
W najbliższą sobotę Concordia Elbląg rozegra bardzo ważny mecz. Nasza drużyna wystąpi w Ostródzie, gdzie w finale Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzy się z Tęczą Biskupiec. Firma Dany Meble zasponsoruje kibicom wyjazd i bilety na ten wyjątkowy pojedynek.
Mecz odbędzie się w sobotę, 22 czerwca, o godzinie 19:00. Jeżeli chcesz obejrzeć finał wojewódzkiego Pucharu i dopingować z trybun naszych piłkarzy, firma Dany Meble zaprasza Cię na sportową wyprawę.
Firma Dany Meble została sponsorem wyjazdu i biletów dla kibiców Concordii Elbląg. W dniu meczu będzie przygotowany autokar na to wydarzenie. Jedziemy o 17:15. Każdy kibic Pomarańczowych otrzyma także bilet, aby z trybun wspierać elblążan, w walce o kolejne trofeum dla naszego klubu.
Młodzież i rodzice mogą zgłaszać się na wyjazd za pośrednictwem trenerów we wszystkich rocznikach, pozostali kontaktując się z biurem klubu osobiście, wysyłając maila na adres a.concordia@wp.pl, przez telefon +48 55 235 40 99 (prosimy o telefon we wtorki i czwartki, 14-17) lub za pomocą wiadomości na profilu klubu na Facebooku. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska. Każdy chętny znajdzie miejsce. Zapisy do piątku.
Dziękujemy naszemu sponsorowi za wsparcie i zapraszamy do wspólnego kibicowania naszą młodzież, przyjaciół klubu oraz wszystkie inne chętne osoby.
Polecamy ofertę mebli od naszego sponsora, zapraszamy na stronę internetową Dany Meble tutaj.
Superscore IV liga (2025/26)
|
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Agat Jegłownik
Concordia Elbląg
Lipowski 24', 68'
Szpucha 79'
Danowski 81'
Augusto 83' k., 88'
Granica Kętrzyn
Superscore IV Liga
23.08.2025 16:00