W Tczewie na piątkę

    2011-01-05

    Concordia '98 po udziale w turnieju CSB Cup, zagrała w halowym turnieju w Tczewie. 

    Concordi 98 z zaangażowaniem rozpoczęła turniej i mimo osłabienia (nie było Jacka Sulkowskiego), nasza drużyna wygrała dwa pierwsze spotkania. Kolejne mecze to zacięte pojedynki, ale brak szczęścia spowodował naszą przegraną. V miejsca nie pozwoliliśmy sobie odebrać . Na pochwałę zasługuje Oskar Rynkowski , który został królem strzelców turnieju.

    WYNIKI TURNIEJU TCZEW CUP 2010
    MECZE GRUPOWE:
    1.GRYF TCZEW II - CENTRUM PELPLIN         6-0
    2.OLIMPIA ELBLĄG - BAŁTYK GDYNIA             2-2
    3.GRYF TCZEW I    -   ORZEŁ SUBKOWY        3-0
    4.ŻUŁAWY NOWY DWÓR – GEDANIA GD.      0-1
    5.GRYF TCZEW II    -  OLIMPIA ELBLĄG           0-0 
    6.BAŁTYK GDYNIA  - CENTRUM PELPLIN      7-1
    7.ORZEŁ SUBKOWY-CONCORDIA ELBLĄG    1-3
    8.GRYF TCZEW I - ŻUŁAWY NOWY DWÓR     5-1
    9.GRYF TCZEW II -    BAŁTYK GDYNIA              1-2
    10.CONCORDIA ELBLĄG - ŻUŁAWY N.DWÓR      4-2
    11.GRYF TCZEW I  -    GEDANIA GDAŃSK            0-0
    12.CENTRUM PELPLIN - OLIMPIA ELBLĄG          0-6
    13.GEDANIA GDAŃSK  - CONCORDIA ELBLĄG     1-0 
    14.ORZEŁ SUBKOWY - ŻUŁAWY NOWY DWÓR  1-4
    15.GRYF TCZEW I -  CONCORDIA ELBLĄG             1-0
    16.ORZEŁ SUBKOWY – GEDANIA GDAŃSK         2-2

    FINAŁY:
    O miejsce IX - Orzeł Subkowy 1:0 Reprez.Turnieju
    O miejsce VII - Centrum Pelplin 0:1 Żuławy Nowy Dwór
    O miejsce V - Gryf Tczew II 1:2 Concordia Elbląg
    O miejsce III - Olimpia Elbląg 0:0 (1-2K) Gedania Gdańsk
    O miejsce I - Bałtyk Gdynia 1:1 (5-4K) Gryf Tczew I 

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU :
    1. BAŁTYK GDYNIA
    2. GRYF TCZEW I
    3. GEDANIA GDAŃSK
    4. OLIMPIA ELBLĄG
    5. CONCORDIA ELBLĄG
    6. GRYF TCZEW II
    7. ŻUŁAWY NOWY DWÓR
    8. CENTRUM PELPLIN
    9. ORZEŁ SUBKOWY

    Nagrody indywidualne:
    Bramkarz turnieju - Bartosz Robakowski (Bałtyk Gdynia)
    Strzelec - Oskar Rynkowski (Concordia Elbląg)
    Zawodnik turnieju – Ziarnik Miłosz (Gryf 2009 Tczew I)

    Bramki naszego zespołu: Oskar Rynkowski 6 bramek, Piotr Gromek 1 bramka, Adrian Mątowski 1 bramka, Paweł Pelc 1 bramka.

    1ITS Jeziorak Iława1128
    2MMKS Concordia Elbląg1123
    3MKS Kaczkan Huragan Morąg1121
    4GKS Pisa Barczewo1120
    5KKS Granica Kętrzyn1119
    6MKS Polonia Lidzbark Warmiński1117
    7MLKS Motor Lubawa1117
    8MKS Mrągowia Mrągowo1115
    9MKS Mazur Ełk1115
    10ZKS Olimpia II Elbląg1114
    11DKS Dobre Miasto1114
    12GKS Polonia Iłowo1113
    13MKS Zatoka Braniewo1111
    14MKS Błękitni Orneta1110
    15LKS Błękitni Pasym117
    16MKS Korsze117

    OSTATNI MECZ

    Jeziorak Iława

    1:1

    Concordia Elbląg

    Bramki: Jeziorak Iława

    Michał Kwiatkowski (42')

    Bramki: Concordia Elbląg

    Mateusz Szmydt (16')

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    wt. 14-17, czw. 14-17
    dyżury prezesa klubu: śr. 16:30-17:00

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony