Po 2,5 roku spędzonym w Concordii z drużyny odchodzi Radosław Lenart. Z przyczyn niezależnych od samego zawodnika jak i klubu, popularny „Lenti” musiał zrezygnować z gry na trzecioligowym poziomie. Wielu kibicom pomarańczowo-czarnych z pewnością brakować będzie jego szybkich i dynamicznych rajdów na obu skrzydłach.
Radosław Lenart trafił do Concordii latem 2018 roku z Huraganu Morąg. Już w pierwszym sezonie walnie przyczynił się do wywalczenia przez drużynę awansu z IV do III ligi oraz zdobycia pierwszego w historii klubu Wojewódzkiego Pucharu Polski. Tylko w sezonie 2018/2019 w IV lidze, w 24 meczach zanotował 14 goli i aż 16 asyst. Łącznie przez 2,5 sezonu Lenti rozegrał w Concordii 55 oficjalnych meczy (liga + puchary), w których zdobył 18 goli i zaliczył 21 asyst. Jego znakiem rozpoznawczym były dynamiczne rajdy na skrzydłach, po których wielokrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Niestety obowiązki zawodowe zmusiły grającego na skrzydle, sympatycznego zawodnika do rezygnacji z gry w III lidze.
Powodem mojej rezygnacji z gry na wyższym, trzecioligowym poziomie są obowiązki zawodowe. Niestety nie jestem już w stanie połączyć gry w piłkę na tym poziomie z pracą. Po 6 latach wracam do domu, a więc do Polonii Pasłęk, gdzie będę grał już bardziej hobbystycznie w niższej klasie rozgrywkowej. Dziękuję wszystkim osobom związanym z Concordią, a przede wszystkim dziękuję chłopakom z szatni, że mogliśmy wspólnie tworzyć tę drużynę. Mam nadzieję, że wśród kibiców zostanę dobrze zapamiętany. Życzę Concordii spokojnego utrzymania w III lidze – mówi Radosław Lenart.
Dziękujemy Lenti za te 2,5 roku i również życzymy Ci powodzenia!

| 1 | Stomil Olsztyn | 24 | 53 |
| 2 | Concordia Elbląg | 23 | 52 |
| 3 | Polonia Lidzbark Warmiński | 23 | 50 |
| 4 | Sokół Ostróda | 24 | 43 |
| 5 | Start Nidzica | 24 | 43 |
| 6 | Mamry Giżycko | 24 | 42 |
| 7 | Tęcza Biskupiec | 24 | 37 |
| 8 | DKS Dobre Miasto | 24 | 37 |
| 9 | Pisa Barczewo | 23 | 34 |
| 10 | Rominta Gołdap | 23 | 30 |
| 11 | Mazur Ełk | 24 | 27 |
| 12 | Granica Kętrzyn | 24 | 27 |
| 13 | Drwęca NML | 24 | 22 |
| 14 | Mragowia Mragowo | 24 | 15 |
| 15 | Olimpia II Elbląg | 24 | 13 |
| 16 | GKS Stawiguda | 24 | 9 |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Mazur Ełk
Concordia Elbląg
Radzikowski 54'
-
Augusto 75' k., 88'
Kolejny mecz

Superscore IV Liga
DKS Dobre Miasto
9.05.2026 r., 13:00
Dobre Miasto