Jeżeli nie macie jeszcze prezentów pod choinkę dla najbliższych, to polecamy Wam zestaw naszych klubowych gadżetów. Do wyboru macie nowy szalik Concordii lub poduszkę z herbem i nazwą naszego klubu. Szalik idealnie przyda się na zimową aurę, natomiast miękka poduszka posłuży Wam przez cały rok. Nasze gadżety szczególnie polecamy rodzicom dzieci, które trenują w szkółce piłkarskiej Concordii. Dla Waszych pociech z pewnością będzie to najlepszy świąteczny prezent.
Jeżeli chcecie je sprezentować swoim bliskim na Mikołaja, to czasu na zakup nie macie już zbyt wiele. Oba przedmioty możecie oglądać i kupować w biurze Concordii mieszczącym się przy ul. Krakusa. W najbliższy, przedświąteczny piątek biuro otwarte będzie w godzinach od 11 do 13. Po świętach natomiast biuro funkcjonować będzie w poniedziałki (w godz. od 13 do 17), wtorki (11-13), środy (11-17), czwartki (11-17) i piątki (11-13).
Nowy wzór kibicowskiego szala Concordii w pomarańczowo-czarnych barwach i herbem klubu kosztuje 20 zł, natomiast poduszka z nazwą i herbem Concordii to koszt 25 zł.

| 1 | Stomil Olsztyn S.A. |
| 2 | OKS Sokół Ostróda |
| 3 | DKS Dobre Miasto |
| 4 | MKS Mazur Ełk |
| 5 | GKS Pisa Eco-Ter Barczewo |
| 6 | BKS Tęcza Biskupiec |
| 7 | MLKS Znicz Biała Piska |
| 8 | MKS Zatoka Braniewo |
| 9 | MKS Rominta Gołdap |
| 10 | GKS Mamry Giżycko |
| 11 | MMKS Concordia Elbląg |
| 12 | UKS Naki Olsztyn |
| 13 | KKS Granica Kętrzyn |
| 14 | GKS LZS Wikielec |
| 15 | MKS Start Nidzica |
| 16 | KS Polonia Pasłęk |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Superscore IV Liga
Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg
Oracz 15'
Skonieczka 34', 73'
-
Lipowski 70'
Kolejny mecz

Naki Olsztyn
Superscore IV Liga
8.08.2026, 16:00, Krakusa