Terminarz Trampkarz 2004/2005

    Runda wiosenna II liga trampkarza - grupa 6

    MPZRPB
    MKS Zatoka Braniewo (RW)81961125:12
    MKS Błękitni Orneta (RW)81240418:21
    KS Polonia Markusy (RW)81031419:19
    KS Dąb Kadyny (RW)8930514:20
    MMKS Concordia Elbląg (RW)8930519:23
    POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2019.06.08 - nd. 2019.06.09)
    2019-06-08 11:00MKS Błękitni Orneta (RW)3 : 5MMKS Concordia Elbląg (RW)Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)Orneta, Sportowa 6
    2019-06-09 11:00MKS Zatoka Braniewo (RW)4 : 1KS Polonia Markusy (RW)Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 1 (so. 2019.04.06 - nd. 2019.04.07)
    2019-04-06 14:00MMKS Concordia Elbląg (RW)0 : 4KS Polonia Markusy (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    2019-04-07 11:00MKS Zatoka Braniewo (RW)2 : 1KS Dąb Kadyny (RW)Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 2 (so. 2019.04.13)
    2019-04-13 11:00MKS Błękitni Orneta (RW)4 : 2KS Polonia Markusy (RW)Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)Orneta, Sportowa 6
    2019-04-13 14:00KS Dąb Kadyny (RW)4 : 1MMKS Concordia Elbląg (RW)Boisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    Kolejka 3 (cz. 2019.04.18 - pt. 2019.04.19)
    2019-04-18 16:30KS Polonia Markusy (RW)4 : 2KS Dąb Kadyny (RW)Boisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2019-04-19 11:00MKS Zatoka Braniewo (RW)5 : 2MKS Błękitni Orneta (RW)Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 4 (so. 2019.04.27 - nd. 2019.04.28)
    2019-04-27 13:30MKS Błękitni Orneta (RW)3 : 0KS Dąb Kadyny (RW)Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)Orneta, Sportowa 6
    2019-04-28 11:00MKS Zatoka Braniewo (RW)3 : 1MMKS Concordia Elbląg (RW)Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4
    Kolejka 5 (so. 2019.05.04 - nd. 2019.05.05)
    2019-05-04 11:00KS Polonia Markusy (RW)2 : 2MKS Zatoka Braniewo (RW)Boisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2019-05-05 12:00MMKS Concordia Elbląg (RW)4 : 1MKS Błękitni Orneta (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    Kolejka 6 (so. 2019.05.11 - wt. 2019.05.21)
    2019-05-11 14:00KS Dąb Kadyny (RW)2 : 4MKS Zatoka Braniewo (RW)Boisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2019-05-21 17:00KS Polonia Markusy (RW)1 : 5MMKS Concordia Elbląg (RW)Boisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    Kolejka 7 (so. 2019.05.18)
    2019-05-18 11:00KS Polonia Markusy (RW)4 : 0MKS Błękitni Orneta (RW)Boisko Gminne (Markusy 82)Markusy 82
    2019-05-18 14:00MMKS Concordia Elbląg (RW)2 : 3KS Dąb Kadyny (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    Kolejka 8 (so. 2019.05.25)
    2019-05-25 10:00MKS Błękitni Orneta (RW)2 : 1MKS Zatoka Braniewo (RW)Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)Orneta, Sportowa 6
    2019-05-25 14:00KS Dąb Kadyny (RW)2 : 1KS Polonia Markusy (RW)Boisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    Kolejka 9 (so. 2019.06.01)
    2019-06-01 13:00KS Dąb Kadyny (RW)0 : 3MKS Błękitni Orneta (RW)Boisko Gminne (Kadyny 13)Kadyny 13
    2019-06-01 16:00MMKS Concordia Elbląg (RW)1 : 4MKS Zatoka Braniewo (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    Kolejka 10 (so. 2019.06.08 - nd. 2019.06.09)
    2019-06-08 11:00MKS Błękitni Orneta (RW)3 : 5MMKS Concordia Elbląg (RW)Stadion Miejski (Orneta, Sportowa 6)Orneta, Sportowa 6
    2019-06-09 11:00MKS Zatoka Braniewo (RW)4 : 1KS Polonia Markusy (RW)Stadion Miejski (Braniewo, Botaniczna 4)Braniewo, Botaniczna 4

    Zobacz stronę drużyny

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 13-17, pt. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony