Słoniki kontynuują skuteczną grę w Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkim Pucharze Polski. Concordia Elbląg pokonała w Wilczętach Syrenę z Młynar 3:0 (3:0). Mecz toczył się w pierwszej połowie w trudnych warunkach atmosferycznych.
A-klasowy rywal nie sprawił niespodzianki. Drużyna trenera Marcina Szwedy nie wystąpiła w Młynarach, z racji remontu miejscowego boiska. Mecz odbył się więc w Wilczętach, gdzie gospodarzem była Syrena. Ekipa z niższej klasy rozgrywkowej zagrała od początku wieloma młodzieżowcami.
Concordia ustaliła wynik w pierwszej części. W 17 minucie faulowany w polu karnym był gracz elblążan, a stały fragment na gola zamienił Radosław Bukacki. Po chwili Pomarańczowi podwyższyli wynik. Przejęcie piłki przez przyjezdnych, podanie Adama Cenknera wzdłuż bramki i Aleks Łęcki trafia. Jeszcze przed przerwą na strzał z dystansu zdecydował się Radosław Bukacki i futbolówka znalazła się w siatce. Kapitanowi pomogły trochę także warunki do gry, bowiem padał deszcz.
W drugiej części Syrena zagrała bardziej doświadczonymi zawodnikami i stworzyła kilka sytuacji. Concordia także miała swoje szanse, ale więcej bramek już nie było. W efekcie obrońcy trofeum awansowali do kolejnej rundy wojewódzkiego turnieju, której mecz odbędzie się we wrześniu.
Syrena Młynary – Concordia Elbląg 0:3 (0:3)
0:1 – Bukacki 17’, 0:2 – Łęcki 19’, 0:3 – Bukacki 30’
Concordia Elbląg (wyjściowy): Uzarek – Stolarowicz, Bohdan, Kopczak, Błaszczyk, Grochocki, Bukacki, Fercho, Cenkner, Kaczorowski, Łęcki, rezerwowi: Jasieniecki, Etmański, Drewek, Jakimczuk, Bartosiński, Czerniec, Filipczyk

| 1 | Concordia Elbląg | 15 | 36 |
| 2 | Mamry Giżycko | 15 | 31 |
| 3 | Stomil Olsztyn | 15 | 31 |
| 4 | Polonia Lidzbark Warmiński | 15 | 30 |
| 5 | Sokół Ostróda | 15 | 29 |
| 6 | DKS Dobre Miasto | 15 | 25 |
| 7 | Start Nidzica | 15 | 25 |
| 8 | Tęcza Biskupiec | 15 | 22 |
| 9 | Drwęca NML | 15 | 20 |
| 10 | Mazur Ełk | 15 | 19 |
| 11 | Rominta Gołdap | 15 | 18 |
| 12 | Granica Kętrzyn | 15 | 17 |
| 13 | Pisa Barczewo | 15 | 15 |
| 14 | Mragowia Mragowo | 15 | 11 |
| 15 | Olimpia II Elbląg | 15 | 6 |
| 16 | GKS Stawiguda | 15 | 4 |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Tęcza Biskupiec
Concordia Elbląg
Kolesnyk 21'
Galik 85'
-
Makarski 40'
Tomczuk 79'
Kolejny mecz

Rominta Gołdap
Superscore IV Liga
2026 rok
Gołdap