Krzysztof Machiński: Korsze u siebie będą tracić mało punktów

2021-09-06

W meczu 5 kolejki forBET IV ligi piłkarze Concordii pokonali na wyjeździe MKS Korsze 1:0 i nadal są na pierwszym miejscu w tabeli. Jak to spotkanie wyglądało okiem szkoleniowca pomarańczowo-czarnych? Zachęcamy do przeczytania pełnego pomeczowego komentarza trenera Krzysztofa Machińskiego.

W pierwszej połowie zagraliśmy zbyt wolno, mieliśmy problem z wprowadzeniem piłki w pole karne Korsz. Gospodarze byli dobrze zorganizowani i praktycznie bronili się dziesięcioma zawodnikami. W drugiej połowie wyglądało to już lepiej z naszej strony i w pierwszych dziesięciu minutach powinniśmy rozstrzygnąć mecz. Mieliśmy swoje sytuacje, w tym te stuprocentowe, które powinny zakończyć się bramkami. Niestety męczyliśmy się aż do 88 minuty. Cieszymy się z tego wyniku, bo daje on nam 3 punkty i jesteśmy dalej w grze. Myślę, że Korsze u siebie będą tracić mało punktów, co pokazały już w poprzednich spotkaniach np. z Olimpią. Z nami byli bliscy remisu i szczególnie na swoim obiekcie powinni dalej punktować – powiedział po meczu w Korszach trener Krzysztof Machiński.