrzynStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2019-05-18 16:00MKS Rominta Gołdap - : - MLKS Motor LubawaStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-05-18 16:00GKS Mamry Giżycko - : - MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-05-18 16:00BKS Tęcza Biskupiec - : - LKS Tęcza MiłomłynStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2019-05-18 17:00KS Unia Susz - : - MKS Zatoka BraniewoStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-05-18 17:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-05-18 17:00ITS Jeziorak Iława - : - MKS KorszeStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    Kolejka 26 (so. 2019.05.25)
    2019-05-25 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - ITS Jeziorak IławaStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-05-25 16:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2019-05-25 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS Rominta GołdapStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-05-25 16:00MLKS Motor Lubawa - : - GKS LZS WikielecStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-05-25 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - KS Unia SuszBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-05-25 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-05-25 17:00MKS Korsze - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2019-05-25 17:00MLKS Czarni Olecko - : - ZKS Olimpia II ElblągBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    Kolejka 27 (śr. 2019.05.29)
    2019-05-29 17:00MKS Zatoka Braniewo - : - MMKS Concordia ElblągStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-05-29 17:00KS Unia Susz - : - MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-05-29 17:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - GKS LZS WikielecStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-05-29 17:00MKS Rominta Gołdap - : - MLKS Czarni OleckoStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-05-29 17:00GKS Mamry Giżycko - : - MKS KorszeStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-05-29 17:00BKS Tęcza Biskupiec - : - ITS Jeziorak IławaStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2019-05-29 18:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - LKS Tęcza MiłomłynSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    2019-05-29 18:30MKS Mrągowia Mrągowo - : - KKS Granica KętrzynStadion Miejski (Mrągowo, Mrongowiusza 1)Mrągowo, Mrongowiusza 1
    Kolejka 28 (so. 2019.06.01 - nd. 2019.06.02)
    2019-06-01 16:00MMKS Concordia Elbląg - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-06-01 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - KS Unia SuszStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-06-01 16:00MLKS Motor Lubawa - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-06-01 16:00KKS Granica Kętrzyn - : - MKS Zatoka BraniewoBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    2019-06-01 17:00ITS Jeziorak Iława - : - GKS Mamry GiżyckoStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-06-01 17:00MKS Korsze - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2019-06-01 17:00MLKS Czarni Olecko - : - GKS LZS WikielecBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2019-06-02 14:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    Kolejka 29 (so. 2019.06.08 - nd. 2019.06.09)
    2019-06-08 16:00MKS Zatoka Braniewo - : - MLKS Motor LubawaStadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    2019-06-08 16:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS Mrągowia MrągowoStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-06-08 16:00MKS Rominta Gołdap - : - MKS KorszeStadion Gminny (Gołdap, Stadionowa 5a)Gołdap, Stadionowa 5a
    2019-06-08 16:00GKS Mamry Giżycko - : - BKS Tęcza BiskupiecStadion Miejski (Giżycko, Moniuszki 5)Giżycko, Moniuszki 5
    2019-06-08 17:00KS Unia Susz - : - MLKS Czarni OleckoStadion Miejski (Susz, Leśna 20)Susz, Leśna 20
    2019-06-08 17:00GKS LZS Wikielec - : - LKS Tęcza MiłomłynStadion Gminny (Wikielec 65B)Wikielec 65B
    2019-06-08 18:00ZKS Olimpia II Elbląg - : - ITS Jeziorak IławaSTADION MIEJSKI - siedziba klubu (Elbląg, Agrykola 8)Elbląg, Agrykola 8
    2019-06-09 17:00KKS Granica Kętrzyn - : - MMKS Concordia ElblągBoisko Miejskie (Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a)Kętrzyn, Kazimierza Wielkiego 12a
    Kolejka 30 (so. 2019.06.15)
    2019-06-15 17:00MMKS Concordia Elbląg - : - GKS Mamry GiżyckoStadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-06-15 17:00BKS Tęcza Biskupiec - : - ZKS Olimpia II ElblągStadion Miejski (Biskupiec, Wiosenna 1a)Biskupiec, Wiosenna 1a
    2019-06-15 17:00ITS Jeziorak Iława - : - MKS Rominta GołdapStadion Miejski (Iława, Henryka Sienkiewicza 1)Iława, Henryka Sienkiewicza 1
    2019-06-15 17:00MKS Korsze - : - GKS LZS WikielecStadion Miejski (Korsze, Wojska Polskiego 39)Korsze, Wojska Polskiego 39
    2019-06-15 17:00LKS Tęcza Miłomłyn - : - KS Unia SuszStadion Miejski (Miłomłyn, Pasłęcka 27)Miłomłyn, Pasłęcka 27
    2019-06-15 17:00MLKS Czarni Olecko - : - MKS Mrągowia MrągowoBoisko MOSiR (Olecko, Park 1)Olecko, Park 1
    2019-06-15 17:00KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - : - MKS Zatoka BraniewoStadion MOSiR (Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20)Nowe Miasto Lubawskie, Jagiellońska 20
    2019-06-15 17:00MLKS Motor Lubawa - : - KKS Granica KętrzynStadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl
    Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
    tel. kom. 507 068 507

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony