Kolejne pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych

2022-05-04

Szóste zwycięstwo z rzędu w Ekstraklasie C2 odnieśli w majówkowy weekend trampkarze młodsi Concordii. Tym razem podopieczni trenera Marcina Szwedy rozprawili się na wyjeździe z AP Ostróda, wygrywając 8:3. Pomarańczowo-czarni po 20 minutach przegrywali 1:3, ale jeszcze przed przerwą strzelili 3 gole i objęli prowadzenie. W drugiej części Słoniki dobiły rywala czterokrotnie trafiając do jego bramki. Gole dla Concordii w tym spotkaniu zdobyli: Alexander Bogusławski (4), Mateusz Lauryn (2), Remigiusz Lipowski i Grzegorz Grochocki. Już w sobotę elblążan czeka mecz z liderującym w tabeli Stomilem.

EKSTRAKLASA C2 TRAMPKARZ

AP Ostróda – Concordia Elbląg 3:8 (3:4)
    Bramki: 0:1 Remigiusz Lipowski (2'), 1:1 Hubert Lipnicki (4'), 2:1 Hubert Lipnicki (14'), 3:1 Antoni Wojciechowski (19'), 3:2 Alexander Bogusławski (28'), 3:3 Alexander Bogusławski (34'), 3:4 Grzegorz Grochocki (37'), 3:5 Mateusz Lauryn (45'), 3:6 Alexander Bogusławski (64'), 3:7 Alexander Bogusławski (65'), 3:8 Mateusz Lauryn (68')

Concordia: Wojciech Buła – Paweł Nowak, Bartosz Indyk (67' Patryk Witkowski), Marcel Siekierko, Remigiusz Lipowski, Bartosz Jukowski, Aleksander Janowski (25' Grzegorz Grochocki), Radosław Makarewicz, Mateusz Lauryn, Alexander Bogusławski, Patryk Mikuta (57' Jan Śliwiak).

Pozostałe wyniki 8 kolejki Ekstraklasy: Stomil Olsztyn GKS Wikielec 9:1, Rona 03 Ełk – Olimpia Elbląg 5:2, Mały Jeziorak Iława – Żuri Olsztyn 0:3.

Po ośmiu kolejkach trampkarze młodsi Concordii z 21 punktami na koncie są na drugim miejscu w tabeli.

W 9 kolejce pomarańczowo-czarni zmierzą się na wyjeździe z liderem grupy Stomilem Olsztyn. Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 7 maja o godz. 17:45 w Olsztynie.

Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”