Podsumowanie Akademii (17-19.05)

2024-05-20

Mecze i turnieje naszych drużyn w poprzedni weekend, zapraszamy do przeczytania relacji z występów.

C1 Trampkarz „Ekstraklasa”

Drużyna trenera Macieja Chwoszcza pokonała na wyjeździe Constract Lubawa 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 56 minucie meczu Norbert Nosek. W 77 minucie gospodarze grali w osłabieniu, po czerwonej kartce. Dla miejscowych to dopiero druga porażka w sezonie. Concordia awansowała na 4 miejsce w tabeli i ma 8 punktów w 8 występach.

Bigas - Falak, Janowski, Mindza, Necel, Nosek, Pędzik, Rakoczy, Śliwiak, Szóstek, Wrzesiński, Michalski, Pilas, Stasik

D2 Młodzik I liga

Nasi chłopcy wybrali się do Pasłęka, aby zmierzyć się z miejscową Akademią Piłkarską 2018. Po wspaniałej walce i dotrzymywaniu kroku przez większość meczu, drużyna trenera Dawida Kucharzewskiego nieznacznie uległa gospodarzom. Trzy gole dla Słoników zdobyli Jan Dąbrowski, Adam Gładczyński i Alex Pietroń.

Jurguć – Bogdanowicz, Gościński, Grądkowski, Kwiatkowski, Pietroń, Piróg, Podlasiński, Ślusarczyk oraz Dąbrowski, Gładczyński, Górski, Kaczyński, Leonhardt, Maluchnik, Sprawka

D2 Młodzik „Ekstraklasa”

Emocjonujący i ciekawy mecz przy Skrzydlatej. Drużyna trenera Kamila Kowalskiego grała z niepokonanym Jeziorakiem Iława. Chłopaki pokazali znakomitą skuteczność i wolę walki. W pierwszej połowie zdobyli trzy gole, co dało im zwycięstwo. W bramce po raz kolejny pomagał Aleksander Sinica, który wkrótce pojedzie na testy do Lecha Poznań. Gole dla Słoników strzelali: Stanisław Kowalewski, Maksymilian Nadolny, Dominik Sparzak.

Sinica – Bartkowski, Dziki, Hryniewicz, Kulik, Nadolny, Przeradzki, Sparzak, Hrebelski oraz Kowalewski, Kupryjan, Podolski, Rojek, Aleks Tytek

Skrzat (2017)

Występ na międzynarodowym turnieju w Licheniu Starym, relacja dostępna tutaj.

A1 Junior starszy

Drużyna trenera Marcina Szwedy odniosła efektowne zwycięstwo. W 8 kolejce pokonała przy Krakusa Olimpię Olsztynek 8:0. Przewaga Słoników była widoczna od początku meczu. W pierwszej połowie miejscowi prowadzili już 3:0. Concordia jest liderem tabeli i nadal niepokonana.

Gole: Maćkowski 4’, Czerniec 7’, Lipowski 25’, Van Ieperen 55’, Siekierko 67’, Cenkner 69’, 90’, Fercho 86’

Bigas – Bartosiński, Chwoszcz, Czerniec, Fercho, Kopczak, Lipowski, Maćkowski, Nowak, Tytek, Van Ieperen oraz Cenkner, Jurkiewicz-Kapusta, Piekarczyk, Siekierko, Zabłocki

C2 Trampkarz I liga

W meczu z DKS Dobre Miasto, rywal był zdecydowanie skuteczniejszy. Pokonał elblążan 10:3. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Tomasz Sienkiewicz, Piotr Zieliński i Hubert Wyszyński.

Sinica – Andryszczyk, Bachewicz, Bętlewski, Karpiński, Krypel, Machiński, Sienkiewicz, Tkaczuk, Zieliński, Żuk oraz Pietraszewski, Rosiak, Wojciechowski, Wyszyński, Zelek

Żaki (2015)

Wygrany turniej w Klewkach, więcej informacji jest dostępnych w tekście tutaj.

Rocznik 2018

Chłopcy trenera Macieja Kaczorowskiego wystąpili w Gdańsku, w pierwszym swoim turnieju. "Galaktyczna" impreza odbyła się z udziałem naszych chłopców z rocznika 2018 i jednego 2019, a większość chłopców z innych drużyn była z rocznika 2017.

W sumie wystartowały dwa zespoły. Concordia czarni zajęła 3 miejsce, a Concordia pomarańczowi 5 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Franciszek Woźniak. Najlepszym bramkarzem turnieju został także nasz gracz, czyli Szymon Badowski.

Turniej bardzo dobrze zorganizowany nastawiony na edukację i zdrową rywalizację.

Skład: Szymon Badowski, Oliwier Gąska, Konrad Gliniak, Ignacy Jędrzejczyk, Bartosz Misztal, Hubert Paszkiewicz, Wiktor Przystasz, Roman Rozhko, Marcel Stawiak, Franciszek Woźniak, Ksawier Prus, Nikodem Pelc, Piotr Sochacki, Julian Wierzbicki, Igor Białobrzeski