Terminarz Orlik 2008

    Runda wiosenna II liga młodzika - grupa 5

      M P Z R P B
    MKS Zatoka Braniewo (RW) 3 6 2 0 1 6:8
    KS Wałsza Pieniężno (RW) 3 6 2 0 1 8:4
    KS Barkas Tolkmicko (RW) 3 6 2 0 1 5:5
    MKS Błękitni Orneta (RW) 3 6 2 0 1 6:6
    MMKS Concordia III Elbląg (RW) 3 3 1 0 2 8:5
    KS Zalew Frombork (RW) 3 0 0 0 3 2:7
    POPRZEDNIA: KOLEJKA 3 (cz. 2019.04.18)
    2019-04-18 11:00 MKS Błękitni Orneta (RW) 2 : 1 MMKS Concordia III Elbląg (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-04-18 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) 3 : 1 KS Barkas Tolkmicko (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2019-04-18 17:00 KS Zalew Frombork (RW) 1 : 2 KS Wałsza Pieniężno (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 4 (pt. 2019.04.26)
    2019-04-26 16:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) - : - KS Wałsza Pieniężno (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-04-26 17:00 MKS Błękitni Orneta (RW) - : - MKS Zatoka Braniewo (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-04-26 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) - : - KS Zalew Frombork (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  
    Kolejka 1 (pt. 2019.04.05)
    2019-04-05 16:30 MKS Błękitni Orneta (RW) 4 : 1 KS Zalew Frombork (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-04-05 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) 3 : 2 KS Wałsza Pieniężno (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2019-04-05 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) 2 : 3 KS Barkas Tolkmicko (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  
    Kolejka 2 (pt. 2019.04.12)
    2019-04-12 16:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) 1 : 0 KS Zalew Frombork (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-04-12 17:00 KS Wałsza Pieniężno (RW) 4 : 0 MKS Błękitni Orneta (RW) Stadion Miejski (Pieniężno, Braniewska 1) Pieniężno, Braniewska 1
    2019-04-12 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) 5 : 0 MKS Zatoka Braniewo (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  
    Kolejka 3 (cz. 2019.04.18)
    2019-04-18 11:00 MKS Błękitni Orneta (RW) 2 : 1 MMKS Concordia III Elbląg (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-04-18 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) 3 : 1 KS Barkas Tolkmicko (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2019-04-18 17:00 KS Zalew Frombork (RW) 1 : 2 KS Wałsza Pieniężno (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    Kolejka 4 (pt. 2019.04.26)
    2019-04-26 16:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) - : - KS Wałsza Pieniężno (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-04-26 17:00 MKS Błękitni Orneta (RW) - : - MKS Zatoka Braniewo (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-04-26 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) - : - KS Zalew Frombork (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  
    Kolejka 5 (wt. 2019.04.30 - pt. 2019.05.03 - pn. 2019.05.06)
    2019-04-30 17:00 MKS Błękitni Orneta (RW) - : - KS Barkas Tolkmicko (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-05-03 11:00 KS Zalew Frombork (RW) - : - MKS Zatoka Braniewo (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    2019-05-06 17:00 KS Wałsza Pieniężno (RW) - : - MMKS Concordia III Elbląg (RW) Stadion Miejski (Pieniężno, Braniewska 1) Pieniężno, Braniewska 1
    Kolejka 6 (pt. 2019.05.10)
    2019-05-10 16:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) - : - MMKS Concordia III Elbląg (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-05-10 16:30 KS Zalew Frombork (RW) - : - MKS Błękitni Orneta (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    2019-05-10 17:00 KS Wałsza Pieniężno (RW) - : - MKS Zatoka Braniewo (RW) Stadion Miejski (Pieniężno, Braniewska 1) Pieniężno, Braniewska 1
    Kolejka 7 (pt. 2019.05.17)
    2019-05-17 16:30 KS Zalew Frombork (RW) - : - KS Barkas Tolkmicko (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    2019-05-17 17:00 MKS Błękitni Orneta (RW) - : - KS Wałsza Pieniężno (RW) Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6) Orneta, Sportowa 6
    2019-05-17 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) - : - MMKS Concordia III Elbląg (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 8 (pt. 2019.05.24)
    2019-05-24 16:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) - : - MKS Zatoka Braniewo (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-05-24 17:00 KS Wałsza Pieniężno (RW) - : - KS Zalew Frombork (RW) Stadion Miejski (Pieniężno, Braniewska 1) Pieniężno, Braniewska 1
    2019-05-24 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) - : - MKS Błękitni Orneta (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  
    Kolejka 9 (pt. 2019.05.31)
    2019-05-31 16:00 KS Wałsza Pieniężno (RW) - : - KS Barkas Tolkmicko (RW) Stadion Miejski (Pieniężno, Braniewska 1) Pieniężno, Braniewska 1
    2019-05-31 16:30 KS Zalew Frombork (RW) - : - MMKS Concordia III Elbląg (RW) ul. Sanatoryjna 0, Frombork  
    2019-05-31 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) - : - MKS Błękitni Orneta (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 10 (pt. 2019.06.07)
    2019-06-07 17:00 KS Barkas Tolkmicko (RW) - : - MKS Błękitni Orneta (RW) Stadion Miejski (Tolkmicko, Szpitalna 4) Tolkmicko, Szpitalna 4
    2019-06-07 17:00 MKS Zatoka Braniewo (RW) - : - KS Zalew Frombork (RW) Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4) Braniewo, Botaniczna 4
    2019-06-07 17:30 MMKS Concordia III Elbląg (RW) - : - KS Wałsza Pieniężno (RW) Elbląg, Skrzydlata 1a  

    Zobacz stronę drużyny

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony