W minioną niedzielę (15 maja) w Dobrym Mieście odbył się drugi turniej ligi Żak Zielony. Po raz kolejny zagrały w nim dwa zespoły Concordii z rocznika 2014 (łącznie 11 zawodników). Prowadzeni przez trenera Dawida Kucharzewskiego pomarańczowo-czarni rywalizowali z trzema innymi drużynami: Stomilem Olsztyn, Polonią 2018 Pasłęk oraz gospodarzami DKS Dobre Miasto.
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, a mecze trwały po 20 minut.
Kolejny ligowy turniej za nami. Chłopcy mieli bardzo dużo grania, co mnie bardzo cieszy dużo wygranych pojedynków 1x1 oraz w dużym stopniu zauważalna jest gra 2x1 – skomentował występ swoich podopiecznych trener Dawid Kucharzewski.
Składy:
Concordia I: Mateusz Sprawka, Nikodem Kwiatkowski, Filip Piróg, Kuba Kaczyński, Dawid Ślusarczyk, Adam Witkowski.
Concordia II: Kajetan Denka, Adrian Leonhardt, Adrian Korzeniewski, Fabian Rabaziński, Bruno Niewiadomski.
Następny ligowy turniej oba zespoły żaków Concordii zagrają 21 maja w Dobrym Mieście.
Szkolenie dzieci i młodzieży w szkółce piłkarskiej Concordii Elbląg objęte jest programem „Piłkarska przyszłość z LOTOSEM”

| 1 | Stomil Olsztyn | 20 | 43 |
| 2 | Concordia Elbląg | 19 | 43 |
| 3 | Start Nidzica | 20 | 40 |
| 4 | Sokół Ostróda | 20 | 38 |
| 5 | Polonia Lidzbark Warmiński | 19 | 38 |
| 6 | Mamry Giżycko | 20 | 36 |
| 7 | DKS Dobre Miasto | 20 | 32 |
| 8 | Tęcza Biskupiec | 20 | 30 |
| 9 | Rominta Gołdap | 19 | 25 |
| 10 | Pisa Barczewo | 19 | 24 |
| 11 | Granica Kętrzyn | 20 | 24 |
| 12 | Mazur Ełk | 20 | 23 |
| 13 | Drwęca NML | 20 | 21 |
| 14 | Mragowia Mragowo | 20 | 14 |
| 15 | Olimpia II Elbląg | 20 | 9 |
| 16 | GKS Stawiguda | 20 | 6 |
1 miejsce - awans do III ligi
2 miejsce - baraże o awans
Liczba drużyn w barażach o utrzymanie i spadających z ligi będzie wiadoma po zakończeniu sezonu
Superscore IV Liga
Polonia Lidzbark Warmiński
Concordia Elbląg
Kolejny mecz

Superscore IV Liga
Pisa Barczewo
11.04.2026 r.
Elbląg