Aktualna tabela i terminarz

    Tabela wyników - III liga grupa 1

    MPktBrZ.P.R. RazemZ.P.R. DomZ.P.R. Wyjazd
    1Świt Nowy Dwór M.61415-54-2-03-0-01-2-0
    2Sokół Aleksandrów Ł.61412-44-2-02-1-02-1-0
    3Legionovia Legionowo6137-44-1-10-1-14-0-0
    4Pogoń Grodzisk Mazow.61211-54-0-21-0-23-0-0
    5Pelikan Łowicz61210-53-3-01-2-02-1-0
    6Legia II Warszawa61117-83-2-11-2-02-0-1
    7KS Kutno61111-63-2-13-1-00-1-1
    8Błonianka Błonie61018-113-1-23-0-00-1-2
    9Jagiellonia II Białystok6107-73-1-21-0-22-1-0
    10Polonia Warszawa597-53-0-22-0-11-0-1
    11Lechia Tomaszów Mazow.6910-143-0-31-0-22-0-1
    12GKS Wikielec6714-182-1-32-1-00-0-3
    13Olimpia Zambrów6611-112-0-42-0-20-0-2
    14RKS Radomsko565-71-3-11-1-10-2-0
    15Concordia Elbląg667-122-0-41-0-11-0-3
    16Znicz Biała Piska6511-141-2-30-1-21-1-1
    17Broń Radom654-111-2-31-1-10-1-2
    18Unia Skierniewice547-81-1-31-0-10-1-2
    19Ruch Wysokie Mazow.344-51-1-11-1-00-0-1
    20Ursus Warszawa6410-121-1-41-0-10-1-3
    21Huragan Morąg646-121-1-40-1-21-0-2
    22KS Wasilków602-220-0-60-0-30-0-3

    Kolejki

    1 kolejka
    SO/08/08 12:00

    Jagiellonia II Białystok

    Twarowski 64
    1-3

    Znicz Biała Piska

    Famulak 37, Giełażyn 47, Furman 60
    SO/08/08 14:00

    GKS Wikielec

    Kacperek 31, Bartkowski 45, Suchocki 62, Jajkowski 69, Wacławski 80
    5-1

    KS Wasilków

    Makal 85
    SO/08/08 16:00

    KS Kutno

    Rokosz 41, Marcioch 58 (k)
    2-1

    Polonia Warszawa

    Piątek 18
    SO/08/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Shibata 17, Zalewski 45
    2-0

    Unia Skierniewice

    SO/08/08 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Wiśniewski 5, 44, Drewnowski 34, Maciejewski 90 (k), Tkaczyk 90
    5-1

    Concordia Elbląg

    Danowski 13
    SO/08/08 17:00

    Błonianka Błonie

    Jarczak 5, 60, Gregorowicz 65
    3-2

    Ursus Warszawa

    Kamiński 11, 82
    ND/09/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 21
    1-1

    Broń Radom

    Jagieła 90
    ND/09/08 16:15

    Ruch Wysokie Mazow.

    Brokowski 13 (k), Grochowski 41
    2-0

    Huragan Morąg

    ND/09/08 17:00

    RKS Radomsko

    Kwiencer 60
    1-4

    Legia II Warszawa

    Warchoł 45, 70, Mosór 75, Łakomy 90
    ŚR/19/08 17:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    0-1

    Legionovia Legionowo

    Kluska 52
    ŚR/02/09 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    0-2

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 15, Dziuba 65
    2 kolejka
    SO/15/08 16:00

    KS Kutno

    Marcioch 14, 37, Kralkowski 22, Bujalski 45 (k)
    4-2

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 57 (k), 78
    SO/15/08 17:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 62 (k)
    1-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 36, Szymański 73
    SO/15/08 17:00

    Broń Radom

    Śliwiński 29 (k), Kielak 38
    2-0

    Błonianka Błonie

    SO/15/08 17:00

    KS Wasilków

    Zieniewicz 87
    1-3

    Pelikan Łowicz

    Piekarski 47 (k), Białas 86, 90
    SO/15/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 50, Gieraga 55, Bartosiński 90
    3-1

    GKS Wikielec

    Bartkowski 72 (k)
    SO/15/08 17:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 86
    1-2

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 57, Przedbora 90
    SO/15/08 17:00

    Huragan Morąg

    Lisiecki 85
    1-1

    RKS Radomsko

    Rozwandowicz 61
    SO/15/08 19:00

    Polonia Warszawa

    Wełna 10, Paczuk 45
    2-0

    Concordia Elbląg

    ND/16/08 11:00

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 41
    1-1

    Jagiellonia II Białystok

    Pankiewicz 5
    ND/16/08 17:00

    Legionovia Legionowo

    0-3

    Świt Nowy Dwór M.

    Drewnowski 9, Kamiński 43, Długołęcki 90
    ŚR/09/09 00:00

    Unia Skierniewice

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    3 kolejka
    SO/22/08 12:00

    Błonianka Błonie

    Arak 16, 34, Panek 40 (s), Jarczak 46, Skowron 69, Krawczyk 78, Wasilewski 90
    7-0

    KS Wasilków

    SO/22/08 14:00

    GKS Wikielec

    Bartkowski 20, Wacławski 55, Wójcik 76
    3-3

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 29, 64 (k), Furman 75
    SO/22/08 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 90 (k)
    1-2

    Polonia Warszawa

    Andrzejewski 14, 63
    SO/22/08 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Cuch 29, Drewnowski 31, 87
    3-2

    Ursus Warszawa

    Kamiński 44, Szerszeń 90
    SO/22/08 17:00

    Jagiellonia II Białystok

    0-1

    Huragan Morąg

    Łysiak 59 (k)
    SO/22/08 17:00

    Concordia Elbląg

    0-2

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 17, Koziara 90
    ND/23/08 11:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Szymczak 26
    1-4

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 20, 34, Łakomy 48, 67
    ND/23/08 11:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Gzieło 32, Szymański 50, Grabowski 69, Strzałkowski 70, 73
    5-0

    Broń Radom

    ND/23/08 11:15

    Pelikan Łowicz

    0-0

    Sokół Aleksandrów Ł.

    ND/23/08 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    Grzybowski 7
    1-1

    KS Kutno

    Kacela 37
    ND/23/08 17:00

    RKS Radomsko

    Kraska 20
    1-1

    Unia Skierniewice

    Czarnecki 32 (k)
    4 kolejka
    PT/28/08 16:30

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 26, 32, 40, 72
    4-1

    Ruch Wysokie Mazow.

    Jackiewicz 43
    SO/29/08 11:00

    Ursus Warszawa

    Kamiński 54, Neuman 70, Kabala 80
    3-1

    Concordia Elbląg

    Bojas 52
    SO/29/08 15:00

    Znicz Biała Piska

    Giełażyn 88
    1-1

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 29 (k)
    SO/29/08 16:00

    KS Wasilków

    0-2

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Łoś 78, Jaroń 87
    SO/29/08 16:00

    KS Kutno

    0-0

    RKS Radomsko

    SO/29/08 17:00

    Broń Radom

    Machajek 81
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 69
    SO/29/08 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 3, 77, Sołtysiński 11
    3-1

    Błonianka Błonie

    Włodarczyk 47
    SO/29/08 17:00

    Huragan Morąg

    Grzybowski 10, Łysiak 38 (k)
    2-4

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 7, Jakubczyk 45 (k), Szymczak 48, Żyznowski 90
    SO/29/08 17:00

    Unia Skierniewice

    Pankiewicz 86 (s)
    1-2

    Jagiellonia II Białystok

    Toporkiewicz 3, Matus 54
    SO/29/08 19:00

    Polonia Warszawa

    0-1

    Legionovia Legionowo

    Kluska 90
    ND/30/08 12:00

    Legia II Warszawa

    Cielemęcki 4, 72, Włodarczyk 17, 45 (k), Warchoł 37, Cichocki 54
    6-1

    GKS Wikielec

    Bartkowski 33 (k)
    5 kolejka
    SO/05/09 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    Mas 40
    1-0

    KS Kutno

    SO/05/09 16:00

    Błonianka Błonie

    Gregorowicz 17, 23, 59, 82, Jarczak 26, Władyka 38
    6-3

    Znicz Biała Piska

    Famulak 54, Giełażyn 81 (k), Kalinowski 83
    SO/05/09 16:00

    Świt Nowy Dwór M.

    Kamiński 2, Ciach 66
    2-0

    KS Wasilków

    SO/05/09 16:30

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Jaroń 69
    1-3

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Przezak 52, Sołtysiński 80, Szarpak 83
    SO/05/09 17:00

    GKS Wikielec

    Jankowski 32, Rosoliński 87, Jajkowski 90
    3-1

    Huragan Morąg

    Łysiak 57
    SO/05/09 17:00

    Concordia Elbląg

    Kopka 45, Maciążek 57 (k)
    2-0

    Broń Radom

    ND/06/09 11:15

    Pelikan Łowicz

    Wyszogrodzki 2 (k), Kieplin 45, Białas 71
    3-1

    Legia II Warszawa

    Warchoł 62
    ND/06/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    -
    Odwołany

    Polonia Warszawa

    ND/06/09 16:00

    RKS Radomsko

    Szczepaniak 44 (k), Warczyk 83
    2-1

    Olimpia Zambrów

    Kalinowski 63
    ND/06/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    Trubeha 30
    1-1

    Ursus Warszawa

    Baranowski 44
    ND/06/09 17:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Radaszkiewicz 11, 87
    2-1

    Unia Skierniewice

    Łojszczyk 64
    6 kolejka
    SO/12/09 11:00

    Unia Skierniewice

    Dzięgielewski 10, Łojszczyk 30 (k), Karasek 46, Kowalczyk 82
    4-1

    GKS Wikielec

    Sobociński 90 (k)
    SO/12/09 15:00

    Znicz Biała Piska

    0-1

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    Kołaczek 32
    SO/12/09 16:00

    KS Wasilków

    0-3

    Concordia Elbląg

    Bojas 44 (k), 50 (k), Kołosow 60
    SO/12/09 16:00

    KS Kutno

    Dynel 5, 11, Szczepański 9, Świątkiewicz 77
    4-1

    Lechia Tomaszów Mazow.

    Cyran 52
    SO/12/09 16:00

    Olimpia Zambrów

    Zalewski 42
    1-2

    Jagiellonia II Białystok

    Matus 29, Mas 40
    SO/12/09 17:00

    Sokół Aleksandrów Ł.

    Nowacki 58
    1-1

    Świt Nowy Dwór M.

    Ciach 28 (k)
    SO/12/09 17:00

    Huragan Morąg

    Tomasz 87
    1-2

    Pelikan Łowicz

    Kowalczyk 27, Białas 82
    SO/12/09 18:00

    Polonia Warszawa

    Mosiejko 4, Wojdyga 29
    2-1

    Ursus Warszawa

    Neuman 40
    ND/13/09 11:00

    Legia II Warszawa

    Włodarczyk 38
    1-1

    Błonianka Błonie

    Gregorowicz 72
    ND/13/09 16:00

    Ruch Wysokie Mazow.

    -
    Odwołany

    RKS Radomsko

    ND/13/09 19:00

    Broń Radom

    0-2

    Legionovia Legionowo

    Bajdur 18, Trubeha 51
    7 kolejka
    SO/19/09 13:00

    GKS Wikielec

    -

    KS Kutno

    SO/19/09 13:00

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Znicz Biała Piska

    SO/19/09 14:30

    Concordia Elbląg

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/19/09 15:00

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    SO/19/09 15:00

    Ursus Warszawa

    -

    Broń Radom

    SO/19/09 16:00

    Unia Skierniewice

    -

    Pelikan Łowicz

    SO/19/09 16:00

    Błonianka Błonie

    -

    Huragan Morąg

    SO/19/09 16:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Legia II Warszawa

    SO/19/09 16:00

    Legionovia Legionowo

    -

    KS Wasilków

    ND/20/09 15:00

    RKS Radomsko

    -

    Polonia Warszawa

    ND/20/09 15:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Olimpia Zambrów

    8 kolejka
    - -

    KS Wasilków

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    KS Kutno

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    GKS Wikielec

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Jagiellonia II Białystok

    SO/26/09 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    Broń Radom

    9 kolejka
    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    RKS Radomsko

    - -

    GKS Wikielec

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Błonianka Błonie

    -

    KS Kutno

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Broń Radom

    -

    KS Wasilków

    SO/03/10 00:00

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Polonia Warszawa

    10 kolejka
    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Broń Radom

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    KS Kutno

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    RKS Radomsko

    -

    GKS Wikielec

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    SO/10/10 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    KS Wasilków

    11 kolejka
    - -

    GKS Wikielec

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Błonianka Błonie

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    KS Kutno

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Broń Radom

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    KS Wasilków

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    SO/17/10 00:00

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Polonia Warszawa

    12 kolejka
    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    KS Wasilków

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Broń Radom

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    KS Kutno

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    GKS Wikielec

    SO/24/10 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    13 kolejka
    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Błonianka Błonie

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    KS Kutno

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Broń Radom

    -

    Huragan Morąg

    - -

    KS Wasilków

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Znicz Biała Piska

    SO/31/10 00:00

    GKS Wikielec

    -

    Polonia Warszawa

    14 kolejka
    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Huragan Morąg

    -

    KS Wasilków

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Broń Radom

    - -

    KS Kutno

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    GKS Wikielec

    -

    Pelikan Łowicz

    SO/07/11 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    Znicz Biała Piska

    15 kolejka
    - -

    Błonianka Błonie

    -

    GKS Wikielec

    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Broń Radom

    -

    KS Kutno

    - -

    KS Wasilków

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Huragan Morąg

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Legia II Warszawa

    ŚR/11/11 00:00

    Pelikan Łowicz

    -

    Polonia Warszawa

    16 kolejka
    - -

    Huragan Morąg

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    KS Kutno

    -

    KS Wasilków

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Broń Radom

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Legionovia Legionowo

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    GKS Wikielec

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Błonianka Błonie

    SO/14/11 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    Legia II Warszawa

    17 kolejka
    - -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    GKS Wikielec

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Broń Radom

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    KS Wasilków

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    KS Kutno

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Unia Skierniewice

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    Huragan Morąg

    SO/21/11 00:00

    Błonianka Błonie

    -

    Polonia Warszawa

    18 kolejka
    - -

    Unia Skierniewice

    -

    Legia II Warszawa

    - -

    KS Kutno

    -

    Znicz Biała Piska

    - -

    Olimpia Zambrów

    -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    - -

    Ruch Wysokie Mazow.

    -

    KS Wasilków

    - -

    RKS Radomsko

    -

    Broń Radom

    - -

    Jagiellonia II Białystok

    -

    Ursus Warszawa

    - -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    GKS Wikielec

    -

    Concordia Elbląg

    - -

    Pelikan Łowicz

    -

    Świt Nowy Dwór M.

    - -

    Błonianka Błonie

    -

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    SO/28/11 00:00

    Polonia Warszawa

    -

    Huragan Morąg

    19 kolejka
    - -

    Świt Nowy Dwór M.

    -

    Błonianka Błonie

    - -

    Concordia Elbląg

    -

    Pelikan Łowicz

    - -

    Legionovia Legionowo

    -

    GKS Wikielec

    - -

    Ursus Warszawa

    -

    Lechia Tomaszów Mazow.

    - -

    Broń Radom

    -

    Jagiellonia II Białystok

    - -

    KS Wasilków

    -

    RKS Radomsko

    - -

    Sokół Aleksandrów Ł.

    -

    Ruch Wysokie Mazow.

    - -

    Znicz Biała Piska

    -

    Olimpia Zambrów

    - -

    Legia II Warszawa

    -

    KS Kutno

    - -

    Huragan Morąg

    -

    Unia Skierniewice

    SO/13/03 00:00

    Pogoń Grodzisk Mazow.

    -

    Polonia Warszawa

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony