Concordia Elbląg zagrała drugi mecz sparingowy, przed startem nowego sezonu w ForBet IV lidze. Drużyna trenera Marcina Szwedy zremisowała w Gdyni z Bałtykiem 1:1 (1:0). Gola dla elblążan zdobył z rzutu karnego Radosław Bukacki.
Mecz toczył się w upalnej pogodzie, ale nie zabrakło w pierwszej części sytuacji bramkowych. W jednej z nich testowany bramkarze Pomarańczowych odbije piłkę na słupek. Później szansa dla Concordii. Rzut karny na gola zamienił nasz kapitan.
Oba zespoły zaczęły zmieniać skład. Bałtyk wykorzystał jedną z okazji na gola. Po dośrodkowaniu w pole karne, skuteczny strzał głową dał gospodarzom wyrównanie. Ogółem był to kolejny, wyrównany pojedynek, w tym okresie przygotowawczym. Daje to naszym piłkarzom wiary i pewności, że sezon będzie udany.
27 lipca Concordia zagra ostatni mecz sparingowy przed ligą i pucharem.
Bałtyk Gdynia – Concordia Elbląg 1:1 (0:1)
Concordia Elbląg: I połowa: Testowany - Kopczak, Etamński, Kaczorowski, Bohdan, Czerniec, Bukacki, Stolarowicz, Łęcki, Testowany, II połowa: Jasieniecki - Błaszczyk, Piech, Tytek, Nowak, Testowany, Fercho, Cenkner, Siekierko, Testowany, Ratajczyk

| 1 | Stomil Olsztyn S.A. |
| 2 | OKS Sokół Ostróda |
| 3 | DKS Dobre Miasto |
| 4 | MKS Mazur Ełk |
| 5 | GKS Pisa Eco-Ter Barczewo |
| 6 | BKS Tęcza Biskupiec |
| 7 | MLKS Znicz Biała Piska |
| 8 | MKS Zatoka Braniewo |
| 9 | MKS Rominta Gołdap |
| 10 | GKS Mamry Giżycko |
| 11 | MMKS Concordia Elbląg |
| 12 | UKS Naki Olsztyn |
| 13 | KKS Granica Kętrzyn |
| 14 | GKS LZS Wikielec |
| 15 | MKS Start Nidzica |
| 16 | KS Polonia Pasłęk |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Superscore IV Liga
Concordia Elbląg
Naki Olsztyn
Drewek 17'
Jarzębski 45'
Szymański 59'
-
Tomkiewicz 3'
Kolejny mecz

Rominta Gołdap
Superscore IV Liga
81508.2026, 16400, Gołdap