
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Agrykola we współpracy z MMKS Concordia, otwiera w nowym roku szkolnym 2020/2021 klasę piłkarską, której patronować będzie nasz klub. Rodzice dzieci urodzonych w roku 2013 mogą już zapisywać swoje dzieci do klasy pierwszej. Obok normalnego toku nauczania, uczniowie tej klasy będą uczestniczyć w zajęciach piłkarskich prowadzonych przez trenerów szkółki piłkarskiej Concordii.
Co wyróżnia Sportową Szkołę Podstawową nr 3 na tle innych? Jest to m.in. wykwalifikowana kadra pedagogiczna, w tym nauczyciele terapeuci, oligofrenopedagodzy, pedagog, logopedzi oraz psycholog sportowy. W szkole ławki w klasach ustawione są w literę U i nie słychać w nich dzwonków. Oferta SSP nr 3 to również zajęcia z rytmiki w klasach I-III oraz lekcje języka hiszpańskiego już od pierwszej klasy. Istnieje tu też bogaty wybór zajęć dodatkowych m.in. lodowisko, basen, SKS-y, bezpłatne zajęcia pozalekcyjne w szkolnej świetlicy od godziny 6 do 17 oraz możliwość dodatkowych treningów pozalekcyjnych w klubie Concordia. Uczniowie tej szkoły mają pełny dostęp do miejskiej bazy sportowej.
Od roku szkolnego 2020/2021 w szkole utworzona zostanie klasa pierwsza o profilu piłka nożna pod patronatem MMKS Concordia. Nabór do klasy dla dzieci urodzonych w roku 2013 już trwa. Więcej informacji na ten temat uzyskać można w sekretariacie szkoły przy ul. Agrykola 6 – tel. 55 625 87 81. Szczegółów dowiedzieć się będzie można także w trakcie Drzwi Otwartych w SSP nr 3, które odbędą się 4 marca (środa) o godz. 17:00. Zapraszamy na stronę www.ssp3.elblag.pl
Superscore IV liga (2025/26)
1 | Sokół Ostróda | 7 | 16 |
2 | Concordia Elbląg | 7 | 16 |
3 | Start Nidzica | 7 | 14 |
4 | Mamry Giżycko | 7 | 13 |
5 | Tęcza Biskupiec | 7 | 13 |
6 | Polonia Lidzbark Warmiński | 7 | 13 |
7 | Stomil Olsztyn | 7 | 12 |
8 | Drwęca NML | 7 | 11 |
9 | Pisa Barczewo | 7 | 10 |
10 | Mazur Ełk | 7 | 9 |
11 | Granica Kętrzyn | 7 | 9 |
12 | Rominta Gołdap | 7 | 8 |
13 | DKS Dobre Miasto | 7 | 8 |
14 | Olimpia II Elbląg | 7 | 3 |
15 | Mrągowia Mrągowo | 7 | 1 |
16 | GKS Stawiguda | 7 | 0 |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Bukacki 18', 65'
Tomczuk 25'
Augusto 43'
Kolejny mecz
GKS Stawiguda
Superscore IV Liga
20.09.2025, 16:00
Stawiguda