Międzynarodowy Turniej U13

2013-08-28

W sobotę i niedzielę 31.08-01.09.2013 roku, na obiektach piłkarskich przy ul. Krakusa i ul. Mazurskiej, odbywał się Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej PIEKARCZYK CUP 2013. Uczestnikami zawodów byli chłopcy urodzeni w roku 2000 i młodsi. Turniej był sportową propozycją programową dla odbywającego się w tym samym czasie V Elbląskiego Święta Chleba.

Uczestnicy podzieleni na dwie grupy eliminacyjne, swoje mecze rozgrywali w sobotę 31 sierpnia na obiektach przy ul. Krakusa i ul. Mazurskiej w Elblągu. Mecze finałowe o miejsca I-VIII odbywały się w niedzielę 1 września 2013 roku na boisku przy ul. Krakusa.

MECZE ELIMINACYJNE sobota 31.08.2013r.

GRUPA A /boisko ul. Krakusa/

AP Pomorze Sopot – FC Druskienniki 5-0

AP Talent Białystok – Concordia Elbląg 0-4

AP Pomorze Sopot – AP Talent Białystok 9-0

FC Druskienniki – Concordia Elbląg 2-1

AP Pomorze Sopot – Concordia Elbląg 5-1

FC Druskienniki – AP Talent Białystok 4-1
 

Tabela końcowa

1. AP Pomorze Sopot 9 pkt 19-1

2. FC Druskienniki 6 pkt 6-7

3. Concordia Elbląg 3 pkt 6-7

4. AP Talent Białystok 0 pkt 1-17

GRUPA B /boisko ul. Mazurska/

Bałtyckie Lwy – Huragan Morąg 0-2

Lechia Gdańsk – Olimpia Elbląg 1-0

Bałtyckie Lwy – Lechia Gdańsk 0-5

Huragan Morąg – Olimpia Elbląg 5-2

Bałtyckie Lwy – Olimpia Elbląg 0-4

Huragan Morąg – Lechia Gdańsk 0-5

Tabela końcowa

1. Lechia Gdańsk 9 pkt 11-0

2. Huragan Morąg 6 pkt 7-7

3. Olimpia Elbląg 3 pkt 6-6

4. Bałtyckie Lwy Kaliningrad 0 pkt 0-11

MECZE FINAŁOWE niedziela 01.09.2013r.

I półfinał AS Pomorze Sopot – Huragan Morąg 2 – 0

II półfinał Lechia Gdańsk – FC Druskienniki 4 - 0

o VII-VIII AP Talent Białystok – Bałtyckie Lwy Kaliningrad 2 – 0

o V-VI Concordia Elbląg – Olimpia Elbląg 3 – 3 /Olimpia w rzutach karnych

o III m-ce Huragan Morąg – FC Druskienniki 1 - 0

o I m-ce AS Pomorze Sopot – Lechia Gdańsk 3 – 3 /AS Pomorze w rz. karnych/

Tabela końcowa turnieju

1. Akademia Sportowa Pomorze Sopot

2. Lechia Gdańsk

3. Huragan Morąg

4. FC Druskienniki /Litwa/

5. Olimpia Elbląg

6. Concordia Elbląg

7. Akademia Piłkarska Talent Białystok

8. Bałtyckie Lwy Kaliningrad /Rosja/

Najlepszy bramkarz:

- Tomas Raudonikis FC Druskienniki /Litwa/

Najlepszy zawodnik:

- Jakub Pek Akademia Sportowa Sopot

Najlepszy strzelec:

- Bartłomiej Merchel Lechia Gdańsk

W imieniu Zarządu MMKS Concordia Elbląg, pragnę gorąco podziękować rodzicom rocznika 2000 za pomoc przy organizacji turnieju.

Marek Burkhardt, dyrektor klubu

1Concordia Elbląg1131
2Motor Lubawa1128
3Mrągowia Mrągowo1124
4Mamry Giżycko1123
5GKS Wikielec1121
6Tęcza Biskupiec1119
7MKS Korsze1118
8Jeziorak Iława1118
9Granica Kętrzyn1116
10Olimpia II Elbląg1114
11Zatoka Braniewo1113
12Rominta Gołdap118
13Tęcza Miłomłyn116
14Czarni Olecko116
15Unia Susz114
16Drwęca Nowe Miasto Lub.114

OSTATNI MECZ

Jeziorak Iława

0:5

Concordia Elbląg

Bramki: Jeziorak Iława

Bramki: Concordia Elbląg

Radosław Lenart (15')
Radosław Lenart (26')
Sebastian Tomczuk (38')
Michał Lewandowski (49')
Dominik Pawłowski (71')

Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  telefon / fax +48 55 235 40 99
e-mail: a.concordia@wp.pl
Dyrektor Administracyjny: Marek Burkhardt
tel. kom. 507 068 507

Biuro klubu otwarte
pon 13- 17, wt 11-13, śr 11 - 17, czw 11-17, pt 11-13

NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

do góry strony