Daniel Pelc z początkiem lutego został dyrektorem sportowym MMKS Concordia Elbląg. Funkcję tę będzie pełnił non profit. Wśród głównych jego zadań będzie pełnienie nadzoru nad drużyną seniorów oraz całą szkółką piłkarską, a także określenie strategii klubu w celu jego dalszego rozwoju.
Daniel Pelc od lat związany jest z Concordią. Od lat wspiera też finansowo klub, jako sponsor strategiczny. Dzięki temu doskonale zna problematykę jego działalności.
Jako dyrektor sportowy zamierzam jeszcze bardziej zaangażować się w życie klubu. Jednym z głównych celów jakie sobie stawiam jest wprowadzenie do drużyny seniorów jak największej ilości naszych wychowanków. To już ma miejsce, bo w rundzie wiosennej w kadrze zespołu na III ligę znajdzie się na stałe 9 naszych juniorów. Będę także dążył do tego, aby minimum 70% kadry stanowili zawodnicy z Elbląga i okolic. Ponadto jeśli chodzi o szkółkę piłkarską Concordii chcę wzmocnić współpracę w ramach programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM oraz poprawić warunki wszystkich naszych zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Jestem otwarty na propozycje, które wpłyną na dalszy rozwój naszej szkółki a rodziców zapraszam do rozmów – mówi dyrektor sportowy Concordii Daniel Pelc.

| 1 | Concordia Elbląg | 15 | 36 |
| 2 | Mamry Giżycko | 15 | 31 |
| 3 | Stomil Olsztyn | 15 | 31 |
| 4 | Polonia Lidzbark Warmiński | 15 | 30 |
| 5 | Sokół Ostróda | 15 | 29 |
| 6 | DKS Dobre Miasto | 15 | 25 |
| 7 | Start Nidzica | 15 | 25 |
| 8 | Tęcza Biskupiec | 15 | 22 |
| 9 | Drwęca NML | 15 | 20 |
| 10 | Mazur Ełk | 15 | 19 |
| 11 | Rominta Gołdap | 15 | 18 |
| 12 | Granica Kętrzyn | 15 | 17 |
| 13 | Pisa Barczewo | 15 | 15 |
| 14 | Mragowia Mragowo | 15 | 11 |
| 15 | Olimpia II Elbląg | 15 | 6 |
| 16 | GKS Stawiguda | 15 | 4 |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg
Kolesnyk 21'
Galik 85'
-
Makarski 40'
Tomczuk 79'
Kolejny mecz

Rominta Gołdap
Superscore IV Liga
2026 rok
Gołdap