Terminarz Młodzik 2007

    Runda wiosenna Ekstraklasa młodzika - grupa 2

    MPZRPB
    ZKS Olimpia Elbląg (RW)102891050:8
    KS Constract Lubawa (RW)102163118:14
    SMP Żuri Olsztyn (RW)101651431:12
    AP Ostróda (RW)101651426:22
    MMKS Concordia Elbląg (RW)10310910:30
    SMP Żuri II Olsztyn (RW)1031097:56
    POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2019.06.01 - nd. 2019.06.02 - pn. 2019.06.03)
    2019-06-01 10:50SMP Żuri Olsztyn (RW)3 : 0MMKS Concordia Elbląg (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-06-02 12:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)8 : 0KS Constract Lubawa (RW)Boisko piłkarskie główne (Elbląg, Stanisława Moniuszki 29)Elbląg, Stanisława Moniuszki 29
    2019-06-03 18:00SMP Żuri II Olsztyn (RW)0 : 3AP Ostróda (RW)3 Maja 19, Ostróda
    Kolejka 1 (so. 2019.03.30)
    2019-03-30 09:30SMP Żuri Olsztyn (RW)14 : 2SMP Żuri II Olsztyn (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-03-30 11:00AP Ostróda (RW)2 : 3KS Constract Lubawa (RW)Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)Ostróda, 3 Maja 19
    2019-03-30 16:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)4 : 1MMKS Concordia Elbląg (RW)Boisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 2 (so. 2019.04.06)
    2019-04-06 09:50SMP Żuri II Olsztyn (RW)1 : 2KS Constract Lubawa (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-04-06 10:50SMP Żuri Olsztyn (RW)0 : 1ZKS Olimpia Elbląg (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-04-06 12:00MMKS Concordia Elbląg (RW)2 : 7AP Ostróda (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    Kolejka 3 (so. 2019.04.13 - nd. 2019.04.14 - wt. 2019.04.16)
    2019-04-13 11:00KS Constract Lubawa (RW)4 : 0MMKS Concordia Elbląg (RW)Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-04-14 12:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)9 : 0SMP Żuri II Olsztyn (RW)Boisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    2019-04-16 18:00AP Ostróda (RW)1 : 3SMP Żuri Olsztyn (RW)Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)Ostróda, 3 Maja 19
    Kolejka 4 (cz. 2019.04.18)
    2019-04-18 09:50SMP Żuri Olsztyn (RW)1 : 2KS Constract Lubawa (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-04-18 10:50SMP Żuri II Olsztyn (RW)2 : 0MMKS Concordia Elbląg (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-04-18 14:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)8 : 2AP Ostróda (RW)Boisko piłkarskie - sztuczne (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 5 (so. 2019.04.27 - nd. 2019.04.28 - wt. 2019.04.30)
    2019-04-27 11:00AP Ostróda (RW)3 : 0SMP Żuri II Olsztyn (RW)Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)Ostróda, 3 Maja 19
    2019-04-28 11:00MMKS Concordia Elbląg (RW)0 : 1SMP Żuri Olsztyn (RW)Stadion MOSIR (Elbląg, Krakusa 25)Elbląg, Krakusa 25
    2019-04-30 17:45KS Constract Lubawa (RW)0 : 0ZKS Olimpia Elbląg (RW)Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    Kolejka 6 (so. 2019.05.04 - wt. 2019.05.14)
    2019-05-04 11:00KS Constract Lubawa (RW)1 : 1AP Ostróda (RW)Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-05-04 12:00MMKS Concordia Elbląg (RW)2 : 4ZKS Olimpia Elbląg (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    2019-05-14 14:30SMP Żuri II Olsztyn (RW)0 : 8SMP Żuri Olsztyn (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    Kolejka 7 (so. 2019.05.11 - nd. 2019.05.12)
    2019-05-11 11:00KS Constract Lubawa (RW)4 : 0SMP Żuri II Olsztyn (RW)Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    2019-05-12 11:00AP Ostróda (RW)3 : 0MMKS Concordia Elbląg (RW)Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)Ostróda, 3 Maja 19
    2019-05-12 12:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)3 : 0SMP Żuri Olsztyn (RW)Boisko piłkarskie - trawiaste (Elbląg, Skrzydlata 1a)Elbląg, Skrzydlata 1a
    Kolejka 8 (so. 2019.05.18 - wt. 2019.05.21)
    2019-05-18 09:50SMP Żuri Olsztyn (RW)0 : 2AP Ostróda (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-05-18 11:00SMP Żuri II Olsztyn (RW)1 : 8ZKS Olimpia Elbląg (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-05-21 17:00MMKS Concordia Elbląg (RW)0 : 1KS Constract Lubawa (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    Kolejka 9 (so. 2019.05.25 - nd. 2019.05.26)
    2019-05-25 11:00AP Ostróda (RW)2 : 5ZKS Olimpia Elbląg (RW)Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (Ostróda, 3 Maja 19)Ostróda, 3 Maja 19
    2019-05-26 12:00MMKS Concordia Elbląg (RW)5 : 1SMP Żuri II Olsztyn (RW)Elbląg, Skrzydlata 1
    2019-05-26 16:00KS Constract Lubawa (RW)1 : 1SMP Żuri Olsztyn (RW)Stadion Łazienkowski (Lubawa, Łąkowa 8)Lubawa, Łąkowa 8
    Kolejka 10 (so. 2019.06.01 - nd. 2019.06.02 - pn. 2019.06.03)
    2019-06-01 10:50SMP Żuri Olsztyn (RW)3 : 0MMKS Concordia Elbląg (RW)Olsztyn, Żytnia 71
    2019-06-02 12:00ZKS Olimpia Elbląg (RW)8 : 0KS Constract Lubawa (RW)Boisko piłkarskie główne (Elbląg, Stanisława Moniuszki 29)Elbląg, Stanisława Moniuszki 29
    2019-06-03 18:00SMP Żuri II Olsztyn (RW)0 : 3AP Ostróda (RW)3 Maja 19, Ostróda

    Zobacz stronę drużyny

    Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
    ul.Krakusa 25; 82-300 Elbląg,  tel. / fax 55 235 40 99
    e-mail: a.concordia@wp.pl

    Biuro klubu otwarte
    pon. 13-17, wt. 11-13, śr. 13-17, czw. 11-13

    NIP 578-295-17-51, Regon 280053410, KRS nr 0000278728
    PKO BP o/Elbląg nr 81 1020 1752 0000 0602 0100 6428

    do góry strony