Stal Rzeszów - Concordia 0:1 (0:1)

2014-03-16

W wyjazdowym meczu 20 kolejki spotkań II ligi grupy wschodniej, Concordia wygrała ze Stalą Rzeszów 1:0 (0:0). W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Stal wypracowała najpierw sytuację sam na sam z bramkarzem, ale doskonale spisał się bramkarz Concordii Kamil Hrynowiecki, który wygrał ten pojedynek. Potem jeszcze doskonały strzał P. Prędoty, minął bramkę gości obok słupka. Z kolei Concordia mogła zdobyć gole po strzale z dystansu T. Fujikawy oraz uderzeniu M. Pereza, kiedy piłka trafiła w poprzeczkę.

W drugiej połowie więcej sytuacji bramkowych mieli zawodnicy Concordii. Przy pierwszej z nich, po dobrym strzale M. Pereza z bliskiej odległości, doskonale obronił bramkarz Stali M. Lewandowski. W kolejnej sytuacji w 70’ meczu, piłka po strzale S. Okado trafiła w słupek i nie wpadła do bramki gospodarzy. Zespół Stali zagroził naszej bramce tylko jeden raz, gdy w 81’ po główce P. Prędoty, piłka minimalnie minęła bramkę gości. Zwycięskiego gola, dającego nam trzy punkty, zdobył w 85’ meczu A. Zapata. Po rzucie wolnym wykonywanym przez M. Pereza, bramkarz Stali wybił piłkę, która odbiła się od poprzeczki, ale skuteczną dobitką popisał się A. Zapata.

Stal Rzeszów – Concordia Elbląg 0:1 (0:0), A. Zapata 85’

Concordia: K. Hrynowiecki – P. Burzyński, B. Broniarek, M. Bogdanowicz, J. Ondoua /46’ A. Zapata/, T. Fujikawa /68’ H. Ibanez/, C. Munoz, M. Perez, N. Kiyoshi, S. Tomczuk /72’ P. Galeniewski/, R. Gozales /46’ S. Okada/